reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

W poprzedniej ciąży miałam tak do końca 5 miesiaca, co skonczylo sie anemia. Ale lekarze twierdza, ze poki pije, to nie jest zle, bo dziecko sie zywi w pierwszej kolejnosci, a dopiero potem mama. Mam suplementacje witaminowa + żelaza, bo wiadomo, że mało wartosci odzywczych dostarczam.
Najgorsze, że na spacerze wczoraj wymiotowalam 3 razy, a ludzie patrza sie na mnie jakbym jakas pijana z dzieckiem szla :/
 
reklama
Wesolutka no ale moze jakbys sie uparla i przycisnela jakiegos lekarza to cos by Ci dali? Bo po co masz sie tak meczyc i doprowadzic znowu do anemi? To bezsensu dla mnie jest...
Mi jak sie zdazy 3 razy w ciagu dnia to max i to narzekam...
 
Hehe, no zapewne dla osób postronnych widok wymiotującej na spacerze matki z dzieckiem pewnie jest dość kontroweryjny a nawet bulwersujący. Ale nie masz się co przejmować, niech sobie myślą co chcą :-p
 
Dzisiaj przezylam szok zaatakowal mnie pies naszczescie mnie nie ugryzl udalo mi sie jakos obronic ale najadlam sie strachu mam nadzieje ze to nie odbije sie na mojej dzidzi :(
 
Paulamc współczuję nerwów :-(
Na pewno wszytsko będzie dobrze!

Znalazłam innego lekarza i do niego umówiłam się na prenatalne. Cena badania 200zł czyli cała stówa taniej, a i będę miała do niego bliżej dojechać.
Termin 3 marca , godz. 9.

Zastanawiam się tylko czy to trochę nie za wcześnie?? Ten lekarz niby mówił, że będzie ok, będę wtedy w 11w2d :sorry:
 
Ostatnia edycja:
A_nka tobie przysługuje prenatslne na NFZ, z dwóch powodów: zagrożona ciąża, bo leżałaś w
Ktoś pisało pomidorowej.. właśnie też wcinam :-D
 
joani chyba żartujesz??

Lekarz mi powiedział rano, że nie ma wskazań do prenatalnych na NFZ chociaż jeszcze wczoraj były skoro umawiał się na 7marca. :wściekła/y:
 
No widzisz... ty masz ciążę wysokiego ryzyka, w ogóle z tego co pamiętam jakieś masz podwyższone badania wątrobowe, to też jest dodatkowe obciążenie. Tyle tylko, że musisz mieć to zaznaczone w skierowaniu, inaczej dupa blada.
Ja mam wpisane ryzyko cukrzycy ciążowej i lekarz mówi, że to wystarczy.
 
Ja wiem, że muszę mieć skierowanie w poprzedniej ciąży pisali o nieprawidłowości w poprzednim badaniu usg i było ok.
A ten tu powiedział, że mi nie przysługuje i finito.

Muszę zobaczyć czy faktycznie z tą wątrobą może mi wypiszą.
Nie śpię na pieniądzach i zawsze te 200 zł się przyda. Bardzo Ci dziękuję!
 
reklama
a_nka ja mam darmowe bo wcześniej poroniłam i mam to uwzględnione w skierowaniu ale faktycznie jak masz szanse załapać się na darmowe to staraj się o to bo 200 zł piechotą nie chodzi
 
Do góry