reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam sie porannie:)
znowu dzisiaj nie poleze bo znowu dzisiaj do zalatwienia sprawy od rana....

Wypisują mnie dziś do domu :-)

Za szpitalem człowiek nie trafi :eek::cool:

Miłego dnia!
świetnie!!!:D dla Ciebie to dobrze bo z rodzina zawsze lepiej :)

Chyba wszystkie stresujemy się przed prenatalnymi. Jakby nie było to najważniejsze badanie, które w końcu może nas troche uspokoić, że wszystko jest jak należy. :tak:
Nawet nie macie pojecia jak Wam zazdroszcze ...ja czekam do 18 , na pewno bedzie wszystko dobrze - musi byc:)
 
reklama
soniafka ja też się cieszę ;-)

Ale okazuję się, że na badanie genetyczne będę musiała zapisać się prywatnie. Oni tu w przychodni mi nie zrobią bo nie ma wskazań :wściekła/y:

Dziś lekarz wypisze mi kartę ciąży i następna wizyta tu u niego 17 marca.


Ok prenatalne i tak będą 7 marca, godzina 11 :-)
cena 300zł :szok: poszaleli...

ale cie załatwili z tymi prenatalnymi... 300 zł.. no masakra :/ mogli by już zrobić w szpitalu a nie wymyślać...

jeśli chodzi o chrapanie to ja zawsze chrapałam.. niestety.. a teraz jeszcze mam taki jakiś twardy sen... dobrze że mała prawie zawsze przesypia całą noc heh bo było by kiepsko..
:)
 
Ja ostatnio też ponoć pochrapuję:szok: Ale tylko jak śpię na plecach, w ogóle mam nos ostatnio jakiś taki jakby ciągle przytkany, przy zasypianiu muszę oddychać ustami, bo mam wrażenie, że jak oddycham nosem, to za mało tlenu sobie dostarczam, głupie to, ale wcześniej nigdy tak nie miałam:sorry:

Ja też wieczorami i w nocy mam nos zupełnie zatkany. Czytałam, że to przez przekrwienie śluzówki. A rano codziennie krew mi leci, nawet jak delikatnie w chusteczkę dmuchnę.
 
Bubbles ten zapchany nos to przez spuchnieta sluzowke, niestety kolejne uroki ciazy :)

Anka super ze juz do domu wracasz :)

Soniafka biedna jestes z ta pogoda. U mnie dzis ponuro ale wczoraj bylo pieknie. Juz tesknie za wiosna...

Ja sie Wam wczoraj pochwalilam ze chyba lepiej z tymi mdlosciami a potem wieczorem wymiotowalam, eh....
Dzis sie znowu nie wyspalam :( i tez podobno chrapie :p ale mysle ze mozemy to zwalic na ciaze i wlasnie ta spuchnieta sluzowke w nosie :D
 
ania ja jeszcze będę dzwonić do jednego lekarza który wiem, że specjalizuje się w badaniach prenatalnych. Może chociaż za te 250zł da radę...

Z drugiej strony tu u nas Litwiński ma najlepszy sprzęt, ale i też się ceni i tak człowiek jest w ślepej d...e
 
witamy sie i my :)
masakra, jak mnie dzisiaj muli... wczoraj 14 razy wymiotowalam - rekord w tej ciazy. Ciekawe jak dzisiaj bedzie :/

A_nka ciesze sie ze wychodzicie do domku - a jak dzieciaki - zdrowe? Strasznie dużo za te badania :szok::szok: może przez to że bliźniaki liczą podwójnie? :p
 
Wesolutka 14 razy??!! Straszne! Wspolczuje. Moze powinnas sie z tym wybrac do lekarza? Na takie przypadki sa lekarstwa przeciez...
 
reklama
Wesolutka, naprawde współczuje. 14 razy to juz naprawde masakra :-( Mnie już tylko z rana muli no i ogólnie nie mam za specjalnie apetytu ale jak już coś w siebie na siłe wcisne to nie jest najgorzej.
 
Do góry