reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Pytanie do dziewczyn bioracych duphaston. Ile dziennie go bierzecie i na jak dlugo lekarz Wam przypisal? Pytam, bo ja po tych plamieniach dostalam od polskiej lekarki, ale sama jakos nie zwrocilam uwagi, a ona mi wypisala do konca 11 tygodnia po 2 tabletki. Pamietam,ze z corcia bralam do konca 13 po 2 tabletki, a potem jeszcze przez tydzien po 1. Kurcze nie wiem, co mam teraz zrobic. Jechac do niej po recepte i zostawic 100wke, to nie bardzo. Sama nie wiem , czemu tak glupio mi wypisala. A moze wlasnie po to,zebym wrocila...

!
Ja brałam 3x1, od momentu kiedy dowiedziałam się o krwiaku do wczoraj, okazało się, że już nie go nie ma.
Co do grzeszków jedzeniowych to ja mam dużo, jakoś po fastfoodach mnie nie mdli a normalnej kanapki nie potrafię przełknąć. Nawet do coli mnie ciągnie a przed ciążą nie piłam nic gazowanego.
Ja też piję pepsi, bo mnie po prostu ciągnie. I frytki za mną strasznie chodzą... Nie ma co się martwić i przesadzać ani w jedną, ani w drugą stronę...Wszystko z umiarem, a na pewno nie zaszkodzimy maluszkom
 
reklama
Ja dziś robię tzw zdrowe frytki: gotuję ziemniaki w mundurkach, potem je obieram i kroje na frytki i takie wrzucam do piekarnika na 15-20 minut :) wiem że to nie to samo ale też są smaczne i czasem udaje mi się oszukać tym moją zachciankę na frytki :)
 
Ja staram się jak mogę jeść zdrowo, mój mąż w sumie badziej ma bzika na punkcie zdrowego i nie tłustego jedzenia bo trenuje co drugi dzień ale zdarzają nam się małe występki jak np. wczoraj. Przy filmie pochłonęliśmy razem wielką paczkę chipsów a potem było nam głupio :-p
Frytki... mniam!! Uwielbiam:laugh2:

A dziś robię na obiad eksperymentalnie łososia pod pierzynką wg. przepisu Gesslerowej. Zobaczymy co z tego wyjdzie bo przepis na bejce był conajmniej dziwny. :sorry2:
 
Hej dziewczyny, nie bylo mnie tu pare dni. Pracowalam w weekend i chyba bylam bardzo przemeczona bo moje mdlosci mnie dorwaly ze zdwojona sila ale dzis sie w koncu wyspalam i juz mi lepiej nawet placki ziemniaczane bylam w stanie usmazyc znowu :) co uwazam za niezly cud bo normalnie kuchnie omijam duzym lukiem :) wiec moze pomalu mi przechodzi tylko weekend byl pechowy no ale z przemeczenia na pewno.
Za to dopada mnie cos innego bo jak nie urok to.... :/ w drugiej ciazy mialam rozejscie spojenia lonowego i w tej zaczyna mi dokuczac juz teraz, troche szybko. Ledwo chodze :/

Co do snow to tez mam niezle ale moze lepiej bedzie jak nie bede opowiadac ;)

U nas usg to w 13 tyg zawsze jest przez powloki brzuszne. Jak mialam to w 8 tyg bo krwawilam to tez bylo przez brzuch i bylo wszystko pieknie widac, calego dzidziusia, raczki, nozki. Po prostu maja tu bardzo dobry sprzet i nie musza inaczej co mnie w sumie cieszy :)

Aha no i witam nowe dziewczyny, widze ze duzo nas :)
 
Witam się:)

powodzenia dziewczyny na wizytach :) &&&& zaciśnięte :)

mówicie o diecie hmmm... dziś na śniadanie racuchy z jabuszkiem :) hehe

my dzis do ikei i leroy merlin także miły wieczorek nas czeka :)

miłego dnia :)
 
Dowiadywałam się o USG prenatalne w tej przychodni do której chcę się umówić i powiedziano mi, że każde USG 3D/4D jest wykonywane u nich przez powłoki brzuszne:tak:
 
reklama
Hej. Wokół panuje jakiś wirus i w weekend całą rodzinką siedzieliśmy w toalecie :-/ na szczęście to taki jednodniowy. Pół zerówki synka dopadło i obok w przedszkolu też grasuje. Ojj mam ochotę na jakiegos fastfooda ale boję się jak to się skończy.Mnie znowu męczą mdłości, mam już dość, no ile można :-/
 
Do góry