reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Mnie męczą te żywe sny, bo się wybudzam i później kręcę zanim zasnę. Nie pamiętam kiedy ostatni raz spałam całą noc. Niech to się już skończy :wściekła/y:
 
reklama
Dzień Dobry:))

Ja nad ranem też miałam "miły" sen:-D Ale nie z żadnymi obcymi przystojniakami, tylko mój Mężul w roli głównej hehe, nawet w snach mi spokoju nie daje:)

Dziewczyny powodzenia na wizytach:)

Maddlena dziękuję za szybką reakcję;-)
 
Candy - fajne sny miewasz ;-)

Dzisiejszych snów nie pamiętam, ale wczoraj to miałam koszmary i to dwa, masakra, to chyba przez program, który oglądałam "obcy wewnątrz nas", kiedyś mogłam oglądać i to nawet gorsze rzeczy, horrory itp. i spokój, a teraz? głupi program i już tak się odbija na snach..
 
Zalezy od przychodni. Mi mowili,ze jesli USG wyjdzie zle, to wtedy zrobia PAPPa. Ale ze wszystko wyszlo ok, to nie mialam. Ale na innym watku kiedys czytalam ze niekiedy robia z automatu wszystkim to i to. Wiec zalezy.

Mój lekarz od razu powiedział, że będzie test robiony i będą pobierać mi krew. W mojej przychodni robią to z marszu wszystkim :). Koszt badania u mnie to 62zł, więc chyba nie jest tak źle.

Dziewczyny mam pytanie jak jest z Waszą dietą? Odżywiacie się bardzo zdrowo, czy zdarzają się Wam wpadki - jakieś frytki pepsi coś :)
 
Animka90 staram się odżywiać zdrowiej, ale wpadki jak najbardziej się zdarzają:tak: Jak mam na coś ochotę to korzystam:))
 
Mój lekarz od razu powiedział, że będzie test robiony i będą pobierać mi krew. W mojej przychodni robią to z marszu wszystkim :). Koszt badania u mnie to 62zł, więc chyba nie jest tak źle.

Dziewczyny mam pytanie jak jest z Waszą dietą? Odżywiacie się bardzo zdrowo, czy zdarzają się Wam wpadki - jakieś frytki pepsi coś :)
Mam zagrożenie cukrzycą ciążową, więc muszę się pilnować i jeść chude potrawy, ale ostatnio tak mi się chciało coli i frytek, to zaspokoiłam swoją zachciankę. Ważne, żeby nie codziennie.
Każdego dnia popijam jakieś soczki z buraczków czy marchwi, ale piję też kawę, bo mam niskie ciśnienie i po prostu muszę.
 
Witam się wtorkowo :)



cześć :)


znów dziś sen z jakimś przystojniak jeny ciągle jakiś koleś mi się śni i ciągle inny , no dziś w scenerii kwiatów bo jak wiadomo idzie wiosna hehhe

Mnie męczą te żywe sny, bo się wybudzam i później kręcę zanim zasnę. Nie pamiętam kiedy ostatni raz spałam całą noc. Niech to się już skończy :wściekła/y:

ja tez już mam dość tych snów... zwłaszcza że są coraz dziwniejsze- np. wczoraj mi się śniło, że całowałam się z BRATEM...eh.... ;/


Cześć dziewczynki. Od dzisiaj wiem, co przechodziły te z mdłościami, bo ja dzisiaaj po zjedzeniu śniadanka ledwo doleciałam do "tronu". Przeżyłam szok, bo nigdy mi się to nie zdarzyło. Masakra. :szok: Mam nadzieję, że to tylko jednorazowe wydarzenie.
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty.
Jeśli chodzi o grupę krwi, to muszą być na dole dwie pieczątki z dwoma różnymi podpisami. Wtedy jest papierek wiarygodny.
Miałam iść na ryneczek się porozglądać co ciekawego mają, ale chyba jeszcze trochę poleżę, bo jak mnie znowu zemdli...

nie strasz nawet- ja żyję w przekonaniu, że jeśli nie pojawiły się do tej pory to znaczy że mnie to ominie ;)



Mój lekarz od razu powiedział, że będzie test robiony i będą pobierać mi krew. W mojej przychodni robią to z marszu wszystkim :). Koszt badania u mnie to 62zł, więc chyba nie jest tak źle.

Dziewczyny mam pytanie jak jest z Waszą dietą? Odżywiacie się bardzo zdrowo, czy zdarzają się Wam wpadki - jakieś frytki pepsi coś :)

Myślę, że stara się każdy, natomiast w praktyce bywa różnie ;) mi co najmniej raz w tygodniu zdarza się "zgrzeszyć" chipsami, nie mówiąc już o fishburgerach i pizzy- chociaż akurat w tym przypadku pocieszam się, że to nie jest takie mega niezdrowe bo robione samodzielnie w domu... pepsi nie piję, ale to dlatego że po prostu nie mam na nią ochotę...


Trzymam kciuki za wizyty i prenatalne!!!!

Ja cały czas odliczam- jeszcze 6 dni....
 
reklama
Dziewczyny tak czytam o Waszych snach.. czytałam kiedyś, że w ciąży można mieć baaaaardzo dziwne sny i dość realne, ale to co mi się rodzi w głowie przechodzi moje oczekiwania.. myślę, że St. King by się nie powstydził takich mrocznych historii :-p Czy to hormony czy coś? Da się to wyłączyć? Noce stają się coraz okropniejsze i coraz bardziej męczące :(

A co do diety, ja jem to co aktualnie mi nie śmierdzi i nie wywołuje odruchów anty :tak: Co prawda - odpukać - ani razu nie wymiotowałam, ale wiele rzeczy do jedzenia mi odpadło. Staram się jeść zdrowe rzeczy, ale myślę, że ważny jest umiar od wszystkiego, nic w odpowiednich dawkach dzidziusiom nie zaszkodzi :) A niech też sobie i frytek spróbuje :laugh2:
 
Do góry