reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

EM ka w pierwszej ciąży też miałam krwiaka i się wchłonął, mam nadzieję, że z tym też tak będzie tylko dziwi mnie taka rozbieżność w ocenie lekarzy.
 
reklama
Cześć dziewczyny
a co do testow pappa, to mi lekarz owiedzial, ze wykonuja je tylko kobietom po 35 rż obowiazkowo, a tak to wykonuja je tylko rywatnie za 190 zl. ale ze jest to metoda inwazyjna i trzeba amietac o ryzyku.
Wesolutka test pappa to badanie z krwi. Amniopunkcja jest inwazyjna i robi się ją jak usg i pappa wyjdą źle. Ja jeżeli dzisiejsze usg będzie ok (a inaczej nie przewiduje) nie będę robiła testu pappa.
 
Cześć dziewczynyWesolutka test pappa to badanie z krwi. Amniopunkcja jest inwazyjna i robi się ją jak usg i pappa wyjdą źle. Ja jeżeli dzisiejsze usg będzie ok (a inaczej nie przewiduje) nie będę robiła testu pappa.
Ritta ale masz dobrze ze to juz :)))) jeszcze raz powodzenia!

EM ka w pierwszej ciąży też miałam krwiaka i się wchłonął, mam nadzieję, że z tym też tak będzie tylko dziwi mnie taka rozbieżność w ocenie lekarzy.
ja to tez przerabialam w poprzedniej ciazy tez 2 lekarzy , 1 zwolnienia leki lezenie, a drugi nic ani zwolnienia ani lekow... z lekarzami jest roznie ...niestety nie raz sie przekonalam.
 
Dzień dobry :-)
ależ u nas mgła.. a tu plany żeby do sis pojechać.
mocno trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i badania prenatalne! dziewczyny, ale wam dobrze! :-) ja dziś będę dzwonić czy mnie wcisnęli na tego 3 marca, hmm:sorry2:
Pozdrawiam ciepło!!!
 
Ja dziś obudziłam się z potwornym bólem głowy. Mam nadzieje, że przejdzie choć troche. :hmm: Pewnie to moja wina bo spałam za długo. Mąż ustawia mi budzik na 7:30 a dziś kiedy wyszedł do pracy doczołgałam się do zegarka, wyłączyłam i tym sposobem spałam do 9:30. :sorry2:

Ritta, Kasica, trzymam mocne kciukasy za wasze dzisiejsze wizyty. :blink:
Moje prenatalne już po jutrze!! :-p
 
Cześć dziewczynki. Od dzisiaj wiem, co przechodziły te z mdłościami, bo ja dzisiaaj po zjedzeniu śniadanka ledwo doleciałam do "tronu". Przeżyłam szok, bo nigdy mi się to nie zdarzyło. Masakra. :szok: Mam nadzieję, że to tylko jednorazowe wydarzenie.
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty.
Jeśli chodzi o grupę krwi, to muszą być na dole dwie pieczątki z dwoma różnymi podpisami. Wtedy jest papierek wiarygodny.
Miałam iść na ryneczek się porozglądać co ciekawego mają, ale chyba jeszcze trochę poleżę, bo jak mnie znowu zemdli...
 
Joani, to ty szcześciara jesteś z mdłościami. :blink: Moje mdłości nie dawały mi wytchnienia ponad miesiąc i to dzień w dzień ale naszczeście już po nich. Przynajmniej mam taka nadzieje bo póki co od dobrego tygodnia mam spokój. :sorry2:
 
cześć :)

joani wow nieźle tak z zaskoczenia ajj
mi mdłości minęły już ..w końcu

znów dziś sen z jakimś przystojniak jeny ciągle jakiś koleś mi się śni i ciągle inny , no dziś w scenerii kwiatów bo jak wiadomo idzie wiosna hehhe



udanych wizyt dziś życzę
 
Candy, Sen z przystojniakiem mówisz? :-p Uwielbiam te codzienne, poranne, żywe sny. Co wieczór kłade się spać z i myślę jaki to znów dziwaczny sen mi się przyśni. Naprawde to lubie. Moje sny mają zazwyczaj tak pokręconą fabułę, że rano czuję się jak po dobrym seansie filmowym :tak:
 
reklama
Do góry