reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Cześć dziewczyny! Mam nadzieję, że znajdzie się tu jeszcze miejsce dla mnie ;) mam 24 lata, jest to moja pierwsza ciąża a termin porodu to 7 września :) termin badań genetycznych to 28.02, więc już w piątek...
Miło Was poznać! :)
 
Widzę, że nas przybywa :-) chyba niektóre z was bały się tu wcześniej meldować, żeby nie zapeszać... Animka, ja też w piątek mam bad. prenat. i witaj :-)
 
hej kochane!
podczytywałam Was troche z pracy, ale nijak nie miałam czasu,żeby odpisać :-( Dopiero teraz usiadłam przed komputerek, lala moja uśpiona przez mężulka i mamy wieczór :-D
Ja prenatalne tez miałam przez brzuch. Dziewczyny nie martwcie się,że na ostatnich wizytach bąbelki były młodsze o 3 czy 4 dni. To się mogło zmienić w druga stronę od ostatnich wizyt. a po skończonym 11 tygodniu śmiało można robić prenatalne, naprawdę już wszystko będzie widoczne :-)

cherie, animka, alison
witajcie :-) miło nam poznać nowe wrześnióweczki!

kasica, amalie zdrówka dla dzieciaków!
ritta i kasica &&& za jutrzejsze wizyty!
 
reklama
Witam nowe wrześnióweczki ;-)

Nadrobiłam, ale padam, zaczyna mnie stres przedwizytowy dopadać - jeszcze nie całe 19 godzin.

Widzę że tamat badań prenatalnych u prywatnej to jest normalna wizyta, tyle że USG dokładniejsze a jak będzie na NFZ to się zobaczy :-p wizyta w pt to może i skierowanie mi da
Mykam spać, pewnie odezwe się jutro z wieczora dopiero
 
Do góry