reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Dziwnie aż :-) ale pewnie się relaksują z mężami, niektóre imprezy mają. Ja mam też wesoło, jest nasz kolega i z mężem po cięzkich porządkach drinkują. A ja... cóż... raczę się soczkiem z buraczków :-D
 
witam się :)

ja w domciu z moim łobuzem przesiedziałam większą część dnia , byliśmy też na zakupach ależ się tam nabiegałam za nim ja to mam WF ;-)
także dzień jak co dzień ,
słońce tak pięknie świeciło, ale wiatr też mocno wiał , wiec po dworzu nie chodziliśmy jednak
 
Witajcie :)
Ja dzis zalatana rano z mezem pozniej zakupy a teraz szykuje smakolyki na moje jutrzejsze urodziny :) ale nie mam sily spac ciagle mi sie chce :)
 
Ja po remoncie obiecałam teściom, że ich przyweziemy pokazać nowy dom.. ale jak myślę, że będę musiała nasiedzieć się w kuchni i potem przy stole, to mi się odechciewa... to prawda, że brakuje na wszystko siły :-)
 
Hej :-)

Witam się wieczornie i pewnie przy okazji będę mówić dobranoc... My dziś też dzień na szybkich obrotach. Mąż miał wolne, więc wykorzystaliśmy to i spakowaliśmy większą część naszego '' dobytku'' :-) Cały salon w kartonach, ja nic nie robiłam, w zasadzie tylko dyrygowałam, a tak mnie to zmęczyło :szok: nie wyobrażam sobie rozpakowywania, dla mnie to o wiele gorsze!

Wpadliśmy jeszcze do koleżanki na urodziny, impreza się szykowała niezła, no, ale my z lalą o 8 do domku, to i tak późno dla niej było. Szkoda,że nie mamy żadnej babci tu, to można byłoby zostać :-D, z drugiej strony dla mnie 10 wieczór, to już środek nocy... kiedyś sobie odbijemy :-)

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i życzę spokojnych , przespanych nocek!
 
ja to chodze zawsze 1 w nocy spać czasem 2 zawsze byłam nocy marek i tak też zostało nawet w ciąży,wtedy mam czas tylko dla siebie..
 
Hej:)

Nam się udało wczoraj tego grilla zorganizować, także sezon uważam za otwarty:-D W ogóle wczoraj strasznie zalatany dzień mieliśmy, a wieczorkiem byliśmy odwiedzić znajomych którym się urodziła córunia:) Chłopaki oblewali:-p Już się nie mogę doczekać, aż my się będziemy chwalić naszymi małymi kruszynkami:))

Miłego dnia:)
 
Witam niedzielnie,

wróciłam już do domku
ładna pogoda,w południe wyskocze z dziećmi do ogrodu

coraz częściej zaczyna mi sie brzuch stawiać....nie dobrze

jutro idę na badania
a we wtorek wizyta (samo badanie ginekologiczne) i dostane skierowanie na usg
 
reklama
...jaki ładny dzień się zapowiadać achh, może pójde sama na spacer..albo hmmm nie wiem ,
miłosz cudem idzie do babci i bedzie troche z swoim tata, w koncu go wezmą bo 2 miesiące u nich nie był takiego ma tatusia,
a z drugiej strony co tu robić heh
 
Do góry