reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
hej, ja dzisiaj od rana w garach, zrobilam juz sałatkę jarzynową i krupniczek. Mąż idzie dzisiaj do pracy, jutro też więc nici z rodzinnego weekendu. Pogoda piękna więc poszalejemy na podwórku :-) No i oczywiscie kibicujemy Justynie i naszym sztafetom panczenistów i panczenistek !!!!
 
No to juz po biegu Justyny...szkoda,ze zeszla z trasy...Ale i tak super,ze udalo sie jej wywalczyc zloto ze zlamana stopa ;-)
Teraz tylko czekac na panczenistow pozostaje....i juz niedlugo bedzie po olimpiadzie;-)
Ja dzis za duzo nie bede gotowac - frytki i rybe w panierce mam w planach...
Jutro rosolek i kuraka pieczonego - a wieczorkiem bedziemy juz leciec do dziadkow ;-)
 
Pochwalę się, że jedna z panczenistek jest z mojej miejscowości:-D Mam nadzieję, że dziewczyną dobrze pójdzie:tak:
 
Witam i ja się już południowo :-)
U mnie też swieci słoneczko, nie wieje wiec pogoda tylko na spacer ale nie wiem czy dziś go zalicze, M ma dziś wolne wiec właśnie skręca karnisz, potem dokończyć klejenie listew przy ościeżnicach, a następnie musimy do siory mojej po ławe skoczyć.
Nie mam pomysłów na obiad, coś z cacka kurczaka, może sałatkę tez zrobię.
Przed chwila zrobiłam soczek z marchewki i pietruszki, a ta pietrucha ma ostry słodki smak, zmieszalam razem i nawet da się wypić. Jutro kupi się buraki i taki soczek to aż się chce pić.
Miłego leniuchowania weekendowego życzę :-)
 
Dziewczyny ja mam problem z komputerem w poniedziałek wszystko powinno być naprawione. Teraz tylko podczytuję Was na telefonie :biggrin2:

U nas wszystko dobrze plamienie powoli zanika więcej napiszę jak będę miała komputer.
Trzymajcie się i nie zapomnijcie o mnie !!! ;-)
 
Dzisiaj się w końcu wyspałam, bez nocnego wstawania. Ja tak już mam, że jak się obudzę, to nie mogę potem zasnąć i się męczę. A dzisiaj cud, miód, malina :-)
Byłam 2 h na ogrodzie, siedziałam w słoneczku i było mi tak fajnie... Też mamy zamiar wybrać się na jakieś ognicho do rodziców i zjeść kiełbachę z patyka ;-)
Na razie sobie muszę poleżeć a mąż wreszcie porządkuje piwnicę po remoncie. Dobrze, że mnie tam nie ma, bo bym się nasłuchała tych k..., ch.... i innych hehe
Miłego dzionka.
Aniu, pamiętamy o Tobie i trzymamy kciuki, żebyś jak najszybciej poszła do domu :-)
 
jeszcze muszę się pochwalić brzuszek mi wypchnęło do przodu i to tak, że ledwo się w swoją piżamę mieszczę, (ale ona z tych ciaśniejszych była) :-):-):-)
Normalnie nawet pielęgniarki mówią, że teraz nie można się pomylić od razu widać, że w ciąży ;-):-D

Jestem MEGA DUMNA :-)
 
a_nka super że już jest lepiej :) nie ma opcji nie zapomnimy o naszej jedynej mamuście w trójpaku :)
wstaw brzuszek jak będziesz mogła do galeri :)

my na obiadek dzisiaj kurczak pieczony i fryteczki :) i jakąś sałatkę wykombinować trzeba :)

i zaliczymy mały spacerek bo nie pada :)
a wieczorkiem przychodzą znajomi :) będzie wesoło mam nadzięję że koleżance wody u nas nie odejdą :) ona już ma rodzić lada dzień :)
 
reklama
Do góry