reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Witam w pochmurny ranek.
Ale cisza wczoraj, dzisiaj... Weekend...
Ja na szczescie nie musze jesc w wocy. Wstsaje na siusiu, napije sie wody i ide dalej spac.
Dzisiaj Antek nie spi od 6:30 , wiec sie nie wyspalam...
Pisalyscie wczoraj, ze po witaminach w ciazy dzieci rodza sie duze. Nie ma regoly. Moj mial 2960 g, wiec byl kruszyna. A witaminy bralam od 2 trym, owocow tez duzo jadlam. Przytylam ok 15 kilo, wiec w normie, problemow z cukrem zadnych, wszystko w normie. Takze pod kazdym wzgledem indywidualna sprawa.
Maz zabiera nas jutro na targi wedkarskie do Poznania. Srednio interesujace dla mnie, ale pozniej pojedziemy do IKEI kupic Antosiowi do pokoju stolik i krzesla MAMUTA.
No nic, trzeba isc na jakies zakupy...
 
Hej:)

Dobrze, ze sa weekendy, przynajmniej nie trzeba was potem caly dzien nadrabiac:)

My dzisiaj idziemy do tesciow na dzialeczke na grilla, bo sie zapowiada ladna pogoda:D
 
Witam się i ja pogoda za oknem nie jest rewelacyjna :/

Maddalena ja podejrzewam, że to jedzenie przez wieczorna luteine, bo wczoraj miałam sporą kolacje - spóźniony obiad, a tu takie coś w nocy
 
Cześć kobietki :)
Kasica, ja też jak się tylko obudzę to w brzuchu burczy... a na siusiu to zaczyna się już podwójne wstawanie :szok: całe życie mogłam trzymać całą noc a teraz...odnośnie suplementów to na studiach mi wpajano, żeby się nie szpikować i że Polacy kupują tego najwięcej na świecie. Podobnie jak leki OTC.
u nas dziś deszcz leje od rana więc smętnie. Ale do roboty dziś dużo więc aktywny dzień się szykuje, zanim goście przyjadą na 17 ;-)a tu sobą się jeszcze trzeba trochę zająć bo paznokcie połamane, twarz zapryszczona, oj uroda znika pod makijażem :cool2:
Pozdrowionka!!!
 
reklama
witam weekendowo :)

u nas pogoda dziś do d***.. no w końcu weekend.. więc norma..

planów narazie brak może z tatą się spotkamy ale to jeszcze zobaczymy :)

miłego dnia mamusie :)
 
Do góry