reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

A Ty jesteś pewna swoich koleżanek, że szefowej nie powiedzą? U nas jak szef dowie się drugi, to już po Tobie. On zawsze mówi, że jest drugi po mężu, który ma wiedzieć. On jest szefem i prawda mu się należy. A ludzie bywają różni....

Ale to nie koleżankom z pracy powiedziałam tylko innym, z którymi byłam na herbacie zanim poszłam do pracy :) takie w sumie przyjaciółki bardziej niż koleżanki :)

Jeśli chodzi o koleżanki z pracy to zdecydowanie bym się bała że wygadaja, nawet nie że złośliwie, ale...
 
reklama
Kasica a co znaczy dzieci ponospowe?
mnie lekarz przepisal nospe 3 razy dziennie fakt nie biore tak czesto ale zdarza sie ze codziennie przez 3 dni wezme po 1 jak mnie rwie brzuch... ale o tym magnezie nie wiedzialam.
 
Kara to jak nie z pracy to dobrze

W ciąży z Samantą pracowałam z M w jednej firmie, byliśmy najważniejsi w biurze i powiedzieliśmy od razu jak tylko na USG lekarz potwierdził. Teraz jeszcze M nic nie powiedział, czekamy aby nie zapeszyć do II trymestru, choć ja się śmieje, że powiemy po porodzie :-D

Aha mój robal będzie mięsożercą, no tak mnie do mięsnych rzeczy ciągnie że szok :cool: Rano zrobiłam sobie smażony boczek z chlebkiem oj smaka już miałam długo... A jak robak chce to nie będę się katować, wyciągnełam książke kucharską od robota i przy lekkich modyfikacjach bede pichcić...

EM Ka zmniejszone napięcie mięśniowe wymagające rehabilitacji bądź też nie np. dziecko w czasie snu nie domyka powiek do końca, ma szparę tylko przez jakis czas tzw. mocnego snu, przed telewizorem dziecko nieświadomie możeotwierać buzie, nie skupia się na pracy mięśni i one "puszczają"
 
Kasica takie rzeczy mogą być przyczyną wielu innych bodźców, nawet tego, że dziecko nie przeszło drogą rodną... ale z medykamentami to nie żarty, dlatego wolę się przemęczyć... na szczęście mam wysoki próg bólu.
 
Ostatnia edycja:
Ja nie jestem dzieckiem ponospowym ani urodzonym przez cesarke i nie domyka mi sie jedna powieka, a czesto zdarza mi sie tez spac z otwartymi oczami :p wiec chyba nie ma reguly :)
 
Ja w ogóle jestem przeciwniczką wszelkich leków, zwłaszcza przeciwbólowych i ich nie łykam, a teraz w ciąży to już w ogóle... Tylko że z drugiej strony też na szczęście raczej omijają mnie jakieś mocniejsze bóle....
 
Dziewczyny ja nie pisze tego od tak, u mnie sie sprawdzilo przy Roksanie, na szczęście w malym % a zwrocil mi uwage na to logopeda (mam w rodzinie)
A co do przypisywania objawow cc mam obie po cc a tylko u Roksany objawy po nospowe, u Samanty baralam tylko kiedy musialam, tak jak i teraz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Leki to leki i wystrzegajmy się ich, ile się da. Pisałam, że jest tak wiele przyczyn takich rzeczy, o których pisałaś, że człowiek nie jest w stanie sobie tego wyobrazić. Ale wszystkie leki, to chemia, więc tego nie łykam. Człowiek jest w stanie wiele rzeczy znieść. Ja mam potworne migreny, normalnie biorę silne leki, żeby jakoś funkcjonować w pracy a teraz nic, po prostu się męczę i tyle. Wiem, że moje poświecenie jest tego warte.
 
Ostatnia edycja:
Do góry