reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Hejka dziewczyny. Nie odzywałam sie przez dwa dni bo znów czułam się delikatnie mówiąc beznadziejnie. :dry: Wczoraj to już w ogóle schizowałam bo rano jak kichnęłam to złapał mnie tak silny kilkunastosekundowy ostry ból, że miałam wrażenie, że macica mi pękła :-(
Ból niby minął ale potem cały dzień przy wstawaniu i w ogóle przy chodzeniu bolało mnie podbrzusze. Wiem, że najprawdopodobniej przez skurcz przy kichnięciu wiązadła się naciągnęły i dlatego cały dzień pobolewały ale wiecie jak to z tymi naszymi przewrażliwieniami.
Tak w ogóle jestem tak zazdrosna o wasze wizyty ;-):-p No i gratki dla wszystkich wizytujących wczoraj i przedwczoraj i rzecz jasna zaciskam kciukasy za dzisiejsze badania. Nie wiem jak ja wytrzymam tych moich czwartkowych prenatalnych. Przecież to jeszcze cały tydzień ehhh... :sorry2:
Sonia mam nadzieje ze juz dobrze dzisiaj! odpoczywaj duzo w takim razie i w razie czego jesli macie u siebie no spe sobie wez moze pomoze.


Soniafka spokojnie, piątek dzisiaj to już tylko 6 dni:p Zobaczysz szybko zleci:)) Ja to bym mogła codziennie malucha podglądać, no ale niestety tak się nie da, ale przynajmniej uczymy się cierpliwości:)


To prawda ze to czekanie jest straszne.... im blizej tym bardziej czlowiek niecierpliwy, wczoraj juz w poczekalni to myslalam ze jajko zniose, i jedna pani zapytala czy moze o recepte, druga potem tez chciala, ale na szczescie recepcjonistka juz powiedziala jej zeby zaraz za nami weszla po recepte - i powiedzialam mojemu P, ze teraz to bym chyba sama sie nie zgodzila bo juz mielismy byc nastepni:p heheh
 
Emka, wziełam właśnie wczoraj wieczorem nospe i pomogło odrazu. A dziś już normalnie. Nic mnie nie boli więc mam nadzieje, że to było tylko chwilowe naciągnięcie. :blink:
 
reklama
Ale mnie dzisiaj brzuch pobolewa... ale to zapewne po wczorajszym szukaniu malucha ;-) też zastanawiam się nad no-spą, ale może jakoś to zniosę.
Obiad już przyszykowany, czekam tylko na hasło "wychodzę z pracy" ;-)
 
Do góry