reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Cześć Dziewczyny,

Gratuluję wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne :-)
Sawi dziś chyba Ty masz swoją? Trzymam kciuki :)
Kusiak - cieszę się, że plamienie ustało. Musisz odpoczywać. Jak najwięcej leżeć.
zuzadar - trzymam kciuki. Czekaj do kolejnego usg. Może ciąża jest młodsza?

U mnie po po wczorajszej wizycie same pozytywne wieści. Mały człowiek ma już ponad 1,5 cm i serce jak dzwon :tak:

Na usg widziałam już główkę rączkę i małą nóżkę :) Wszystko jeszcze takie mocno rozmazane, no ale widać, że jest i się rozwija jak trzeba.
Krwiak się wchłania więc mogę powoli się zacząć ruszać. Na razie mam sprawdzić jak bedzie po małym spacerze a potem może bedę mogła ruszać się bardziej :)

Wczoraj nie dałam rady nic napisać bo po usg spałam cały dzień. Za to dziś full energia - stress minął i cieszę się rosnącym brzuchonem ;-)
 
reklama
Lilah świetne wieści! oby same takie przychodziły :) podnosi na duchu i w ogóle.
A ja nastawiłam ogórkową i czekam tylko aż się ugotuję i będziemy szamać z mężulkiem :)
Nexiss, Candy a jaka działalność by was interesowała? bo ważne jest by w pierwszych miesiącach mieć chociażby jakiś minimalny dochód.. co by to zus i us się nie dobierali, zwłaszcza, że prawdopodobnie zrezygnujecie z preferencyjnych składek. Wiadomo, że na początku firma ma straty, prawie zawsze, ale w waszym przypadku, gdzie dzidzia w drodze wszystko musiałoby być przyspieszone. Przez 90 dni trzeba opłacać składki, wtedy otwiera się możliwość korzystania ze świadczeń. Aczkolwiek zusu nie powinno obchodzić z czego płacicie składki. Ostatni wyrok SN mówi, że przyszła mama może się nawet zapożyczyć na opłatę składek a innym od tego wara ;)
 
lilah gratuluję wspaniałych wieści :-)

dziewczyny te hormony, to istne szaleństwo, ale w tej ciąży przynajmniej się tak mocno nie denerwuję.. Ostatnim razem, byle błahostka potrafiła doprowadzić mnie do szewskiej pasji.. aż wstyd mi potem było, jak tak krzyczałam bez powodu. Dobrze,że mój mąż to ostoja spokoju i cierpliwości :-) Teraz jest inaczej, ale też się bardziej hamuje przy córci. Nie chcę krzyczeć,staram się zastanowić najpierw co mnie właściwie wkurza i przeważnie kończy się na salwie śmiechu... bo to takie pierdoły są :-D

Jeny Wy już tyle razy kłute, sikańce do badań oddane, a ja pierwsze badania krwi i moczu będę miała dopiero za 2 tygodnie. well well
 
Lena oj zaparcia to niestety tez ciazowa dolegliwosc i mnie tez meczy :( ale chyba nie tak strasznie jak Ciebie bo nic mnie nie boli.

Lilah super ze wizyta udana :)

Bubbles niestety co do tortu to nie pomoge bo nie umiem piec takich rzeczy

Ja tez hormonalna bardzo jestem :D w pierwszej ciazy bylam placzek, w drugiej bym sie caly czas przytulala a w tej sie wsciekam :p
 
Lilah, gratulacje :-)
Co do tortu też nie pomogę, bo to nie moje klimaty ale popatrz na necie, są świetne podpowiedzi i będziesz najlepiej sama wiedziała, z czym dasz sobie radę ;-)
 
Witajcie

Pół nocy nie spałam, walczę z katarem i bólem głowy, teraz przynajmniej głowa nie boli.

Widzę, że piszecie o burzy hormonów oj mnie też dopadają, raz się wściekam, a za chwilę ryczę jak bóbr.
No i też mnie męczą zaparcia.I dołączam do wizytujących dzisiaj.:tak:

candy ja za pierwszym razem miałam 7 próbek pobranych

lilah super wieści

BubblesGirls
co do tortu to najlepiej z masy plastycznej wierzch zrobić,
 
LILAH gratuluję udanej wizyty. ANUSIA ja już raz oddawałam krew i 3 razy mocz (leczyłam bakterie). Następne kłucie za 2,5 tygodnia. CANDY mi ostatnio pobrali 5 fiolek krwi ale miałam sporo badań.
 
lilah świetnie

joani no cytomegalie mi nie dali na nfz ale myśle ze jest ok wszystko,
mocz dałam na badanie ogólne , hmmm białka nie zleciła badać
 
reklama
lilah świetnie

joani no cytomegalie mi nie dali na nfz ale myśle ze jest ok wszystko,
mocz dałam na badanie ogólne , hmmm białka nie zleciła badać

w ogólnym badaniu moczu jest podana wartość białka... ja mam zawsze, bo to nefropatia rodzinna.
 
Do góry