reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Cześć dziewczyny. Jaki tu spokój. Czy Wy też jesteście ciągle takie głodne ? U mnie szczególnie rano jest jakaś masakra. I tak do pracy biorę troszkę więcej jedzenia ale ciągle burczy mi w brzuchu. Gdybym siedziała w domu zawiasy od lodówki byłyby gorące :D
Ja muszę jeść średnio co 3 godziny, bo jak zaczyna mnie ssać, to od razu jest mi niedobrze. Więc si e nie przejmuj tym :-) Ja sobie wtedy przegryzam owoce lub kisiel robię. U mnie w rodzinie wszystkie kobitki w ciąży wyglądały jak wieloryby, ja się tego boję właśnie i nie przesadzam co rusz z kanapkami czy innymi dopalaczami tłuszczowymi.. a i tak mi już brzunio wyskoczył... ale w sumie oponka kochana... ;-)
 
Ha ha :D to ja muszę jeść co godzinę :cool2: dopiero co solidne śniadanie zjadłam, a już chlipię maślankę i myślę o obiedzie, który pewnie zjem o 12 :)
Kusiak, cieszę się, że plamienie ustąpiło :)
 
Dzieki dziewczyny :)
Ja tez bym czesto jadla ale mnie te mdlosci caly czas mecza. Nawet jak mam na cos ochote to potem od samego patrzenia na jedzenie robi mi sie nie dobrze. Niech to w koncu przejdzie!
 
ja też ciągle głodna chodzę.. a jak poczuje głód to mdłości więc zaspokajam jak najszybciej ale też włąśnie owoce czasami sama woda pomoże jak dużo się napiję :)

kusiak bardzo się cieszę że plamienie ustało :) faktycznie stara krew wyleciała i juz :) byle sie nie powtórzyło bo stres niesamowity...

joani to może też jakieś wyjście :) może spróbuję :) tylko dużo soli...
 
Jest słonecznik też bez soli. Ja sobie kupuję na ryneczku czarny słonecznik i smażę sama, a wtedy dodaję tylko ociupinkę soli.
 
Hej:)

Joani współczuję problemów z migrenami, mam nadzieję, że jednak ciąża zadziała leczniczo i więcej już nie będziesz miała:))

Nexiss ja też myślę o założeniu firmy(ale to nie ze względu na ciążę, tylko to od dawna był mój plan), tylko trzęsę portkami czy wszystko się uda:tak: Powodzenia:))

Ritta mi co chwilę w brzuchu burczy, nawet jak zjem coś porządnego, a rano właśnie jest najgorzej:zawstydzona/y: Ale staram się nie jeść przy każdej zachciance:)

Kusiak uff.. cieszę się, że plamienie ustało:tak:

Wszystkim dziś wizytującym życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki za same dobre wieści:tak:
 
reklama
Kusiak super, że już nie plamisz :)

Mnie boli głowa narazie tylko jak się mocno zdenerwuje i mam dzień z głowy, ale staram się odcinać od osób, które mnie doprowadzają do takiego stanu, bo tabletkami już się niestety nie wspomogę.

Co do jedzenia to mam tak samo jak Wy, jak mnie głod łapie to od razu mdli i muszę coś zjęść, najczęściej jest to owoc, pomarańcza, grejpfrut, banan, czasem jakaś kanapka z dodatkiem, szynką lub serkiem, paprykarzem, co się nawinie, ale na mieście jest trochę gorzej, no może przez moje lenistwo i idą słodkie pączki, ale staram się nie jeść nadgminnie.

Masakra już 11 a ja nadal w domu, nie ma co, lecę pozałatwiać rzeczy bo mnie noc zastanie a dziś muszę ta cholerną listę podpisać bo mi zasiłek wstrzymają.. Pa ;-)
 
Do góry