reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

no właśnie tym bardziej że bzikuję już, ach on trochę taki typ człowieka choć myślałam że teraz też chce być przy mnie bo chyba dąży do wspólnego mieszkania..
dziwny trochę,
cały dzien siedział w domu i nie zadzwonił..mówi że dziś sie wyłączył i z nie odbierał telefonów itp :dry:

Smutno Ci pewnie. W tym szczególnym czasie, jakim jest ciąża, szczególnie potrzebujemy wsparcia i obecności kogoś bliskiego. Spróbuj Mu to wytłumaczyć DUŻYMI LITERAMI. Może zrozumie...
 
reklama
ano jest jest...
spróbuję z nim jeszcze pogadać ,


oglądaj o matko na tvn style :) leci właśnie pewnie nie tylko ja oglądam
 
Przyszłam się pożegnać. To, że moja ciąza była najpierw słabo widoczna, pozniej mlodsza nie wrozylo dobrze... dziś okazalo sie, ze pecherzyk przez 2 tyg urosł 5mm i zarodka nadal nie widac. Za tydzien kontrolne dla lekarza USG, po nim zabieg. Lekarz powiedzial, ze zobaczyc zarodek za tydzien to jak wygrac w totka, ale on musi poczekac, zeby miec 300% pewosci, ze jest nie tak jak powinno. 28.02 zabieg :( chyba, ze wczesniej cos sie wydarzy.
 
Przyszłam się pożegnać. To, że moja ciąza była najpierw słabo widoczna, pozniej mlodsza nie wrozylo dobrze... dziś okazalo sie, ze pecherzyk przez 2 tyg urosł 5mm i zarodka nadal nie widac. Za tydzien kontrolne dla lekarza USG, po nim zabieg. Lekarz powiedzial, ze zobaczyc zarodek za tydzien to jak wygrac w totka, ale on musi poczekac, zeby miec 300% pewosci, ze jest nie tak jak powinno. 28.02 zabieg :( chyba, ze wczesniej cos sie wydarzy.
trzymam kciuki! u mnie sie zdarzyl cud, wiec moze u Ciebie tez bedzie dobrze - tego Ci zycze!
 
Przyszłam się pożegnać. To, że moja ciąza była najpierw słabo widoczna, pozniej mlodsza nie wrozylo dobrze... dziś okazalo sie, ze pecherzyk przez 2 tyg urosł 5mm i zarodka nadal nie widac. Za tydzien kontrolne dla lekarza USG, po nim zabieg. Lekarz powiedzial, ze zobaczyc zarodek za tydzien to jak wygrac w totka, ale on musi poczekac, zeby miec 300% pewosci, ze jest nie tak jak powinno. 28.02 zabieg :( chyba, ze wczesniej cos sie wydarzy.

Trzymam kciuki
 
Przyszłam się pożegnać. To, że moja ciąza była najpierw słabo widoczna, pozniej mlodsza nie wrozylo dobrze... dziś okazalo sie, ze pecherzyk przez 2 tyg urosł 5mm i zarodka nadal nie widac. Za tydzien kontrolne dla lekarza USG, po nim zabieg. Lekarz powiedzial, ze zobaczyc zarodek za tydzien to jak wygrac w totka, ale on musi poczekac, zeby miec 300% pewosci, ze jest nie tak jak powinno. 28.02 zabieg :( chyba, ze wczesniej cos sie wydarzy.

Ja również trzymam kciuki i przesyłam pozytywną energię!!!
 
hej :) obudziłam się właśnie i spać nie umiem ....:eek:
spałam od 17 to co sie dziwić... jakaś taka słaba dzisiaj jestem... i tak dobrze że m dal mi tak pospać :) i zrobił pyszną kolację :)

madlen mineMe Gratulacje wizyt :) maddlen tobie w szczegolności julianek czuwa nad Wami :*
zuzadar może jeszcze nie wszystko stracone trzymam kciuki żeby wszystko wyszło na prosto głowa do gory, do 28 jeszcze trochę czasu !

idę do łóżka :) wy już pewnie wszystkie obracacie się na drugi albo 3 bok hehe :)
dobranoc:*
 
Witam się z rana ;-)
A mi obie dziewczyny już gorączkują :zawstydzona/y: i to nie mało bo jak tylko minie czas działania leku to nachodzi 39 :-( Więc niespałam do 12 a przed 7 już na nogach M pojechał po numerki do doktor jak się nie dostaniemy to będzie trzeba prywatnie iść bo to temperatura je strasznie męczy

zuzadar poczekaj do kontrolnego USG i myśl pozytywnie Ja trzymam kciuki &&&&
Kusiak jak plamienie
Natalie a u Ciebie jak się sprawy mają

Rajo i reszta wizytujących dziś czekamy na same dobre wieści

Wracając do detektora płodu ja mam zwykły stetoskop, na późniejszym etapie bardzo dobrze słychać ruchy i serduszko

Miłego dnia wszystkim,
 
Ostatnia edycja:
zuzadar jak też dziewczyny piszą nie wszystko stracone, 3mam &&& będzię wszystko dobrze :)

Ja dziś spać nie pogłam, wczoraj ok 21:30 poszłam spać a dziś już o 7:30 na nogach, coś porobie w domu i muszę do pośredniaka jechać listę podpisać, spytam też jak wygląda to zakładanie działalności. Jak jest taka możliwość to chyba jednak tak zrobię bo ze znalezieniem pracy teraz na choć u. na próbę to strasznie ciężko i żeby jeszcze doświadczeniem podpasować.

Pogody dziś żadnej nie ma, pochmurno, mam tylko nadzieje, że padać nie będzie...
Wieczorem spacerek..
Miłego dzionka życzę ;-)
 
reklama
Dzień dobry!
nexisss bardzo mi przykro,ze z tamta praca,taka lipa. może faktycznie działalność będzie rozwiązaniem? Skoro można pokombinować,to działaj! trzymam kciuki!
kasica zdrówka dla dziewczynek!nie wiem,czy dobrze pamiętam,ze mówiłaś o problemach ze słuchem? tak mi przyszło do głowy,jak napisałaś o stetoskopie. pewnie coś pokręciłam?

dziewczyny wizytujące kciuki zaciśnięte!

Ja powitałam dzień o 5:30 :-/ moja księżniczka stwierdziła,ze jest wyspana... mąż próbował ja jeszcze usspic,ale niestety się nie udało. Przyszli oboje do mnie przed szósta. Lalka cala roześmiana :-D
Miłego dnia kochane!

zuzadar trzymam kciuki, może faktycznie jeszcze się coś zmieni. Sam lekarz nie ma pewności, więc trzeba myśleć pozytywnie!
 
Ostatnia edycja:
Do góry