reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hello!

zuzadar ja tez trzymam kciuki,,,,poki mozna wierzyc, trzeba wierzyc ze sie uda....

Zbieram sie z dziecmi zaraz do szkoly...a potem na plywanie ;-)
 
reklama
Maddlena super wiadomości!!!!!!! Zuzadar trzymam kciuki, jest jeszcze nadzieja! Kusiak jak tam???????? Sawi to już dzisiaj :-) Jestem mega podekscytowana, byle do 16.45
 
Witam się i ja :)

rajo , sawi ,smokyeyes jeśli kogoś pominełam to przepraszam powodzenia na wizytach :) i prosimy o same dobre wieści :)

kasica biedne dziewczynki napewno się męczą strasznie...

kusiak jak dzisiaj?? lepiej trochę?:)

natalia ?:)

nexiss w takim razie powodzenia z zakładaniem fairmy oby wszystko poszło po twojej myśli :) z pracą niestety tak jest już w tym kraju...

u nas dzisiaj też brak pogody.. jeszcze nie pada ale zobaczymy jak to się skończy ..

My dziś popołudniu na cmentarz potem do teściowej, dzisiaj świętej pamięci teściu miał by 50 lat.. kurcze ale ten czas leci..
 
hej hej :)
już komputerek odpalony i praca wrze. Żeby mi się tylko tak chciało jak mi się nie chce... a dziś dodatkowo pochmurno więc pogoda lipna.
Nexiss ja zakładałam działalność rok temu. Najpierw starałam się o dotację z urzędu pracy, a jak się udało to dzień później miałam już firmę. Założenie nie jest trudne. Wszystko robisz w systemie CEIDG, wszystko jest bezpłatne. Musisz tylko mieć nazwę firmy, miejsce działalności i wybrane PKD (najlepiej jak najszerzej). Jak system zatwierdzi idziesz do urzędu gminy/miasta i podpisujesz wniosek. Potem wysyłasz zgłoszenie NIP (jeśli nie masz NIPU to Ci nadadzą, a jak masz to przyślą potwierdzenie, że zostaje bez zmian). Zgłoszenia REGON już nie trzeba bo sami Ci nadają i parę dni później w systemie wszystko już widać :) Nie stresuj się tylko jak parę dni po założeniu ktoś Ci wyśle, że jak nie zapłacisz to Cię wypiszą z rejestru - to wyłudzacze! dostałam chyba 3 takie listy, mój mąż 2 ;D trzeba olać oszustów.
Kusiak jak się dziś czujesz???
Zuzadar bardzo mi przykro, trzymam kciuki, żeby było dobrze...
Dziewczyny, jakie plany na dzisiaj?? co robicie i co pichcicie na obiadki? :)
Miłego dnia!

P.s ach! no i kciuki za wszystkie wizytujące!!! :)
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczyny. Najpierw gratuluję udanych wizyt :-)
Wcxoraj od południa myślałam, że się wykończę. Mam migreny i wczoraj mnie dopadła, ledwo żyłam, całą noc się kręciłam a jak wstałam do toalety, to jeszcze zaliczyłam bliskie spotkanie z drzwiami. Ja zawsze otwieram, a mąż przymknął do sypialni... no i był huk, że się zerwał też na równe nogi.:-D Miałam na tyle szczęscia, że miałam plaster na głowie chłodzący i w nuego strzeliłam, także nie ma śladu na szczęście.
Lekarz mówił, że w ciązy migreny ustępują, ale nie u mnie... fakt, że ne trwają 3 dni tylko 1 ale ból jest okropny. Jak ktoś nigdy nie miał, nie zrozumie..
Najważniejsze, że teraz już jest ok.
Powodzenia dzisiaj na wizytach :-)
 
hej hej :)
już komputerek odpalony i praca wrze. Żeby mi się tylko tak chciało jak mi się nie chce... a dziś dodatkowo pochmurno więc pogoda lipna.
Nexiss ja zakładałam działalność rok temu. Najpierw starałam się o dotację z urzędu pracy, a jak się udało to dzień później miałam już firmę. Założenie nie jest trudne. Wszystko robisz w systemie CEIDG, wszystko jest bezpłatne. Musisz tylko mieć nazwę firmy, miejsce działalności i wybrane PKD (najlepiej jak najszerzej). Jak system zatwierdzi idziesz do urzędu gminy/miasta i podpisujesz wniosek. Potem wysyłasz zgłoszenie NIP (jeśli nie masz NIPU to Ci nadadzą, a jak masz to przyślą potwierdzenie, że zostaje bez zmian). Zgłoszenia REGON już nie trzeba bo sami Ci nadają i parę dni później w systemie wszystko już widać :) Nie stresuj się tylko jak parę dni po założeniu ktoś Ci wyśle, że jak nie zapłacisz to Cię wypiszą z rejestru - to wyłudzacze! dostałam chyba 3 takie listy, mój mąż 2 ;D trzeba olać oszustów.
Kusiak jak się dziś czujesz???
Zuzadar bardzo mi przykro, trzymam kciuki, żeby było dobrze...
Dziewczyny, jakie plany na dzisiaj?? co robicie i co pichcicie na obiadki? :)
Miłego dnia!

P.s ach! no i kciuki za wszystkie wizytujące!!! :)

Dzięki za rady :) Jeszcze muszę wymyśleć co chcę robić i nazwę firmy ;)
 
Cześć dziewczyny. Jaki tu spokój. Czy Wy też jesteście ciągle takie głodne ? U mnie szczególnie rano jest jakaś masakra. I tak do pracy biorę troszkę więcej jedzenia ale ciągle burczy mi w brzuchu. Gdybym siedziała w domu zawiasy od lodówki byłyby gorące :D
 
Ja juz nie plamie :D co mialo wyleciec to wylecialo :D juz jestem spokojniejsza, dzieki dziewczyny za wsparcie :)

Kasica biedne dziewczynki, mam nadzieje ze szybko wyzdrowieja.

Nexiss ja sie zupelnie nie znam na tych sprawach ale mam nadzieje ze Ci sie w koncu uda cos zalatwic.

Joani wspolczuje migreny, na szczescie ja ich nie mam...

I udanych wizyt :)
 
reklama
Ja juz nie plamie :D co mialo wyleciec to wylecialo :D juz jestem spokojniejsza, dzieki dziewczyny za wsparcie :)

Kasica biedne dziewczynki, mam nadzieje ze szybko wyzdrowieja.

Nexiss ja sie zupelnie nie znam na tych sprawach ale mam nadzieje ze Ci sie w koncu uda cos zalatwic.

Joani wspolczuje migreny, na szczescie ja ich nie mam...

I udanych wizyt :)

No to super :-) czasami tak po prostu jest, że się plami bez na szczęście żadnych powikłań,ale co się człowiek nadenerwuje to jego.
 
Do góry