reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

A może to jest poronienie zapamiętane?? Dopytam wszystkiego na wizycie, bo troszkę inaczej tu funkcjonuja


po moim poronieniu jedno badanie genetyczne mozna bylo wykonac od razu z resztek ktore wskazaloby przyczyne, ja poronilam w 5 tc niekompletnie. a drugie badanie mozna wykonac w laboratorium ktore wskazuje wady
 
reklama
sawi wg OM powinnam być w 5t5d to chyba bąble są trochę za duże jak na tak wczesny tydzień ;-)

Koko u mnie właśnie tak było w poprzednich ciążach z OM wychodził 11tc a byłam w 9 :-D
 
Ostatnia edycja:
bylam u dwoch lekarzy i obaj kazali juz nie brac kwasu foliowego mowiac ze tylko do 12 tyg sie go zazywa potem nie wplywa na ciaze sie zdziwilam bo znajome braly jeszcze caly 2 trymestr. pytalam o witaminy i tez obaj powiedzieli ze moge brac ale na wlasne ryzyko bo sa przypadki ze nawet biorac jedna tabl dziennie mozna zaszkodzic dziecku wiec juz nie wiem czy brac witaminy czy nie :-( ogolnie w gnieznie to malo dobrych lekarzy wybralam dwoch jedynych konkretnych. bratowa brala femibion tylko ze drogi ponad 50 zl 30 tabl i urodzila zdrowe dzieci
A do kogo chodzisz w Gnieźnie? Mój ginekolog, też z Gniezna, prowadzi mi 3 ciążę i za każdym razem do końca I trym brałam FOLIK, a później witaminy dla kobiet w ciąży.
a_nka witaj. Gratuluję podwójnego szczęścia
little_one bardzo mi przykro, trzymak się jakoś.Tulę mocno.
 
Nimfi, no właśnie okazało się, że też mam B Rh- a mój mąż ma 0 Rh+ w ogóle się tego nie spodziewałam bo mama ma 0 Rh+ więc po tacie musiałam odziedziczyć tę rzadkość...

a i teraz mnie nurtuje czy przy poronieniu ciąży biochemicznej mogło już dojść do kontaktu z krwią??
 
Ostatnia edycja:
!

dziewczyny, a ja odebrałam wyniki grupy krwi i się okazało, że mamy konflikt serologiczny, no po prostu w dechę :-(nie wiem co o tym myśleć...dobrze, że wizyta już w środę, może lekarz mnie uspokoi...
Konflikt serologiczny w pierwszej ciąż w ogóle nie jest groźny, tylko po porodzie musisz dostać IMMUNOGLOBULINĘ. nie martw się na zapas.
Sory, że tak w kolejnym poście piszę, ale czytam NA RATY, bo dziecię moje przeszkadza!
 
a_nka w mojej wypowiedzi chodziło mi o to ze nie sugeruje sie nigdy terminem z usg,
bo za 2-3 tyg. jak pójdziesz będzie termin na październik znowu ....
co nei znaczy że nie mozesz z nami przebywać,tylko pierwsze słysze żeby ktoś aż tak sie sugerował usg...
z dwoma córkami różne terminy mi wychodziły,raz wczesniej raz później,ale i tak jako główny termin był ten z ostatniej @
 
A do kogo chodzisz w Gnieźnie? Mój ginekolog, też z Gniezna, prowadzi mi 3 ciążę i za każdym razem do końca I trym brałam FOLIK, a później witaminy dla kobiet w ciąży.
a_nka witaj. Gratuluję podwójnego szczęścia
little_one bardzo mi przykro, trzymak się jakoś.Tulę mocno.


chodze do juste i czasem prywatnie do lukasza sroki bo dokladnie bada ostatnio przeziornosc karkowa i wyszlo ok a Ty do kogo chodzisz ? jakie witaminy bierzesz? ja mysle nad femibionem plus
 
Ostatnia edycja:
Konflikt serologiczny w pierwszej ciąż w ogóle nie jest groźny, tylko po porodzie musisz dostać IMMUNOGLOBULINĘ. nie martw się na zapas.
Sory, że tak w kolejnym poście piszę, ale czytam NA RATY, bo dziecię moje przeszkadza!
No właśnie... a czy ta ciąża biochemiczna była ciążą...? tu mam zagwozdkę...
 
reklama
chodze do juste i czasem prywatnie do lukasza sroki bo dokladnie bada ostatnio przeziornosc karkowa i wyszlo ok a Ty do kogo chodzisz ? jakie witaminy bierzesz? ja mysle nad femibionem plus
Ja chodzę do Ernsta, brałam Pregna Plus, najtańsze w tej aptece naMieszka, tej całodobowej. ok 30 zł

No właśnie... a czy ta ciąża biochemiczna była ciążą...? tu mam zagwozdkę...
A tego, to już nie wiem, wiem, że po NORMALNYM poronieniu trzeba podać tą IMMUNOGLOBULINĘ
 
Do góry