reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
a_nka ale super, bliźniaki:-D Gratulacje, a tak jak piszą dziewczyny, terminy na USG się zmieniają, a w szpitalach i w ogóle raczej sugerują się terminem OM:))

Little_one bardzo mi przykro:(( faktycznie zróbcie badania skoro to już Twoje drugie poronienie, życzę żeby wam się szybko udało i żebyś urodziła zdrowe maleństwo.
 
Felicity ale córcia punktualna :-)
Ja z córka miałam termin wg OM na 17marca a wg Usg 1kwietnia córka urodziła się 5kwietnia przez CC bo poród nie postępował :tak: i nie była przeterminowana :-D

Dzięki dziewczyny za przyjecie ;-)

Teraz to powinnam dać radę Was nadganiać bo tu w szpitalu nudzę się niemiłosiernie jedynie wieczorem nie będę już raczej pisać i jak kroplówki przyniosą chyba, ze ubłagam położną by wenflon przełożyła na wierzch dłoni :zawstydzona/y: bo ten w zgięciu łokcia nie jest zbyt wygodny :dry:
 
Little_one - strasznie mi przykro. Wiem co czujesz. Mi w Poznaniu niestety nikt zadnych badań zrobić nie chciał. Może i powinnam sama je wykonac.

a_nka - a czemu w szpitalu leżysz? Ja mam odwrotny problem. Byłam wrześniówką a wczoraj mi gin termin na październik wyliczył. Ale zostaje tutaj. Uważam, że jestem dokladnie na koniec wrzesnia i tego bede sie trzymac. Ja lepiej wiem, kiedy to sie stalo ;-)
 
Ostatnia edycja:
Krwawienia z powodu krwiaka :-:)-:)-( już trzeci dzień tu jestem :baffled:
I narazie dopóki to cholerstwo się nie wchłonie to ze szpitala nie wyjdę :tak:

Zuzadar brawo postawy :-D

U nas niestety i październik i wrzesień jest możliwy, a ja nie umiem powiedzieć, który stosunek był tym szczęśliwym :baffled: napiszę uczciwie: za dużo ich było :-)
 
Ostatnia edycja:
A_NKA trzymam kciuki oby problemy z krwiakiem minely, zebys mogla cieszyc sie spokojnie ciaza do konca. A termin z ciaza blizniacza faktycznie czesto trzymaja sie wczesniejszych terminow, przynajmniej tak zauwazylam po znajomych mi ososbach, no i scisla kontrola pod sam koniec aby obylo sie bez niespodzianke :-) bedzie dobrze...
 
A tak jeszcze dopiszę ta ciąża to totalna niespodzianka mimo, że praktycznie się nie zabezpieczaliśmy :-D
 
Tak jak i moja trzecia ciaza, niespodziewana :-) na poczatku nawet myslalam ze fajnie jakby byly dwie blizniaczki :-D heh ale obstalismy przy ciazy pojednynczej i niech tak juz bedzie.
 
A propos witamin, to mi lekarz powiedział, żeby koniecznie były z jodem... i że nigdy dziennie nie zjem tylu wartościowych rzeczy, aby zapewnić odpowiednie witaminy.
 
reklama
Uciekam dziewczyny spać
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
zaraz piguła będzie roznosić kroplówki więc ładnie wystawię rączkę i mam nadzieję się dziś wyspać bez stresu bo od popołudnia praktycznie nawet nie plamię
xlaugh.gif.pagespeed.ic.3EWxJjzyNf.webp


Miłej i spokojnej nocy
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
Do góry