reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Cześć dziewczyny,
litlle one bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić, ale trzymaj się ciepło!
a_nka witaj! jak to się okazało, że we wrześniu? owulka była wcześniej? ;-)i spodziewasz się bliźniaczków??? gratulacje!
dziewczyny, a ja odebrałam wyniki grupy krwi i się okazało, że mamy konflikt serologiczny, no po prostu w dechę :-(nie wiem co o tym myśleć...dobrze, że wizyta już w środę, może lekarz mnie uspokoi...
 
reklama
przykro mi lettle wiem co czujesz mnie tez to spotkalo w zeszlym roku ale udalo sie zajsc w kolejna ciaze. lekarz tlumaczyl ze tak sie dzieje gdy dziecko ma jakas wade . i ze gdy poroni sie 2 razy to zrobic badanie genetyczne koszt chyba 320 zl w gnieznie ktore wskaze dlaczego tak sie dzieje



 
Ostatnia edycja:
Możemy wydać wszystkie pieniądze tylko żeby się dowiedzieć dlaczego tak się dzieje..?? Moja doktor prowadząca wspomniała mi coś o klinice w Hamburgu , dopytam się jak będę w poniedziałek na wizycie.. Tak bardzo byśmy chcieli mieć maleństwo w domku.. Od ostatniego poronienia zaczym zaczęliśmy się starać minęło 6 miesięcy,przez cały ten czas brałam kwas foliowy i w ciąży też, uważałam na siebie, ciągle odpoczywałam .. ach... :/
 
Koko u mnie cykle są nieregularne od 30do60 dni i to chyba dlatego :tak: z OM powinnam rodzić 5października dziś na USG w szpitalu dzieciaki miały 11 i 9mm lekarz określił to na 7t6d i tp na 20wrzesień

Przestałam karmić 2miesiące temu i ostatnia @ była niby 27.12 ale trwała tylko 3dni może już wtedy byłam w ciąży, a to było tylko plamienie:confused: Nie bardzo to rozumiem. W dwóch poprzednich ciążach miałam problem w drugą stronę z OM wychodziło, ze jestem np. w 10tc a z USG 8tc a tu teraz na odwrót :baffled:
 
little one przykro mi :( nie wiem co Ci powiedzieć :( ale skoro to drugi raz to chyba dobrze byłoby zrobić badania

Anka witaj! Nie mamy tu jeszcze mamusi bliźniaków :) zawsze o tym marzyłam....
 
A może to jest poronienie zapamiętane?? Dopytam wszystkiego na wizycie, bo troszkę inaczej tu funkcjonuja
 
a_nka nie sugeruj sie usg bo za każdym razem moze wypadać inny termin,w zaleznosci jak dzieci rosną,ja bym brała pod uwagę według OM
 
little_one tak mi przykro :-(

Nie mamy tu jeszcze mamusi bliźniaków :) zawsze o tym marzyłam....

U mnie w rodzinie ponoć zdarzały się bliźniaki, ale słyszałam że to zależy od ojca a nie od matki (tak sobie to tłumacze - bo ja bym nie chciała, jedno narazie starczy ;-))
 
LITTLE ONE przykro mi :-(

A_NKA witamy poczworna mame ;-) chyba pierwsza na forum wrzesniowym mama z blizniakami :-) gratki

KOKO nie martw sie na zapas serologia, nie musi z tego wyjsc nic zlego. Moje chlopaki dziedziczyly po mnie B rh minus wiec mamy spokoj w temacie poki co ;-) a jak cos to najwyzej dostaniesz zastrzyk ;-)
 
reklama
a_nka u mnie też takie nieregularne właśnie od 40 nawet do 66 dni (to ostatnie mi się zdarzyło w ciąży biochemicznej) ale u mnie gdyby się liczyła data OM to byłabym już w 11 tygodniu albo i dalej :)
dziewczyny miałyście jakikolwiek kontakt z tym konfliktem serologicznym? martwię się...:-(
 
Do góry