reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

sawi nie pomyśl sobie, że ja mam do Ciebie pretensję czy coś :-) a gdzie tam :tak: sama tego nie ogarniam prawdę mówiąc, ale tak czy siak w szpitalu zawyrokowali, że jestem w prawie 8tyg a nie 6 jak niby powinnam :baffled: więc pomyślałam, ze dobrze byłoby się dołączyć do wrześniówek też na wszelki wypadek :tak:
 
reklama
sawi nie pomyśl sobie, że ja mam do Ciebie pretensję czy coś :-) a gdzie tam :tak: sama tego nie ogarniam prawdę mówiąc, ale tak czy siak w szpitalu zawyrokowali, że jestem w prawie 8tyg a nie 6 jak niby powinnam :baffled: więc pomyślałam, ze dobrze byłoby się dołączyć do wrześniówek też na wszelki wypadek :tak:
Tak, czy siak, bliźniaki z regóły rodzą się wcześniej, więc raczej jesteś WRZEŚNIÓWECZKĄ.
 
Ja chodzę do Ernsta, brałam Pregna Plus, najtańsze w tej aptece naMieszka, tej całodobowej. ok 30 zł

i co Ernst powiedzial na witaminy ? bo mi obaj nie polecali tylko zeby naturalnie starac sie spożywać, ale postanowilam z opini znajomych ze nie codziennie ale bede brac. Mowi Ci cos konkretnego o ciazy Ernst ? mi juste tylko ze ok nic wiecej nie wiem od niego moze za wczesnie jeszcze

 
KOKO to co na pewno to bedziesz musiala badac odczyn coombsa w ciazy chyba dwa razy. Jego wynik powie czy w czasie ciazy pojawiaja sie przeciwciala. Natomiat jak chodzi o ciaze biochemiczna to ci nie powiem. Moje dzieci maja moja grupe krwi wiec konfliktu nie bylo. Po porodzie zbadano im grupe krwi i juz bylo jasne ze zastrzyk mi nie potrzebny. Moj maz ma A rh minus wiec tez mala szansa u nas na grupe z plusem, ale zawsze jakas szansa jest ze sie to wymiesza. No zobaczymy jak to bedzie przy trzecim porodzie. Jesli w odczynie coombsa cos by wyszlo nie tak to wtedy chyba daja zastrzyk juz w ciazy
 
Ja chodzę do Ernsta, brałam Pregna Plus, najtańsze w tej aptece naMieszka, tej całodobowej. ok 30 zł

i co Ernst powiedzial na witaminy ? bo mi obaj nie polecali tylko zeby naturalnie starac sie spożywać, ale postanowilam z opini znajomych ze nie codziennie ale bede brac. Mowi Ci cos konkretnego o ciazy Ernst ? mi juste tylko ze ok nic wiecej nie wiem od niego moze za wczesnie jeszcze


Sam mi polecil te witaminy i zawsze je bralam. Ogolnie rozne sa opinie na jego temat, ale ja jestem zadowolona. O co zapytam, zawsze odpowie, w kazdej chwili moge zadzwonic jak cos sie dzieje i nawet w szpitalu mnie przyjmowal jak plamilam w poprzedniej ciazy.
A dokladniej z kad jestes?
 
maddlena jeżeli termin z usg okaże się jednak poprawny to byc może urodzę jeszcze pod koniec sierpnia :-)
Ale narazie ten cholerny krwiak musi się wchłonąć :-(
 
Sam mi polecil te witaminy i zawsze je bralam. Ogolnie rozne sa opinie na jego temat, ale ja jestem zadowolona. O co zapytam, zawsze odpowie, w kazdej chwili moge zadzwonic jak cos sie dzieje i nawet w szpitalu mnie przyjmowal jak plamilam w poprzedniej ciazy.
A dokladniej z kad jestes?

teraz mieszkam w gnieznie to prywatnie chodzisz do niego ? tyle witamin ze ciezko sie zdecydowac
 
a_nka rozgosć się u Nas bo czy dasz rade na dwóch wątkach,
wiesz tu dziewczyny potrafią przez pare godzin tyle napisać że w 2h czasami cieżko doczytać......
 
reklama
a_nka rozgosć się u Nas bo czy dasz rade na dwóch wątkach,
wiesz tu dziewczyny potrafią przez pare godzin tyle napisać że w 2h czasami cieżko doczytać......

dokladnie ;-)

W Anglii na usg ok 12 tyg. tez podaja przewidywana date porodu - i wg wszelkich badan jest ona najbardziej dokladna - bo pozniej w zaleznosci od szybkosci rozwoju dziecka (kazde inaczej rosnie) - nie mozna juz tak dokladnie okreslic...
No i po tym usg moja ciaza bedzie prowadzona wg daty podanej na usg.
W ciazy jak bylam z Ola to wg OM termin mialam na 7.10, a wg usg na 10.10....Ola urodzila sie 9.10 o godzinie 23:35 ;-)
 
Do góry