reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Najgorsze jest to, że niektóre z was najzwyczajniej nie pojmują co oznacza tolerancja bo już przekręcanie tego co napisała Ritta i odbieranie personalnie "ograniczonego umysłu" jest zupełnie bez sensu i nie na miejscu.
Skończmy faktycznie ten temat bo wygląda na to, że nie mamy szans na konstruktywną konwersacje na tematy "tabu" a szkoda bo właśnie na tym polega toleracja aby każdy mógł mieć prawo do swoich poglądów bez obawy o to, że będzie atakowany i osądzany.
 
reklama
Szkoda tylko, że jak rodzi się ciężko chore dziecko, potrzebujące w leczeniu ogromnychnakladow finansowych, to wszyscy umywają rączki. I ci obrońcy zycia poczetego i państwo...
Mam w rodzinie bardzo cięzko chore dziecko, na szczęście są ludzie chętni do pomocy, jest wiele fundacji pomagającym umierającym dzieciom. Nikt tego dziecka nie zostawił na pastwę losu choć rokowań nie ma najlepszych... Oby takich ludzi było jak najwięcej bo na państwowe intytucje liczyć nie można
 
Mam w rodzinie bardzo cięzko chore dziecko, na szczęście są ludzie chętni do pomocy, jest wiele fundacji pomagającym umierającym dzieciom. Nikt tego dziecka nie zostawił na pastwę losu choć rokowań nie ma najlepszych... Oby takich ludzi było jak najwięcej bo na państwowe intytucje liczyć nie można

Ale wiele rodzin nie ma tyle szczęścia co Twoja i muszą sobie radzić sami. Takie życie to jest ciągła walka, dziecka jak i rodziców.
 
Smokyeyes szanuje Twoje zdanie i rozumiem kobiety, które stają przy stanowisku że nigdy by ciąży nie usunęły. Ale rozumiem też kobiety, które usuwają bardzo chore płody. Weszłyśmy na trudny temat i wiele z nas zareagowała bardzo emocjonalnie ale nie chcę, żeby na naszym wątku panowała niemiła atmosfera. Proponuję wyluzować.
 
Najgorsze jest to, że niektóre z was najzwyczajniej nie pojmują co oznacza tolerancja bo już przekręcanie tego co napisała Ritta i odbieranie personalnie "ograniczonego umysłu" jest zupełnie bez sensu i nie na miejscu. Skończmy faktycznie ten temat bo wygląda na to, że nie mamy szans na konstruktywną konwersacje na tematy "tabu" a szkoda bo właśnie na tym polega toleracja aby każdy mógł mieć prawo do swoich poglądów bez obawy o to, że będzie atakowany i osądzany.
To j zostałam osądzona za brak tolerancji i ograniczony umysł, więc jednak nie każdy moze wyrazić tu swoje zdanie, najlepiej by było gdyby było one tak jak zdanie większości... Ritta temat niniejszym uważam za zakończony.
 
Smoky nie przesadzaj, bo to Ty strasznie roztrząsasz słowa Ritty, które na pewno nie miały na celu Cię obrazić, ani osądzić..

Dziewczyny wrzućcie na luz, bo straszne krzykaczki z was..


Lepiej z wami żadnych poważniejszych tematów nie poruszać, bo nie ma konstruktywnej dyskusji tylko krytyka.
 
To j zostałam osądzona za brak tolerancji i ograniczony umysł, więc jednak nie każdy moze wyrazić tu swoje zdanie, najlepiej by było gdyby było one tak jak zdanie większości... Ritta temat niniejszym uważam za zakończony.
Jeżeli określenie że brak tolerancji to ograniczenie umysłu Cię uraziło to nie miałam tego na celu. Pisałam ogólnie i nie było to skierowane personalnie do Ciebie. Jest nas tu dużo i wiele z nas ma odmienne opinie na różne tematy. Nie ma "zdania większości". Grunt to potrafić o tym rozmawiać a dziś nam jakoś nie wyszło :/
 
kurcze wam też dzisiaj sie tak BB zacina i strasznie długo myśli??

no dziewczynki wrzucamy na luz :)
znowu boli mnie krocze..
i zgaga mnie odwiedziła właśnie masakra..

a no i zaspokoiłam swoją zachciankę :) świeży chlebek masełko i gulasz angielski z puszki hehe :) mniami
 
reklama
Do góry