reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ja gotuje hurtowo... aktualnie mam hurtowo gołąbki :tak: Na weekend przyjezdza mąż z UK wiec chyba zrobie to na co mial smaka - kotlety drobiowe z marchewka i gorszkiem :tak:
Ale sie kulinarnie zrobilo :-)
 
reklama
Nimfii chyba lepiej ze kulinarnie niz inaczej ;)


jasne, ja sie chetnie zainspiruje...
Sama mam mdlosci na mysl o gotowaniu, o tych zapachach. Po jedzeniu nieraz mnie mdli, ale odzywiac sie musze. Wiec w razie czego biore Gaviscon po lub przed jedzeniem i juz moge cos jesc :)
 
kusiak skurcze żołądka też mam jak zjem coś ciężkiego...

nimfii u nas hurtowo nie przechodzi nie umiem jeść 2-3 dni tego samego...:( a to jakaś alternatywa by była :)
zrób mężowi to na co ma ochotę:) chyba mu się należy nie ??:) podziwiam tak na odległość.. ja bym chyba nie umiała...:(
 
Dziewczyny współczuję jedzeniowych dolegliwości, ja mogę jeść wszystko, od niczego mnie nie odrzuca, nie mdli:) No wczoraj się tylko przejadłam obiadkiem i mnie zemdliło, ale to dlatego, że przesadziłam z ilością jedzenia, ale tak jadłam, że nie mogłam przestać taki miałam apetyt:p
 
No a ja wlasnie mialam ochote na sok kubus i wypilam... A przed chwila wszystko co wypilam oddalam... Takze tyle co do moich zachcianek :p
 
Hej.
Powiedzcie, jest sens isc juz do gina?

Ja byłam w równo 6tygodniu, też prywatnie. Zobaczyłam tylko pęcherzyk ciążowy 6mm i nic poza tym, ale lekarz przynajmniej potwierdził ciążę. Możesz iść, będziesz miała potwierdzone, ale jakbym miała decydować drugi raz to poszła bym tydzień później. Jeszcze pewnie zależy to co zobaczysz od długości cykli. Jeżeli miałaś normalne w okolicach 28-30 dni, to myślę że możesz już zobaczyć serduszko nawet, ale jeżeli miałaś długie (tak jak ja, ok.35dni) to raczej będzie widoczny tylko pęcherzyk. Chociaż różnie to może być, bo jeden dzień potrafi zrobić różnicę :)
 
Smoki -ksiazki nie, mam maly dostep do polskojezycznej literatury :( a czytanie ebookow w ogole mi nie odpowiada.
Za to filmy, przewaznie dokumentalne, lubie bardzo. Takie z ktorych mozna cos wyniesc, albo Sci-Fi. Od czasu do czasu horror albo komedia, ale rzadko, bo to takie bierne ogladanie, bez pracy mozgu :-D

Ja mojemu szkrabkowi i sobie zaserwowalam omlet z papryka, pomidorami i mozzarella, polozylam go spac i zabieram sie za relaks.
Brzucho rosnie w tempie blyskawicznym, az uwierzyc nie moge.
 
reklama
Do góry