reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

ja dam znać dopiero po 18.00 cały dzień czekania uhhh

żadna z was cycków nie mierzy eeee , ja to dumnie się pokazuje teraz mojemu on zachwycony :) teraz mam czym wczesnie było A , B a teraz już D hehhehehe nareszcie ,
stanik zamówiony z kolekcji ALLES MAMA mają śliczne te staniki ciążowe i do karmienia , spodobał mi się model mama cubana czarny



oj te wzdęcia i mnie męczą
 
Ostatnia edycja:
reklama
candy ja mam 104 cm :) w tym chce zauważyć że nie urosły specjalnie a bardziej takie pełne się zrobiły.. i mnie to wystarczy :) przy karmieniu piersią tak mnie kręgosłup bolał że dziekuję bardzo za jeszcze większe piersi.. jak corka odwróciła się od cyca musiałam kupić biustonosz do sukni ślubnej.. tylko znalazłam w triumfie roz. 85F
hehe więc sama rozumiesz :)


co do wzdęć mnie już przechodzą za to mdłości coraz większe ... ale ratuje się tym że jem małe porcje ale często :) i przechodzi :)\

zaraz przychodzi koleżanka na herbatkę :) już wszystko wysprzątane tylko obiadek zrobić pozostało :)
 
smerfetka weź męża niech od groszka sie przezwyczaja mój był już 2 razy..z Martynką też ze mną chodził a na końcu pępowinę przecinał niech towarzyszy jak chętny.Mi robiła dopochwowo ale serwetą mi krok przykryła i dopiero zawołała ;-)
candy mi dopiero niedawno się powiększyły..wcześniej były normalne :-) Z pierwszą córka odrazu były balony i gorące jeszcze przez zrobienie testu i to był trop:-D
koko współczują dolegliwości niedługo miną też tak miałam było okropne uczucie..teraz tylko drażnią mnie zapachy co niektóre i mam odruchy wymiotne ale bez kibelka jak na ;-)razie

U nas pogoda straszna nie da sie wyjść siedzimy z młodą 4 dzień w domu bez spaceru śnieg i zamiecie.
 
Witam się z rana
U mnie dzisiaj piękne słoneczko, ale mroźno i wieje.
Coś mi z rana dzisiaj niedobrze, ale wrzuciłam coś na ruszt i jest ok,
Wy już o zakupach, ja póki co czekam, nie chcę zapeszać, wózki tylko oglądam, bo zamierzamy kupić nowy

Witam nowe mamy i trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj:tak:
 
ania fajne baloniki hehe

anusch moje w tej ciąży tez gorące i bolały jeszcze przed terminem okresu , a co teraz nie masz jak w pierwszej ciąży?


u mnie mdłości przechodzą a wzdecia się zaczynają
 
candy inaczej niż z Martynką..z Martynką miałam pierwsze te cyce duże i gorące,strasznie spać mi się chciało aż sobie sama ze sobą nie radziłam,mdłości cały tydzień non stop całe dnie i noce teraz mam mdłosci na wyrywki jednego dnia mam drugiego nie,spać mi się nie chce,na początku te dziwne uczucie niby głodu najedzenia w tej wzmorzone i cyce dopiero teraz się powiększyły także ta ciąża inna.
 
nimffi a w smyku są promocje tylko na niemowlęce ciuszki ?? czy tak np rozmiar 80-86?? :)


Na wszystkie rozmiary, ale niemowlece zdecydowanie najtaniej :) dla chłopakow (2 i 5 lat) nic nie znalazlam fajnego.



Z racji, że od jutra będę przez tydzień bez internetu, muszę zaspokoić swoją ciekawość ;) 5.02 mam pierwsze USG i zastanawiam się, czy iść sama czy wziąć męża... Wiem, że część z Was ma pierwsze badanie za sobą, a że to moja pierwsza ciąża, stąd pytanie :p Czy on cokolwiek będzie widział czy lepiej poczekać? To będzie jakoś 6 tydzień ciąży wtedy.... No i czy wiecie, czy takie USG robi się na tym etapie tylko dopochwowo czy też przez brzuch?

U nas na dopochwowe nie wpuszczali meża. Doiero od 13tc mogl sobie isc poogladac :)


Masz bardziej pozytywne mysle nie niz ja :)

Ja tak nie potrafie, bo już raz cierpiałam na widok ubranek i pustego lóżeczka... moze i sytuacja inna, bo po porodzie to bylo, ale jednak, nie chce zapeszac :)


Chce byc pozytywnie nastawiona. Przeciez pierwsza ciąze dopiero na miesiac przed porodek kupilam wyprawke, i co, nic mi to nie dalo, bo Macka i tak ledwo odratowali. ciągle pamietam to że być może kilka minut później i wróciłabym do domu sama ze szpitala. O żadnych poronieniach nie chce myśleć, choć wiadomo nigdy sie nie ma pewnośći. Ciąża może się skończyć w kazdej chwili, albo po narodzinach zycie dziecka. Mimo wszystko chce trzymac w sobie tylko iw ylacznie pozytywne mysli :tak:




ja dam znać dopiero po 18.00 cały dzień czekania uhhh

żadna z was cycków nie mierzy eeee , ja to dumnie się pokazuje teraz mojemu on zachwycony :) teraz mam czym wczesnie było A , B a teraz już D hehhehehe nareszcie ,
stanik zamówiony z kolekcji ALLES MAMA mają śliczne te staniki ciążowe i do karmienia , spodobał mi się model mama cubana czarny



oj te wzdęcia i mnie męczą


Przyrost piersi mam. Przy czym mierzeie obwodu jest niemiarodajne :) Mam niby tylko 85cm ale rozm stanika 65F bo ja szczuplak :) Alles goraco polecam, sama ich uwielbiam. Choc do karmienia mi sie sprawdzily wylacznie miekkie bawelniane staniki bez fiszbin. W innych piersi mnie bollaly.
 
Z racji, że od jutra będę przez tydzień bez internetu, muszę zaspokoić swoją ciekawość ;) 5.02 mam pierwsze USG i zastanawiam się, czy iść sama czy wziąć męża... Wiem, że część z Was ma pierwsze badanie za sobą, a że to moja pierwsza ciąża, stąd pytanie :p Czy on cokolwiek będzie widział czy lepiej poczekać? To będzie jakoś 6 tydzień ciąży wtedy.... No i czy wiecie, czy takie USG robi się na tym etapie tylko dopochwowo czy też przez brzuch?

Mnie dopochwowo gin. badala. i ciąze palcami wyczula. na jej oko byl 6 tydz od poczecia. meza nie zapraszalam. poszedł z chlopakami do zoologicznego.
Ale na pozniejsze usg bede ich zabierac. F oglądał Oskara na kazdym usg jak ciąza juz wieksza byla. wiec i teraz pozwole im rodzenstwo zobaczyc wczesniej niz we wrzesniu :)


Candy u mnie cyce urosly o 1-1,5 rozm. kolezanka byla jakis czas temu to zachwcala sie ze ja mam takie pelne te cycuchy :) Ł mowi ze jemu mogły by być male.. ale chcialby codziennie macac ;/

teraz dotknąc mu nie pozwalam bo tak bolą ze masakra,

na obiad dziś pierogi auchanowe :) no zazeam soie nimi z Filipem :) sama nie robie bo nie lubie tego lepienia, tego bajzlu wkolo.
 
reklama
Hej!
Znowu wczoraj probowalam doczytac.... a forum dzialalo taaaak powoli,ze tragedia :blink:

Ja juz czuje,ze piersi mam pelniejsze i sie ciesze :blink:
Przed 2 ciazami nosilam miseczke c, a po 2 dzieci mam b - wiec podejrzewam,ze mojemu P. ta zmiana akurat sie spodoba...

Ja poki co nie mam mdlosci, za to.... non stop czuje sie glodna!;-) Oczywiscie staram sie jesc z umiarem - bo o zgage u mnie nietrudno...
Jak wam zazdroszcze tych wizyt - sluchania bicia serca itp...
Ja we wtorek mam wizyte u poloznej - ale pewnie nic takiego sie nie dowiem - dopiero na scanie w 12 tyg. :-(
 
Do góry