reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

A ja dziś rano zwróciłam zawartość żołądka ( a że był prawie pusty to było to jeszcze bardziej nieprzyjemnie) :sorry2: Pierwszy raz mi się to zdarza- w poprzedniej ciąży było mi tylko niedobrze. A jeszcze do tego miałam ochotę na śledzie, zjadłam i teraz mi siedzą na żołądku:-(

Wczoraj byłam na USG- krwiak się wchłania i jest ok.
 
reklama
Ajjj te zachciewajki ;) mnie ciągle ciągnie do słodkiego, masakra a du*a rośnie, o zgrozo :eek:

A ja dziś mam na obiadek żurek, mmmmniamucha :)
 
no niestety hormony pracuja - i nerwowosc oraz hustawka nastrojow to norma w ciazy...

A moj P. to mi wczoraj powiedzial,ze od razu widac,ze jestem w ciazy - bo caly czas sprzatam :-) - to oczywiscie wg niego syndrom wicia gniazda ;-) Ja Wam po prostu powiem,ze jak jestem w domu to mnie balagan denerwuje - a zazwyczaj po dniach kiedy pracuje i nie ma nikogo w domu od rana do wieczora - to dom wyglada jak pobojowisko (bo kazdy nic tylko przerzuca rzeczy z kata w kat)
 
Ja mam strasznego lenia. Gotowac mi sie nie chce, sprzatac mi sie nie chce :) ale jednoczesnie dzidzia zmusza mnie do gotowania zup czego zazwyczaj nie robie, u mnie zuply to rzadkość o.0
a dziś rosołek :-D

Mdlosci lekko ustapily wiec dla odmiany mam ochote jesc i jesc. ledwo co zjadalm rosol i juz mam ochote na cukierka i jogurt :)
 
aaa od tygodnia sie przymierzam do jagodzianek :D z racji wizji nudnego weekendu przed nami chyba jutro w koncu upieke :tak:
 
Dopiero Was nadrobiłam dziewczyny, widzę że z dnia na dzień więcej piszecie :) dwa dni mnie nie było i chyba z 30 stron do przeczytania.
nimfii - mnie wczoraj na drożdżówki naszło i dziś musiałam sobie kupić :)
A co do gratisów to żałuję, że w Polsce się takich nie dostaje bo to naprawdę fajna sprawa.
Któraś z Was jeszcze pisała, że musi jeść co 2 czy 3 godziny bo szybko staje się głodna- mam identycznie ! często jem ale za to małe porcje, jak nie jem za długo to mnie mdli delikatnie.
MinieMe- Ja w poniedziałek miałam rosołek, taki pyszny mi wyszedł, zajadałam się jak szalona, a narzeczony powiedział, że taki jak zawsze. Haha W ogóle wszystko mi teraz tak intensywnie smakuje, jestem zakochana w odczuciach smakowych :)
 
reklama
CandyGratulacje !!!

A wiec troche o mnie...
To moja druga ciaza pierwsza poronilam w 6 tcw sierpniu z mezem zaczelismy starania od listopada no i w 3 cyklu sie udalo :))
Druga wizyta za nami wszytko wporzadku nastepna mam 20 lutego wtedy mam nadzieje ze zobacze juz serduszko
 
Do góry