reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

ja dam znać dopiero po 18.00 cały dzień czekania uhhh

żadna z was cycków nie mierzy eeee , ja to dumnie się pokazuje teraz mojemu on zachwycony :) teraz mam czym wczesnie było A , B a teraz już D hehhehehe nareszcie ,
stanik zamówiony z kolekcji ALLES MAMA mają śliczne te staniki ciążowe i do karmienia , spodobał mi się model mama cubana czarny
przyjemnej wizyty, i potwierdzam sliczne te staniczki :)

Hej!
Ja poki co nie mam mdlosci, za to.... non stop czuje sie glodna!;-) Oczywiscie staram sie jesc z umiarem - bo o zgage u mnie nietrudno...
Jak wam zazdroszcze tych wizyt - sluchania bicia serca itp...
Ja we wtorek mam wizyte u poloznej - ale pewnie nic takiego sie nie dowiem - dopiero na scanie w 12 tyg. :-(

ja tez, ciagle glodna chodze, ale musze sie jakos ograniczac. a wieczorem to jestem taka zmeczona, jakbym rekoma ziemie orala :-D



Co tam u was mateczki ? We mnie wstapila jakas energia, ze caly dol ogarnelam z rana. Nie moge sie doczekac jutra, w koncu odespie i razem z malzem spedzimy milo weekend. Tego mi trzeba. Ja mdlosci natomiast w ogole nie mam, przeszly mi zupelnie :confused: za co czuje jakbym w piersiach kamienie nosila :eek:

my dla maluszka dostalismy juz 1sza pare skarpetek (gratis) i mamy zaproszenie do odebrania pudla dla maluszka z gadzetami, a dzis mezu odebral dla mnie kalendarz ciazowy.
 
reklama
.... non stop czuje sie glodna!;-)

ja też, a najgorsze, że już nie wiem na co mam ochotę

We mnie wstapila jakas energia, .

podeślij trochę tej energii, bo u mnie dzisiaj odwrotnie, mam lenia

ja też muszę się wybrać na jakieś zakupy "cyckowe" bo nie mam już stanika który by mnie cisnął, a piersi to mnie tak bolą, że dotknąc nie można

ayni a co to za kalendarz?
 
AYNI wy takie gadzety dostajecie w standardzie z racji ciazy, prawda? Fajnie, ja sie wlasnie zastanawialam czy by sie gdzies nie wkrecic na jakies targi dla mam i dziecka bo daja mase gazdzetow alno na szkolach rodzenia :-) musze sobie przypomniec gdzie sie rejestrowalam z racji ciazy z Kuba bo przysylali do domu rozne takie probki najfajniejsze od Bobovita. A tez min Bebilon, Hipp, Johson @ Johson. Daja probki produkow czy jakies inne gadzety.
 
Dziewczynki u nas różne firmy organizuja takie gratisy. Np wielki supermarket dziecieco ciążowy dla każdej ciężarnej ktora sie zarejestruje ma pudło z gratisami (butelka, kilka pieluch, smoczek , body i pluszak) nie ma szału ale jak sie kilka takich paczek z różnych sklepów nabiera to troche odpada ;) czy krem czy butla czy inna *******a ja chętnie odbieram i tak sobie kolekcjonuje.
A kalendrz ma mąż bo przed praca odebrał w mieście i podobno coś do wypisywania, będzie fajna pamiątka http://www.whysonline.nl/zwangeragenda/kleintjes/

Dla Adasia do tej pory czasem cos wysylaja np producent margaryny wyslal zestaw dzieciecych mini sztućców, talerzyk dziecięcy na pierwsze kanapki. Wiadomo ze to wszystko reklama, ale mi nie przeszkadza :D no i w tych pudlach duzo zniżek na fotoksiazki czy karty znizkowe do innych sklepów itd.

Zaraz sie ubieramy i lecimy do sklepu. A na energie dziewczeta drogie to polecam iść wcześniej spać. Ja wczoraj poszlam szybciej, nie czekalam na M i z rana czułam się jak normalny człowiek!

Nimfii Na targi tez bym chciała iść. Lubie takie rzeczy ale za daleko i nie mam kogo wziąć ze sobą. ;/
 
Ostatnia edycja:
Ayni o fajnie macie z tymi gratisami w sklepach, ja u nas jeszcze się nie spotkałam z czymś takim, a kalendarz super, będzie fajna pamiątka

oj tak z tym chodzeniem wcześniej spać to racja, ja poszłam wczoraj po 24, ale i tak ostatnio budzę się raz w nocy i niby to jestem wyspana niby to jeść mi się chce
 
Z tego co patrzylam to na ten rok nie zapowiadaja sie zadne targi w Krakowie buuu :-( no nic zostaja producenci i ich gratisy ;-) kolezana mi powiedziala ze jak byla w ciazy zeszlego roku to po 20tc przyszla do niej do domu polozna srodowiskowa zamowiona w przychodni z prezentem dla malucha :-) trzeba korzystac :-D

Ja jestem spioch? Chodze spac zaraz jak dzieci zasna po 21. I spie do rana jak mnie syn nie obudzi :-D
 
Ja po wizycie:D opisałam w wątku wizytowym, przepraszam już tu za to że brak foto ale męza z pracy nie ma a moj telefon się nie nadaje. Zrobie zdjęcie jak m wróci z racy:D
 
Witam wszystkie Mamusie - te nowe na forum rowniez :) po dluzszej nieobecnosci. Widze, ze watek z dnia na dzien robi sie coraz dluzszy :) staralam sie nadrobic zalegle posty, ale nie mam sily czytac wszystkiego, wiec moze tylko ponarzekam na swoje samopoczucie :p dzis 8tydz 2 dzien. W dalszym ciagu jestem strasznie oslabiona. Nie mam sily umyc wlosow pod prysznicem. Mdlosci brak, apetytu w sumie tez specjalnego nie mam. Waga 2kg na plusie, wszystko mnie wkurza. Zauwazylam, ze sporo kicham mimo, ze nie jestem przeziebiona i nie mam na nic alergii. Czasem przy kichnieciu bardzo kluje mnie w okolicach jajnikow. Jakby ktos wbijal igle. Poza tym mi tez zaczynaja udzielac sie maluszkowe zakupy, ale wszystko konczy sie na ogladaniu. Jeszcze troszke sie wstrzymam z tymi szalenstwami :)
 
Dziewczyny kupilam na rynku pyszne pomarańcze i tak jem i się delektuje mimo iz na codzień nie przepadam. Ale są pyszne. .. słodkie ale nie za słodkie, takie w sam raz... mmmm pycha.
 
reklama
Już myślałam, że to ja mam tylko takie nerwy, że wszystkich bym rozszarpała... ale widzę, że to norma :-D
 
Do góry