reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ja mojemu też staram się wszystko dawać, ale czasem się uprze i nie chce. Ogólnie na jego apetyt nie narzekam, bo za mięsem to by się wściekł, ziemniaki, makaron, kasze je chętnie, ale za pierogami, naleśnikami nie przepada...


A dziewczyny powiedzcie co to ten MULTI CYTAT , obok cytatu i jak to działa, bo jeszcze się z tym nie połapałam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
maddlena ja juz po obiedze bo zaraz idziemy do lekarza a potem jade na shopping :D wiec u mnie ziemniaczki z marchewka i groszkiem i roladki wieprzowe z ogorkiem kiszonym.
tez mi sie BB zacina od rana.

Moje dzieci sa niejadki OKROPNE. Przy tym starszy to juz nie da sie na nic naciagnac bo w wiekszosci ma odruch wymiotny jak cos mu nie smakuje :( Mlodszy syn lubi jesc raczej to co ja chociaz od jakiegos czasu zupy sa blee. Nie mam juz sil na te moje malojadki.
 
maddlena ja juz po obiedze bo zaraz idziemy do lekarza a potem jade na shopping :D wiec u mnie ziemniaczki z marchewka i groszkiem i roladki wieprzowe z ogorkiem kiszonym.
tez mi sie BB zacina od rana.

Moje dzieci sa niejadki OKROPNE. Przy tym starszy to juz nie da sie na nic naciagnac bo w wiekszosci ma odruch wymiotny jak cos mu nie smakuje :( Mlodszy syn lubi jesc raczej to co ja chociaz od jakiegos czasu zupy sa blee. Nie mam juz sil na te moje malojadki.
Prześlij trochę tego Twojego obiadu. Uwielbiam marchewkę z groszkiem....
A zupy Antoś bardzo lubi... Tylko ogórkowa mu nie podchodzi, za kwaśna chyba, a ja z kolei uwielbiam takę kwaśną.
 
maddlena multicytat uzywasz gdy chcesz zaznaczyc kilka posow innych osob, abys w twojej wiadomosci mogla umiescic odpowiedz pod tymi cytatami. Jesli uzyjesz samego "cytuj" to cytujesz tylko jeden post.

Marchewke z groszkem kupilam z mrozonki :) Ograniczam prace w kuchni do minimum bo mi sie nie chce - zupelnie nie jak ja, bo zazwyczaj uwielbiam gotowac.
 
u mnie starszy wybrzydza. Nie jada sosów, z zup tylko rosół, pomidorowa z makaronem, bialy barszcz i czasami ziemniaczana.

najchętniej jadł by , nalesniki z cukrem, kurczaka pieczonego, makaron z cukrem, steki. z warzyw to tylko marchew i kapusta surowa.

inne produkty tez jada, ale trzeba dobrze go zmotywowac.Kara na gry dziala i apetyt pobudza ;) . Odruch wymiotny tez ma.

Mlodszy wcina wszystko co mu spod nosa nie ucieknie.
 
maddlena multicytat uzywasz gdy chcesz zaznaczyc kilka posow innych osob, abys w twojej wiadomosci mogla umiescic odpowiedz pod tymi cytatami. Jesli uzyjesz samego "cytuj" to cytujesz tylko jeden post.

Marchewke z groszkem kupilam z mrozonki :) Ograniczam prace w kuchni do minimum bo mi sie nie chce - zupelnie nie jak ja, bo zazwyczaj uwielbiam gotowac.
Ja też z mrożonki. gotuję na parze, a potem z masłem i cukrem....mmmm... pycha
Dzięki za info z tym multicytatam. Już jestem o trochę mądrzejsza;-)

Mój tez niejadek... I tez jak coś, to odrazu odruch wymiotny i pluje :/
A jaki duży jest Twój mały, bo nie masz na suwaczku, a nie pamiętam, czy gdzieś pisałaś.
A wiem jaki jest problem z niejadkami z obserwacji, mój siostrzeniec jest rok starszy od Antosia, a mój już prawie wszystko jadł, a siostry nadal niemowlęce zupki, kaszki itp., bo nic innego do buzi nie chciał wziąć.
 
Ostatnia edycja:
Widzę że nie tyko moj taki do jedzenia hehe ja też byłam niejadkiem jak byłam dzieckiem i nie nawidzilam miecha,
z kolei dzieci mojego to takie żarte !!! że trzeba im zabierać,
także przyszle malenstwo może będzie miało apetyt po tatusiu :) oj dobrze by było, bo z dwoma nie jadkami niewyobrażam sobie brrr


Firefox dziala bez zarzutu
Ps przeglądarke
 
mówicie o jedzeniu dzieci Nati je prawie wszystko to co my daje jej po prostu mniej przyprawione :) no chyba że mamy pizze albo frytki to nie to osobny obiadek jej robie :) ale staram się dawać jej kosztować prawie wszystko :) raz jest niejadkiem a raz je wszystko co tylko dam alo sobie sama zabierze :)

naszło mnie na rosołek :) właśnie gotuję :)

mnie się też BB zaacina dzisiaj...
 
A ty Nimfii to na dziewczynke chyba bo jak nie chce się gotowac to dziewuszka ponoć:)


MIKI lubi kapustę kiszona i ogórki, dlatego z nim w ciąży przede wszystkim jadłam kwaśne
 
reklama
A ty Nimfii to na dziewczynke chyba bo jak nie chce się gotowac to dziewuszka ponoć:)


mocno na to licze &&& choc nie chce sie nastawiac :) Natomiast te ciaze faktycznie troszke inaczej przechodze niz poprzednie.


Mamy, gdzie kupujecie ciązowe ciuszki poza H&M? Mam iść na shopping a sama nie wiem gdzie, bo poprzednio zakupywalam na allegro po prostu. Ostatnio się naciełam na all, więc chce popatrzec w sklepie.
 
Do góry