reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Alpine nie stresuj się- jeśli masz wykrytego yo po prostu dostaniesz antybiotyk i wszystko będzie ok. :tak:

Anusia a już sekunda emocji była ;-)

Ja właśnie obżeram się krówkami :-) Trochę pomaga na mojego doła ale niestety już się kończą :-(
 
reklama
kara zapraszam na snikersa - tez słodkie jak cholera... na doła kiepsko działa, ale przynajmniej jest dobre :p

alpine - przybij piątkę z tym paciorkowcem - tez jak się dowiedziałam to było mi przykro.

ja nudzę się przeokropnie. Za parę minut idę po córkę do przedszkola, będzie z 2 km w dwie str. Już nie pamiętam kiedy tyle przeszłam. Mam nadzieję, że nie zasłabnę po drodze - dopiero by było. Ale ten dzień się wlecze ;/
 
leeee a ja jestem w poczekalni dalej... oj posiedze se jeszcze conajmniej godzine :-(

kara lec po druga paczke krowek :p
alpine ja sie dzis dowiem,czy mam gbsa,czy tez nie. nie stresuj sie,to juz nic nie da. najwazniejsze,ze wiesz,na pewno bedzie czas na podanie antybiotyku.

alicja przybij pistke-ja tez sie nudze jak mops-a wokolo same brzuchy :-O


do pozniej kochane!
 
alpine ja bym nie jechała od razu na IP poczekaj do wieczora zobaczysz

kara spokojnie olej to a wyjdzie z zaskoczenia

catedra doczytałam relacje, super, że tak fajnie ci poszło, swoją drogą to dziwne że robią takie problemy z tymi znieczuleniami:angry:

ania z tym czekaniem to człowiek psychicznie nie da rady, w dzień ciężko, w nocy durne sny po których człowiek nie może usnąć

lilah
naturalny jednak bezpieczniejszy, przynajmniej takiego zdania jest mój gin.

felicity też mam od czasu do czasu takie bóle jak na @ ale mi gin powiedział, że mały jeszcze się nie wybiera, więc ja się nie nastawiam i czekam do terminu spokojnie

alicja ja sterylizowałam we wrzątku, pogotuj z 5 minut osusz i tyle, na mikrofalówce się nie znam

Emka no właśnie myślałam wczoraj o tobie, gdzie zaginęłaś
 
Alicja To ja sie tez wpraszam na slodkie:D jakos tak mialam nadzieje ze przynajmniej to dziadostwo mnie ominie, no ale nie jestem sama:(
Z tym gbsem to sie trzeba jakos wczesniej do szpitala zglosic czy jak?

A nie wyparza sie butelek, smoczkow itd przed samym uzyciem? o. O. to do mikrofali mi sie w niej nie miesci:szok:
 
hej dziewczyny, ja jak na razie wysypiam się, jedynie z boku na bok ciężko się obracac, a tak to nic nie boli, do wc też nie chodzę, dopiero 6 czy 7 rano. Dziś zaczynam 40 tydzień. Za półtorej godzinki idę po córkę do przedszkola no i na 15 mam z nią do dentystki na lakowanie dwóch szóstek. Pogoda u mnie beznadziejna, od rana pada deszcz.

Anusia a już myślałam, że zaczynasz rodzic ;-) Zatem powodzenia na wizycie.

kara mnie i bez doła ciągnie do słodyczy non stop, niby mówi się, że jak syn to do kwaśnego ciągnie, a mnie i na córkę i teraz na syna to tylko na słodycze i lody :-)

lilah witaj

felicity byc może te sny to przez pełnię, ja też miałam poprzedniej nocy koszmary jakieś nie związane z ciążą

shiran u mnie tak samo, żadnych bóli, skurczów, nic. Jesteśmy w tym samym tyg ciąży więc i razem będziemy rodzic, hehe :-D

Alicja wygotuj parę minut w garnku i gotowe.
 
Cześć dziewczyny.

Widzę że nierozpakowane coraz bardziej zniecierpliwione. Spokojnie jeszcze chwila i wszystkie będziemy pisać o naszych dzieciaczkach. Mimo tego każdej niecierpliwej życzę rychłego rozwiązania ;)

Alicja ja sobie sterylizator odpuściłam. Na start butelki, laktator i smoczek wpażyłam we wrzatku (wygotowałam przez kilka minut). Teraz butelki wygotowuje raz dziennie (jak nie zapomnę ;) a po każdym myciu zalewam butelkę i smoczek wrzątkiem. I tyle.

aipine dadzą antybiotyk i będzie dobrze. Nie martw się :* (choć wiem że łatwo powiedzieć)


U nas tez pogoda paskudna a mieliśmy iść spacerkiem po cócie do szkoły :/
 
Ja tylko na chwile wpadam wiec tylko Alicji odpowiem :)
Ja uzywalam takiego styrylizatora do mikrofali, woda w nim zostaje bo on tam para sterylizuje i zawsze cos zostanie na dnie. Ale butelki sa sterylne tylko przez 24 godz jak zostawiasz zamkniete pudelko. Potem juz sterylne nie sa, czyste tak ale nie sterylne :)
Jak gotujesz w garnku to one sterylne sa tez tylko krotki czas dlatego tak jak ktoras z dziewczyn pisala jak chcesz zeby byly sterylne to trzeba przed samym uzyciem wysterylizowac.
 
reklama
Ja się witam , również wyspana, mała sie budzi tylko 2x w nocy na cyca, jest mega grzeczna, mam nadzieję, że juz tak zostanie:-)
Sprawdzam, która z Was rozpakowana, a tu taka cisza....
Trzymam cały czas za Was kciuki, do dzieła dziewczyny !!!!
Miłego dnia:-)
 
Do góry