reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam z rana!

Ja dzis jako tako sie wyspalam...do toalety chodze najczesciej tuz nad ranem - kolo 5, wiec jednak sie jakos wysypiam...
Choc wczoraj i dzis mialam jakies dziwne sny (na szczescie niezwiazane z ciaza) - moze to wplyw pelni? ;-)

Ann_ milo by bylo sie rozpakowac tak szybko jak sierpniowki - ale ja np. jakos sie tego tak nie spodziewam - termin mam na 27.09 i szczerze bylabym bardzo zdziwiona, jesliby sie cos ruszylo wczesniej (choc oczywiscie tego wykluczyc nie moge) - corka 2 dni po byla, a syn 9 wiec wychodzi,ze moje dzieci lubia siedziec w brzuchu ;-) Jest nas kilka na sama koncowke wrzesnia, wiec wszystko sie moze zdarzyc ;-) U mnie to raczej pazdziernik bedzie....

Choc od 2 tyg. pije sobie herbatke z malin - mam jakies bole od czasu do czasu (takie na okres) - ale nie sadze,zeby to samo w sobie cos dalo..
lilah witaj!
 
reklama
Witam i ja :)
Dziś godzinkę dłużej pospałam, a i nadal jakaś senna jestem, na dworze pochmurno ale nie pada, jeszcze..
Po śniadanku liczę ruchy małej.
Planów dziś żadnych, ewentualnie tylko obiad. Potem poskaczę trochę na piłce.
Skurczów brak i tak dochodzę do wniosku, że raczej dojadę do terminu a nawet i dalej, chyba że jednak coś się wcześniej nagle ruszy :)

Miłego dzionka ;)
 
lilah witaj ;)

felicity tak u nas chyba więcej dziewczyn na końcówkę niż w sierpniówkach. W ogóle tam strasznie dużo maluszków było, u nas chyba trochę mniej mamuś jest zapisanych. Ja natomiast tyle dobrze że jak już to może tylko do terminu bo mój gin raczej bierze dziewczyny i wywołuje im poród jak nie urodzą do terminu, co by być przy porodzie. Więc się pocieszam że przynajmniej po terminie może nie będę chodzić.
 
Ann no niestety nic się nie działo dalej nawet z mężem wykorzystaliśmy się nawzajem hehe i dupa blada z tego wyszła...:) pare boli i wsio..

Shiran ja też mówię że do terminu się dokulam albo i przeterminowana będę pare dni.. córka też pierw straszyła a potem 8 dni po termonie wyszła...

lilah witaj :)
 
no to żeby nie marudzić że nie rodzimy i nudy to ja mam pytanie do mam, które karmiły butelką i sterylizowały w mikrofali. Nie wiem już w którym wątku zadac to pytanie, więc tu zadają:
chciałam wysterylizowac smoczki i laktator tommee tippee i mama takie pudełko do tego do mikrofali. Kazali nalac 100ml wody, zatyczkę odczepic na wieczku i 6 min na max power włączyć. potem jak wystygnie to szybko zatyczke wcisnąć. i już.
więc zabrałam sie do tego wczoraj na próbę. i wszystko ładnie pieknie tylko że mi w tym pudełku nadal woda pływa ;/ i co? tak ma byc? miałam ta zatyczkę wcisnąć i w tej wodzie na dnie w pudełku to wszystko ma się babrac aż kiedys otworzę? o co chodzi :( ??

a jakbym odpuściła mikrofalę to co? do gara i 10 min we wrzątku a potem na ręczniczek wysuszyc i już? wysterylizowane??

nie mam w tym temacie doświadczenia. Któras cos wie?
 
Alicja ja w mikrofalii nie robiłam..
za to drugi sposób u nas jak najbardziej i tak jak piszesz pae minut gotować w garnku wyciągnąć zostawić do osuszenia i schować aż będzie potrzebne :)
 
hej kochane !

melduje sie ze szpitala... noe,nie rodze,mam dzis wizyte :-D wg moivh lekarzy mam dzis 39tydzien,wiec moze mnie zbadaja ginekologicznie dzis.


milego dnia dzieeczynki,a dla tych najbardziej zniecierpliwionych rozpoczecia akcjii :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alpine nie stersuj się, będzie wszystko dobrze, podadzą Ci antybiotyk.

Anusiaszymka a już nam nadzieję zrobiłaś na kolejnego maluszka :)

Po śniadaniu próbowałam małą nagrać jak się rusza, ale co wyciągnęłam telefon i nagrywanie to mała albo przestawała albo ruszała się delikatnie, że tego nie zarejestrowała kamerka. Mam jeden filmik ale z 29 tc to tam jeszcze tak tych ruchów nie widać jak teraz :)
 
Do góry