reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Emka a to ja też tak mam że muszę zaraz odpoczywać,wczoraj to nawet przy czytaniu książki małemu się zasapałam

Wesolutka i jak poszło?

Maddlena ogarniaj się ogarniaj,bo brakuje mi tu ciebie:)

Ania ja też mam jakieś złe humory ostatnio,wczoraj się poryczałam czytajac jakiś wiersz dziecku :(

Witam się z rana, chłopaki pojechali do przedszkola a ja się jeszcze położyłam bo pogoda kiepska jakas. Dzisiaj wizyta.

Wczoraj nawet pierogi jadłam i nic:-D a mąż do mnie - to zostało ci jeszcze pojeździć rowerem :-D
 
reklama
Hejka :-)

Termin nadszedł a „na wschodzie bez zmian” ;-). Skurczów i jakichkolwiek innych objawów brak…:no::no::no:


EMKa ja również mam już serdecznie dość :wściekła/y:

Wesolutka trzymam kciuki, ale myślę, że Ty już tulisz Zuzię :tak:

Maddlena Franek chce gonić brata to musi dużo jeść ;-)

Ania zdrówka!!! Mogłaś kupić 2 piłki od razu :-D:-D:-D

Sonia super że się „odnalazlaś”! I że Aleks taki grzeczny!!! :tak::tak::tak:

Nie mam za bardzo pomysłu na dzisiejszy dzień, zwłaszcza że pogoda średnio zachęca do spacerów :wściekła/y:
 
Hej wszystkim zmęczonym :*

Witamy się bez większych zmian, wyspana się czuję mimo kilku pobudek bo zbudziło mnie kilka bolących skurczy. Może coś się tam przygotowuje. Ale można je zaliczyc jedynie do przepowiadających tego jestem pewna. To jeszcze nie teraz u mnie ;)'

Furciaczek szkoda że fałszywy alarm

Wesolutka pewnie już tulisz Zuzie skoro o 1 było 4cm ;)

Emka skoro źle się czujesz to się nie przemęczaj, rób największe minimum np szybki obiadek, a jak nie wypierzesz firanek czy nie umyjesz codziennie podłogi to się przecież nie zawali ;) no głowa do góry już bliżej niż dalej Kochana i i reszta dziewczyn tak samo mamy już końcówkę, szybko minie i nie obejrzymy się a będziemy chciały chwili na kanapie hihi ;-)

Sonia super że się odnajdujesz, a wkrótce przyjadą mama i i babcia, pomoc się przyda na pewno :-)

Ania oby Natusi przeszła zachcianka zanim urodzisz hihi ;-)

Kara ja tez pomysłów na dziś brak a pogoda rzeczywiście u mnie również nie zachęca do czegokolwiek, ale to chyba bardziej problem naszego stanu

maddlena fajnie że Franio tak wcina, nie martwisz się że nie przybierze

Maltanka kciuki za wizytę dzisiejszą &&& :-)

No nic wstaję i zabieram się za śniadanie, udanego dnia dziewczyny :-)
 
Wesolutka - czekamy na wieści :)
Kara - ja mówiłam swojej Mamie, że mnie to stresuje, ale nie dotarło ...
Sonia - super, że dochodzisz do siebie i że masz takie wsparcie od rodziny

Ja mam dziś wizytę u ginekolog, śmieję się, że powie mi, że wszystko się mi pozamykało i szyjka się odrodziła :p
Wczoraj wieczorem miałam taki kryzys, że myślałam, że się Mężowi w wannie rozpłaczę.
Bardzo nie chcę wywoływania porodu, ale chyba zaczynam się z tym powoli godzić.
 
hej,
kciuki za Wesolutka, ale pewnie juz urodziła i wszystko jest okej :) teraz tylko czekać aż zameldują się dziewczyny "wcześniejsze" tj Catedra, Olinka...
Sonia - nie masz pojęcia jak Wam zazdrościmy - my czekające :p a mam pytanie, te dłonie i stopy to mocno Cię swędziały i od dłuższego czasu w ciąży, czy tak nagle zaczęły? jak się zorientowali, że coś nie tak jest?
bo ja zawsze skórne problemy na dłoniach miałam, ale teraz tj od powiedzmy tygodnia to wypryski są okropne i swędzące jak jasny szlag..;/

chociaż ja to i tak na koniec,a le skoro ja chodzę taka wk...iona i nabuzowana to domyślam się co czują dziewczyny w 40/41 tygodniu i współczuję.
Wczoraj sąsiadka do mnie znowu - Ala Ty już lada dzień masz termin - ja - nie Żaneta, ja po prostu tak grubo i brzydko wyglądam jakbym miała lada moment rodzić...:dry::dry: mam dość tych pytań - tak jak piszecie. Moja mama wie na szczęście jak to denerwuje i po pierwsze nie dzwoni częściej niż co 3/4 dni a jak już zadzwoni to nie pyta :)

nie mam co robić, nie chce mi się sprzątać, w TV nic ciekawego nie ma, książki poczytałam wszystkie i chodzę z kąta w kąt...;///

w nocy budzę się po kilkanaście razy - przy każdym przekręcaniu z boku na bok, tak mnie brzuch wtedy boli ;/

Furciaczek - kciukasy żeby następny alarm był tym właściwym

Emka - nie miej wyrzutów, nie wszystkie się czują dobrze w ciąży, ja jeszcze miesiąc temu miałam tak jak Ty, że banalne czynności strasznie mnie męczyły i plecy niesamowicie bolały, paradoksalnie ostatnio czuję się lepiej.

idę pooglądać zdjęcia z Mai porodu, może to drugą córę natchnie do działania...
 
Super wieści!!! Czyli pełnia podziałała, tylko z lekkim opóźnieniem ;-) Ale skoro była umowa, że rodzimy hurtowo to ktoś powinien dziś dołączyć ;-) Ja się od razu zgłaszam na ochotnika, ale nadal nie wiem jak to zrobić ;-)

Marciątko ja to bym nawet chciała to wywoływanie, byle jak najszybciej....
 
reklama
Hej:)

W nocy męczyły mnie trochę skurczę, ale nic się nie rozkręciło buu:-p W ogóle się często budziłam na siusiu, ale na szczęście bardzo szybko udawało się zasnąć, więc jestem wyspana:)

Która dzisiaj dołącza do Wesolutkiej?:)
Coś czuję, że teraz codziennie będzie się coś działo i będą nowe maluszki:-)

Furciaczek szkoda, że to fałszywy alarm, oby następny już był prawdziwy:)

Soniafka dobrze, że możesz liczyć na pomoc, no i że Aleks taki dobry dla mamusi i nie daje popalić:)

U mnie też pogoda się popsuła, więc planów na razie brak.

Trzymam kciuki jakby się u którejś coś rozkręciło &&&:))

Miłego dnia:tak:
 
Do góry