reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam!

Widze,ze na razie brak rezultatow w zwiazku z pelnia ;-)

Mi bardzo pomogla....bo sie niezle wyspalam :-D

Dzis zaliczylam male zakupki, obiadek ugotowany...a teraz biore sie za sliwki, bo dostalam troche - i chce nastawic powidla (uwielbiam!) :-)
No a za godzinke odbieram dzieci ze szkoly ...
 
reklama
od rana nie zaglądałam a tu wesolutka dostarcza emocji na forum :)

no to dajesz dziewczyno!! nie ma na co czekać :pP

chyba faktycznie pełnia wywołała u nas jedynie opuchliznę :crazy:
ja na ten moment postanowiłam się obrazić i udawać że wcale nie jestem niecierpliwa, powiedziałam Wojtkowi, że koniec z przytulankami na siłę (nie był zadowolony :p), nie lepię pierogów i nie forsuję się.
Będzie chciała się urodzić to proszę bardzo, do tego momentu z mojej str foch.

A najlepsze - pisałam, że wybiorę się do biedrony po piłkę, wybrałam się, a jakże, kupiłam wszystko inne a o piłce zapomniałam :-D
przypomniało mi się teraz że po to w sumie pojechałam...
nie mam już do siebie siły.
Catedra i Sawi pewnie już po wszystkim i cieszą się bobasami... a tu człowiek się cieszy jak do wc zdąży dobiec na siusiu jak mała po raz kolejny ma czkawkę i naparza główką w pęcherz... ech 9 mc...
 
Ala, hehe moj maz ma ten syndrom co Ty a w ciazy nie chodzi :)
jak mu kazalam kupic dwie rzeczy to wrocil z jedna :)

kurcze pojawiaja sie jakies skurcze, ale nieregularnie, nawet zmierzyc sie nie da. Ale zaczyna bolec... Juz zapomnialam jak to jest :)

Mysle ze jednak 9.09 sie nie wyrobimy i bardziej obstawiam jutrozejszy dzien :)
 
Alicja ja sobie specjalnie na kartce napisałam listę zakupów i też tą piłkę żeby nie zapomnieć :)

Wesolutka może akurat szybko się zacznie i szybko się skończy :) może się uda 9.09 :)
 
Ania hmmm oby tak bylo :D:D
Dzownilam do szpitala, i nawet po pelni nie ma tlumu :) Wiec sala czeka w razie co :D:D

A po telefonie nastala cisza, od 20 minut zadnego skurczu - super ;) chyba sie za bardzo nakrecilam na ten porod :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wesolutka mała się szpitala wystraszyła ;-) nadal trzymam kciuki!

U mnie bez zmian-objawów porodu brak... Ciśnienie po tabletkach w miarę, bo w okolicach 140/80.

W końcu przyszły mi literki na ścianę :-) może to na nie Mikołaj czekał? ;-)
 
Czytam was ale czasu brak i si ly. Nie wiem jak to będzie jak M róci do pracy, bo teraz sprząta, gotuje odbija... ale ja już w sume ok po cięciu to też leżeć tyle nie będę...
Fanek jak na razie grzeczniutki, ma woje pory aktywności ale raczej cichutko świat z 20 cm podziwia ;-)
Właśnie ściagam pokarm, to was doczytałam i tak gratuluję Maddlenie i Kamie, dobrze, że wszystko w porządku z wami i maluchami:-)
Elleni, ja juz po cc śmigam, jedynie czasem jak długo z małym siedzę, to ciężko pdnieść się samej a tak tylko brzunio zostal do zgubienia na dole bo w sumie tylko kilo dxieli mnie do wagi sprzed ciąży ale wałeczek został.

Trzymam kciuki za właśnie rodzące:-)
 
reklama
Do góry