reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

nie chwaliłam się narodzinami bo nie miałam jak od wtorku 26 byłam w szpitalu z prawie 4 rozwarciem ale bez skurczy w sobotę gin dal do wyboru albo idę do domu albo podłączamy kroplówkę wybrałam kroplówkę i mała przyszła na świat w ciągu 1,30 minut 30.08 do domu wróciłam w poniedziałek
 
reklama
Witajcie
Ja na szybko, noc nie przespana, a dzisiaj jak zawiozłam małego do przedszkola to zaczęłam oglądać DD TVN i jak się położyłam tak usnęłam jeszcze, a teraz nie mogę się z niczym wyrobić.

Porodu chyba jeszcze nie widać, tyle, że mam brzuch twardy coraz częściej, ale mały się jeszcze dość rusza, to chyba jeszcze nie to.
 
Wesolutka widziałam tą stornę ale jakoś dalej nie wiedziałam, co mam z tym zorbić :p wypełniliśy danymi małej a S pojechał zaiweść zobaczymy co z tego wyjdzie :p
P.S ale i tak dzięki za zainteresowanie i podesłanie strony :)

Ann ciąża zagrożona...pod koniec niby mogliśmy ale już woleliśmy poczekać :p

Bojąca w ciągu ilu? 1,30min?

Dziewczyny po naturalnych jak Wasze rany? O ile miałyście oczywiście ;P bo moja to jakaś masakra mam nadzieję, że do końca tygodnia będzie lepiej bo w sobotę pierwsi goście i głupio tak trochę bez majtek latać :p
 
bojąca, to chyba najszybszy wrześniowy poród. Gratulacje, bo chyba nie miałam okazji :)
a
nusia, ja moge Ci zafundowac ekstra nagrode, jesli wygrasz z najwiekszym Dzidziusiem :D:D

a ja co 5 minut doslownie latam do wc, wiec albo mala uciska mi na pecherz bo sie niefortunnie ulozyla, albo faktycznie do wieczora cos sie zacznie :)
 
Animka, załóż spódnicę, a nikt nie będzie Cię przecież podglądał ;-). Ja przy pierwszym byłam nacinana, ale mi bardzo szybko się zagoiło. Urodziłam w nocy ze środy na czwartek i w następną środę zdjęli mi szwy, to już było dobrze. Troszkę bolało.

Bojąca no to takiego błyskawicznego porodu wszystkie byśmy sobie życzyły.

Ja też bym chyba nie ryzykowała z jakimiś cudami, olejami rycynowymi... Wiadomo, że końcówka ciąży jest uciążliwa., każda chciałaby już być po, ale tak na prawdę maleństwo ma czas do 42 tyg. A skoro chodzi się 40 tyg w ciąży, to te 2 tyg z "bólem", ale chyba można się przemęczyć. Choćby dla dobra dziecka.

Posprzątałam chałupkę, zupka się gotuje...
Okna się proszą o mycie, chyba wezmę się jutro od rana.
A dzisiaj jeszcze wieczorem jak Antek pójdzie spać, wypiorę dywan u niego. Już mnie od jakiegoś czasu drażni, a teraz już mogę go wyszorować, bez ewentualnej krzywdy dla Franka.
 
reklama
Do góry