reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

maddlenka, dokladnie hihih teraz kto sie nie zamelduje, to bedzie podejrzany o porod :D:D

Ola, super ze sie wyjasnilo - to dzis w nocy widzimy sie na porodowce?:D
do mnie dzownila przed chwila szwagierka i ma przeczucie ze dzis sie zacznie, a to taka rodzinna czarownica, ze jak cos powie to sie sprawdza, wiec faktycznie sie szykuje :D:D

Ala, jak masz numery rejestracyjne i dane swiadka to mozna smialo na policji to zglosic!

animka, jak 3 kartki to na jednej lekarza, na drugiej polozna a na trzeciej pielegniarke :p
chociaz moze byc tez tak ze dala wam 3 bo was jest troje :) i zeby kazdy wypelnil od nowa :p

edit: tutaj masz wszystko Nowe wzory deklaracji wyboru świadczeniodawcy, lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej | Ministerstwo Zdrowia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wesolutka no to trzymam kciuki, żeby szwagierka miała rację:-D

Alicjaa no bezczelny, jak już zarysował to wypadałoby zostać i chociaż przeprosić, a nie zwiać:dry: Tym bardziej, że było to na terenie zamkniętym i nie trudno dojść kto to zrobił..
 
Hej dziewczyny ;)
Dziś dalej chmurki za oknem, ale nie pada deszcz. Jednak podobno w week już ma być bardziej jesiennie podobno.
Ja już po śniadanku, książkę raniutko dokończyłam. Dziś wizyta u gina.. uf, nareszcie już mi się strasznie dłużyły te trzy tygodnie. Jeszcze trzy :)
sawi ładnie wszystko wygląda.
animka a dlaczego mieliście celibat 9 miesięcy:szok:
maddlena to fakt co do tych powitań bo w sumie teraz to najważniejsza informacja dla wszystkich :-)
Katka musisz im jasno i dobitnie powiedzieć, że potrzebujesz teraz spokoju a wrzeszczący faceci przed tv to zdecydowanie jest tego przeciwieństwem. Mąż to powinien cię odciążyć i pomóc.
Olinka super że się wyjaśniło i teraz spokojnie będziesz sobie czekała ;-)
 
Hej :)
Ja tez nadal w dwupaku i nic sie nie dzieje. Wczoraj mialam wizyte u poloznej no ale one nie badaja ginekologicznie wiec nie wiem co i jak. Wiem tylko ze Hania zeszla troszke nizej do kanalu rodnego ale nie za nisko. No i z wymiarow tez wynika ze mam brzuch juz na 40 tydz a jestem w 38 wiec masakra... Powiedziala ze albo duze dziecko albo duzo wod. Wiec teraz tez sie martwie jak ja duze dziecko urodze!! Za dwa tygodnie nastepna wizyta i wtedy mi zrobi masaz szyjki, moze cos to da...

Bubbles na pilce to poprostu sobie siedzisz i podskakujesz i mozesz robic ruchy miednica takie jak osemka albo kolka to wtedy pomaga w otworzeniu bardziej miednicy i dzidziusiowi pomaga zejsc nizej do kanalu.

Sawi bardzo ladne duze mieszkanie :)
 
Hej dziewczyny u mnie piękne słońce i 19 stopni;]
Dzisiejszą noc zaliczam do nieprzespanych jakoś mnie ćmił ból na dol brzucha, twardniał i z rana już 3 dzień mnie trochę popędziło do toalety... może to lada dzień co?;];]
 
Plamienie ustało, mam lekkie skurcze co jakiś czas. ale dzisiaj stres bo mały w nocy mało sie ruszał rano po śniadaniu w ogóle i pojechałam na ktg na szczęście wszystko ok, koleżanki każą już mi jechać do szpitala pow ze mam plamienie i mi wywołaja ale ja wątpię zeby tak bez czynności porodowej przyjmowali. Czekam do jutra i najwyżej jutro wypije ta rycyne już zakupilam. I tu nie chodzi o to ze jestem niecierpliwa ja po prostu martwię sie o dotlenienie dziecka.
 
Wesolutka, no oby szwagierka dobrze Ci prorokowała :) Ja już też spokojna, więc możemy się umawiać tej nocy na porodówce :D

Alicjaaa dobrze, że ktoś zauważył całą sytuację i że nietrudno będzie namierzyć gościa. Ale faktycznie stresu teraz Ci nie trzeba, więc oby wszystko łagodnie się wyjaśniło :)

Kama z tego co pamiętam to termin z OM masz na jutro, tak? Więc spokojnie :) Rozumiem, że się martwisz, ale przecież nie każda z nas musi przed terminem urodzić.
 
hej :-)

Od rana próbowałam 3 razy napisać do Was z tel, ale za każdym razem mnie wywalało :-/ Teraz lala śpi, więc mogę spokojnie przed komputerkiem zasiąść.
Nocka bez zmian, pobudki co chwila, ech nie łatwa ta końcówka, ale cóż zrobić, trzeba przeczekać- jedno jest pewne już bliżej niż dalej :-D
Na piątek mam w końcu wizytę u fizjoterapeuty, wiec może choć coś poradzą na te moje nieszczęsne biodra.

wesolutka to trzymam kciuki,żeby szwagierka czarownica miała rację :-)
a za największe dziecko jakaś nagroda będzie? bo ja myślę, mogę śmiało startować w takim konkursie- choć raz miałabym szanse na wygraną :-D

sawi cudne mieszkanko, a łóżeczko ze zjeżdżalnią bomba!!!

felicity mó mąż też niestety zaprogramowany na wykonywanie jednej czynności w jednym czasie- choć mi się wydaje ,że wszyscy faceci tak mają... tylko my takie wielofunkcyjne jesteśmy- obiad, sprzątanie, dzieci i jeszcze załatwienie jakiejś telefonicznej sprawy bez problemu naraz.

olinka bardzo się cieszę,że sytuacja z pracą sie wyjaśniła. To teraz już na spokojnie możesz jechać na porodówkę.

kama spokojnie, wiem,że łatwo się mówi, ale panika nie wskazana, ani Tobie, ani maleństwu. ktg w porządku, a maluszek może ciszę przed burzą Ci funduje :-) Koleżanki chyba niepotrzebnie Cię nakręcają.

Więcej nie pamiętam... miłego i do pozniej!
 
reklama
Kama moze zanim wypijesz ten olejek to poczytaj w necie opinie na ten temat. On moze byc niebezpieczny dla dzidziusia... Bo jezeli maluch nie jest gotowy na przyjscie to nawet po olejku nie przyjdzie a moze sie to tylko skonczyc Twoim zlym samopoczuciem i malucha stresem. Stres dziecka moze doprowadzic do tego ze robi kupe jeszcze w wodach plodowych a potem to wdycha...
 
Do góry