reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ritta ale niespodzianka ;)) brawo kochana ;))
Doda dla Ciebie kochana tez brawa - dobrze ze wszystko sie dobtze skończyło!
Gratulacje serdeczne ;-***

Joani super ze Franek załapał cycka ;)

Ja wlasnie czekam na panów którzy robili mi szafy, maja poprawić moja polowe bo nie wiem czy Wam pisałam jak sobie rozplanowalam swoja polowe mierząc marynarki i zapominając o wieszaku, w efekcie po stronie gdzie miały wisieć marynarki i bluzki moge teraz wieszać tylko bolerka ;) ale maja dzis poprawić ;) a przy okazji zamontować w koncu szybę miedzy szafkami w kuchni bo juz mycie tych ścian mnie osłabiało wiec bardzo sie cieszę ;)
No to lecę Wam opisać wczorajsza wizytę ;) ;*
 
reklama
Witam!

Normalnie niedosc,ze spac od 2 dni nie moge - dzis znowu wstalam o 6 rano...
To jeszcze 3. dzien mam cos jakby biegunke :baffled: (smokeyeyes wydawalo mi sie,ze ty tez o tym pisalas? )....Ale u mnie to nie wyglada na zwykla biegunke - bo zwykle mam to wieczorem - w ciagu dnia normalnie - albo w nocy - tak jak dzis....Jesli to jest sygnal oczyszczania sie przed porodem - to moj kochany maz musi skonczyc wreszcie ta lazienke! :-)

Dzis moje dzieci w koncu do szkoly... A ja umowilam sie na przeglad u dentysty ;-) Za to po poludniu czekaja mnie spotkania z nauczycielami - bedziemy ustalac indywidualne cele na caly rok (takie cos to chyba tylko w Anglii) - czyli jaki poziom dzieci maja osiagnac na koniec roku z glownych przedmiotow...
 
Felicity no u mnie właśnie biegunka, od rana męczą mnie mdłości, może to rzeczywiście objawy przedporodowe. Brzuch też mnie coś pobolewa od rana :-/ rany to będzie mój 3 poród a ja taka spanikowana jestem...
 
no nie dam rady doczytać wszystkiego

widziałam zdjecia mieszkanka Alicji....nie widać że to piwnice i bardzo ładne mieszkanko...

ja jeszcze w dwupaku i chyba chce jeszcze tak,boje sie porodu,jak pomysle że miałabym teraz rodzić to zaczynam płakać....
wiec chyba potrzebuje jeszcze czasu
tym bardziej że od wczoraj jakoś lepiej się czuje,nie puchne,ciśnienie jakby się unormowało....no nic zobaczymy

a to kilka fotek z mojego mieszkanka
jeszcze nie wszystko porozkładane ,ale dziś został tylko salon do ogarniecia i nie bedzie już tego bajzlu na podłodze
IMG_3169 [vvvvvv].jpgIMG_3168 [vvvvvv].jpgIMG_3173 [vvvvvv].jpgIMG_3175 [vvvvvv].jpgIMG_3174 [vvvvvv].jpgIMG_3181 [vvvvvv].jpgIMG_3182 [vvvvvv].jpgIMG_3177 [vvvvvv].jpgIMG_3178 [vvvvvv].jpgIMG_3179 [vvvvvv].jpg

w kuchni juz jest ogarnięte,bo zdjecia robione w ciagu dnia kiedy to jeszcze sajgon był
 

Załączniki

  • IMG_3168 [vvvvvv].jpg
    IMG_3168 [vvvvvv].jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 82
  • IMG_3169 [vvvvvv].jpg
    IMG_3169 [vvvvvv].jpg
    26 KB · Wyświetleń: 80
  • IMG_3173 [vvvvvv].jpg
    IMG_3173 [vvvvvv].jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 81
  • IMG_3174 [vvvvvv].jpg
    IMG_3174 [vvvvvv].jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 82
  • IMG_3175 [vvvvvv].jpg
    IMG_3175 [vvvvvv].jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 76
  • IMG_3177 [vvvvvv].jpg
    IMG_3177 [vvvvvv].jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 86
  • IMG_3178 [vvvvvv].jpg
    IMG_3178 [vvvvvv].jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 81
  • IMG_3179 [vvvvvv].jpg
    IMG_3179 [vvvvvv].jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 83
  • IMG_3181 [vvvvvv].jpg
    IMG_3181 [vvvvvv].jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 84
  • IMG_3182 [vvvvvv].jpg
    IMG_3182 [vvvvvv].jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 77
Znowu mi ucięło poprzedniego posta na telefonie,. terasz piszę z lapka.
Sawi się nie odzywa od weekendu... Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Ma któraś kontakt do niej?

No to przybyły nam kolejne dwa maluszki. Dzisiaj kto?
U mnie zwiastunów brak. Jakieś pojedyncze skurcze, bóle, ale z porodem to nie ma nic wspólnego...
Kurcze,m co się z pogodą stało? 12 st, ale przynajmniej dzisiaj nie pada.
Na jutro umówiłam się do fryzjera, ale zaznaczyłam, że mogę nie dotrzeć;-).

Ubrałam łóżeczko, nie mogłam się powstrzymać...Myślałam, że Antoś będzie chciał wchodzić, sprawdzać, ale nie. Wszedł raz, jak z tatą składali, dumny, że dla braciszka składał łóżko. A teraz nie zwraca wcale uwagi. Babci się chwalił, że składał łóżko dla Franka:-).
W taką pogodę, to nie wiadomo, co uszykować dla maluszka na wyjście ze szpitala. Uszykowałam wstępnie body na długi i krótki rękaw, welurowego pajaca i ciepły koc. Ale chyba jeszcze włożę półśpiochy. Położna sobie wybierze w co ubrać.

Felicity ja też tak dziwnie ostatnio mam z wypróżnianiem... Może to coś zwiastuje na najbliższe dni...

Młego dnia.
 
Smokey no to witaj w klubie...Mnie nad ranem tez popedzilo do toalety, potem jak wstalam znowu :baffled:...
Eh....moje tez trzecie - ale tez mam obawy, bo ostatni porod 6 lat temu ;-) czuje sie jak pierworodka...

sawi fajnie u Ciebie i gdzie ty tam bajzel widzisz?...U mnie to stan jest taki,ze chce sie plakac...do tego wczoraj maz mial wolne bo ja bylam w pracy caly dzien - a on nic nie ruszyl z lazienka bo....musial zajmowac sie dziecmi :szok: No zupelnie go nie rozumiem....wanny nie mam od 3 tyg. a on ma takie wymowki (tym bardziej, ze dzieci nie sa malutkie i umieja sie soba zajac - zreszta jak kobieta jest w domu to ma miec czas na wszystkie porzadki i na dzieci, a facet to juz nie moze zrobic 2 rzeczy na raz)....
Przez to watpie,ze w ten weekend skonczy :-( Wszedzie kurz i brud, a on mysli chyba,ze zanim pojade na porodowke, to jeszcze pewnie zdaze posprzatac cala chalupe :angry:
 
Ha, ha, chyba telepatycznie przyciągnęłam Sawi. Napisała posta w czasie, kiedy ja pisałam swojego.
Super mieszkanko. Widzisz, parę drobiazgów, kwiatki i już inaczej wygląda. Dobrze, że trochę te twoje dolegliwości odpuściły, odsapniesz trochę...
 
Cześć:-)

Nie dam rady nadrobić, wpadłam na chwilkę póki mały śpi, Nadia oddelegowana do przedszkola, zdecydowałam że będzie chodzić na 3-4 godzinki dziennie od śniadanka do obiadku, nie dawała bym jej ale tak mi jej szkoda, ja cały czas przy maluchu a ona non stop przed Bajkami, niech się trochę pobawi z dziećmi:tak:chociaż zobaczymy jak to będzie z chorobami.

Mały dziś troszkę dał popalić, raczej kurde wściekłam się trochę bo od kąd wyszłam ze szpitala to nie mam chwili wolnej żeby spokojnie usiąść, cały czas ktoś u nas jest wczoraj od 19 do 22 był teść ze szwagrem bo nie mieli jakiegoś tam Polsatu żeby mecz obejrzeć.... i zasiedli u nas, ani nie ma jak się położyć... ci się drą... wiedziałam że tak będzie, mały otworzył oczy o 22 do 24 wisiał na cycu, nawał znikł.. cycki miękkie w nocy dostałam babyblusa czy to moje dzieciątko się wg najada....;/

Powiedziałam wczoraj mężowi że nie życzę sobie żeby teraz na każdy mecz do nas przychodzono, bo do ku**y ja też bym chciała trochę prywatności...;/:angry::no:


Wczoraj była u nas środowiskowa, za tydzień ma przyjść jeszcze raz z wagą zobaczyć czy mały przybiera...mam nadzieje że tak bo strasznie się martwię, Tak bardzo chce karmić piersią,... :zawstydzona/y:
 
witajcie :)

u nas bez zmian :) noc przespana, czop nie odpadl :D:D Pfff cos czuje ze ebz tej szyjki bede chodzic jeszcze jakis czas :D

Kama, mnie gin mowil ze syzjka teraz jest bardzo wrazliwa ze po badaniu czy wspolzyciu moga sie pojawic krwawienia..

Ann, ja mowie do meza wczoraj ze mam wrazenie ze mnie sie to rozwarcie samo robi bez skurczów, że Sasanka już tak napiera :)))))))

catedra, na tym etapie juz wszystko moze bolec :) i dretwiec i nie wiadomo co :)

Dooda, Kama haha ciekawe ktory wrzesniowy maluszek okaze sie najwiekszy :D:D

sawi wlasnie mialam pisac ze jeszcze sprzatanie, ale doczytalam ze juz ogarnelas :)

katka, pokarmu masz mniej raz ze przez tabletki, a dwa ze po kilku dniach laktacja sie normuje ;)

kciuki za rodzace i wizytujace! :D
 
reklama
Ania zazdroszczę wykorzystania męża :D my mieliśy celibat przez 9 miesięcy i coś mi się wydaje, że dzięki mojej ranie jeszcze ze 2 przed nami :p już się nie mogę doczekać hahaha xD

Emka dobrze, że poprawią szafę :p

Felicity i smoky kto wie, może się oczyszczacie :D trzymam kciuki :D bo niestety nie doczekałam się oczyszczenia a do tego nawet lewatywa dała średni skutek :p ale może nie będę pisać szczegółów ;P

Sawi bardzo ładne mieszkanko :D

Katka Ty jesteś niesamowita :D ja ledwo mogę z łóżka wstać a Ty potrafisz przyjąć gości...wow :p

Lecę wyciągać cyca co u nas napiszę później :p
 
Do góry