reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
hej wieczornie,
Mnie pochłonęła całkowicie książka, ale cały dzionek was czytam.
a jutro może coś się więcej podzieje w moim dniu bo jest troszkę spraw. Lubię sobie tak w pozbierać różne sprawy na jeden dzień, nie zamiast tego latać codziennie za czymś no i jutro mam taki właśnie dzień.

Zauważyłam ostatnio, że podczas siedzenia czuję większy nacisk brzucha na nogi, czy to oznacza że zaczął opadać brzuch? hm też tak macie?
 
Dopiero pierwszy raz dzisiaj weszlam nie miałam kiedy, nie mogę sie doczytac ale gratuluje rozpakowanym mamom.
Ja dzisiaj po wizycie, 0 rozwarcia ale szyjka już nie zamknięta wchodzą dwa palce tak mi gin przekazała, do tego mocniej mnie zbadała. No i zaczęły sie lekkie skurcze i kilka kropek brązowych. Ale właśnie wzięłam ciepła kąpiel i znowu cisza.
Moja gin mnie zdziwila bo pow ze jak do piątku nie urodze mam wypić olej rycynowy. Położna mi nie kazała i gin tak. Więc chyba tak zrobię.
do tego przed wizyta wymylam samochód w środku i na zewnątrz i tak mnie nap.... Kręgosłup ze szok.
Jednak te skurcze nie przeszły bo mam kolejny właśnie ale one są zńosne więc to chyba jeszcze nie to?
 
Choco polecam rogala do karmienia z firmy motherhood


ja również mam tego rogala, taki własnie jak tez wesolutka wkleiła link. jest dość masywny i ciężki, ale to niesamowita ulga dla pleców ;) także warto kupic.

kama - to może to JUŻ :szok: obserwuj te skurcze, czy zaczynają być regularne, u mnie na początku też były znośne, dopiero później się rozkręciły...
 
Dzień dobry :)

Kama szkoda że fałszywy alarm... ale jak w piątek olejek masz wypic to w weekend maleńśtwo będzie już z Tobą :)

Anusia ta 4 z przodu nie brzmi zachęcająco.. no ale co zrobic... :p

A mnie dzisiaj wzieło coś.. obudziłam się i jeszcze męża przed pracą wykorzystałam :D a on tylko wielkie oczy zrobił hehe :szok: nie sprzeciwiał się :)

która dzisiaj rodzi?? :)

My dzisiaj jeszcze do UPS jedziemy może jakaś fajna oferta jest.. bo umowa się skończyła :)

Powodzenia dziś dla rodzących i wizytujących :) &&& buziaki
 
Ania jesli ta 4 z przodu oznacza wagę dziecka to nie ma co sie martwić Za wczasu ja podnosilam krzyk bo 12 sierpnia mały ważył już 3500 a wczoraj na wizycie zdążyła go i tak górka ważył 3800 nie wiem moze wcześniej sie pomyliła a moze ogólnie złe to robi i tak wszystko okaże sie na finiszu.
 
Kama chodziło mi o rozpakowanie się nie wcześniej niż po 40 tygodniu :) a swooją drogą 4 kg też przeraża corka miała 3400 i fakt gładko poszło no ale... hehe
 
a ja się bujam do szpitala. Od wczoraj mam skurcze na zmianę z brzucha i kręgosłupa niezależnie. Średnio co 10 min. I coś mi się z miednicą stało bo mam ją sparaliżowaną dosłownie. I ud nie czuję do kolan... albo młody się postanowił niedelikatnie wstawić albo cholera wie co... tylko te skurcze się nie nasilają... ani bólowo, ani czasowo....
 
reklama
Witam się tak na szybko.
Wczoraj napisałam taki długi post na telefonie i mi wszystko wcięło...
Już nie miałam nerwów pisać jeszcze raz.
A dzisiaj tak weszłam sprawdzić,czy któraś rodzi
 
Do góry