reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

ELIANE moje urodziny sa 4 wrzesnia :-) termin wg om na 8 a wg usg na 16wrzesnia. Ciekawe czy tez bede miala urodzinowy prezent ;-) natomiasta jak chodzi o meskie reakcje to moj raczej sie wzruszal na USG. Tzn budzilo w nim emocje, tak samo porod ale dopiero w momencie gdy zobaczyl noworodka. :-) nieraz wydawal sie byc malo zainteresowany zwlaszcza w drugiej ciazy, bo jak sam podkreslal to przy pierwszej wszystko przerzyl razem ze mna, wszystko juz wie. Przy pierwszej jednak byla wieksza ciekawosc.

natomiast te ciaze przyjdzie mi w calosci przejsc samej, bo pracuje za granica. Ale i ja juz czuje sie na tyle spokojna psychicznie ze dam rade bez jego wsparcia.
 
reklama
Jejku, a myslalam ze to tylko moj taki uczuciowy jaskiniowiec :dry: Prawie 8 lat ze soba jestesmy a jakies romantyczne gesty zliczylabym na palcach jednej reki :wściekła/y: wrrr.... mam nadzieje ze teraz to sie zmieni bo czulosci to ja teraz potrzebuje za dwoje, jak nie to mu kupie plastikowa lake oooo :tak: kurcze jaka ja mam dzis chcice na pomidory :laugh2: wczoraj znowu kiwi, zjadlam 6 !! az mi jezyk zdretwial :szok:
 
Z tym leczeniem tyg. To zalezy jak lezy. Moj gin nic nie dodaje. Do swojego wieku tez nie zamierzam sobie nic dodawac ;)

Gratutule pieknej fasolki. :D i udanej wizyty.

Nie zazdroszcze wam tych mdlosci, ale za to moja cera - dramat, gorzej niz w okresie dojrzewania :)
 
Mój mąż też nie ma w sobie romantyzmu ani troche, o jakichkolwiek komplementach też mogę zapomnieć no ale faceci już tak mają. Okazują miłość na swoje dziwaczne sposoby ;) Aczkolwiek ja na brak przytulania to akurat nie mogę narzekać. Całe szczeście lubi się tulić i to bardzo no i ciążą cieszy się niesamowicie ;-)

Apropo sałatek, może macie jakieś sprawdzne pyszne przepisy?? Za tydzień urodziny mojego męża no i rzecz jasna rodzinka przybywa więc musze coś przyżądzić pysznego. Sałatka gyrosowa odpada bo to już moja sztandarowa i już wszystkim się znudziła. Robi któraś z was sałatke z makaronu z zupek chińskich? Jadłam kilkakrotnie na imprezach i zawsze zajadałam się jak szalona ale sama nigdy nie próbowałam robić. Czekam na wasze inspiracje :-)
 
komplementy, to ja slysze ale od innych :tak: moje kochanie na pytanie czy mu sie podobam odpowiedzialo : "jakbys mi sie nie podobala to bym z toba nie byl " eeee zdebialam, tulic od czasu do czasu sie lubi ale calowanie odpada...;-) Na ostatnie urodziny dostalam cudny bukiet kwiatow, sloneczniki lilie gerbery roze, cos pieknego i kazdy kto przychodzil do mnie zachwycal sie jak to moj Darek sie postaral z kwiatami, sek w tym ze bukiet dostalam od mojego kuzyna :-D
 
Ja czesto robie ta z zupek chinskich, bardzo prosta jest. Zupke zalewasz z przyprawami tak by po wchlonieciu nie zostala woda, pekinka, kukurydza z puszki, por i majonez. Czasem dodawalam czerwona fasole albo papryke. :)
 
Eliane śliczne zdjęcie, aż się sama nie mogę doczekać aż zobaczę swoją :tak: wczoraj byłam u siostry i razem poszłyśmy do gina do którego ona chodziła na usg, tylko że ona płaciła 80zł za zwykłe usb przez brzuch, ginekologiczne kosztuje 120zł. Chciałam już je robić ale biorę te globulki i wszystko mam białe więc muszę poczekać. Myślałam o następnym tygodniu ale mam badania do zrobienia i nie ma za bardzo też kasy. Więc początkiem lutego pójdę i już może coś zobaczę, usłyszę, w końcu to już będzie około 8 tygodnia więc musi już być :-)

Co do sałatek to na sylwka koleżanki mama zrobiła pyszną sałatkę z makaronu ryżowego, drobno posiekanych pieczarek i majonezu, mmmmm pyszności, musze koleżankę pognębić ab mi dała przepis i sobie zrobię ;-)
 
Eliane, ja słysze dokładnie to samo "no przecież wiesz, że jesteś najpiękniejsza i dlatego z tobą jestem" ;-) Oni są naprawde niereformowalni. Zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego ile radości sprawiają kobiecie komplementy. A no mnie też strasznie całowania brakuje, takiego namiętnego jak na początku bo dla niego takie całowanie kojarzy się teraz tylko z seksem a ja bym chciała dostać czasem takie soczystego buziaka bez seksu. Czy to naprawde jest takie ciężkie do wykonania??!! :-p

Denka, faktycznie ten przepis wydaje się być mało skomplikowany i mniej więcej tak pamiętam te sałatki które miałam przyjemność gdzieś tam szamać.

Ritta, będę bardzo wdzięczna bo zależy mi właśnie na takim spawdzonym przepisie, który wiadomo, że nie zakończy się rozczarowaniem jak to czasem bywa przy kulinarnych eksperymentach :sorry2:

Wrzucajcie dziołchy przepisy sałatek na wątek kulinarny. Napewno nie tylko ja z nich skorzystam :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
To moj chyba jednak jest typem romantyka. Cala masa komplemetow sie przewijala na codzien, o zaden nie musialam sie upominac. Tylko ze ja juz jakos sie wypalilam :-/ nie zachwycala mnie romantyczne teksty, buziaki, ani przytulanie. Sama nie wiem czemu...
 
Do góry