reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej:)

My dzisiaj planujemy grilla, bo wczoraj pogoda taka w kratkę była to nie ryzykowaliśmy i przełożyliśmy na dziś:) Póki co ładnie słoneczko świeci, więc mam nadzieję, że nie zrobi nam żadnego psikusa;-)

A_nka a kiedy zamierzacie powiedzieć Neli i Dominikowi o dziewczynkach?:)
 
reklama
Dzięki za radę, a taki aceton to dostanę np w Rossmannie czy jakąś aptekę lepiej odwiedzić?
Mi nie odpadają. Choć nie miałam w planach ich ani wypełniać, ani sama domalowywać to i tak raczej bym tego nie zrobiła bo wyglądają na popękane, mają takie pręgi i nie wyglądają ładnie, no i dwa złamane eh, ważne że na weselu były ładne teraz mogę zmyć i odchodować na nowo ;)

w rossmanie raczej czystego acetonu nie dostaniesz, w aptece nie wiem. Nie masz gdzieś blisko żadnej galerii i stoiska kosmetycznego z akrylami, żelami itp ? tam na pewno będą mieli aceton kosmetyczny.
 
Choco, Bubbles myślę, że krótko przed wyjściem biedroneczek ze szpitala. Co by chaosu niezrozumiałego niewprowdzać w życie ;)
 
Dzień dobry niedzielnie :-)
Dziękuję za przypomnienie linków do wątków zakupowo-wyprawkowych :) jakoś i mnie one umknęły dawno temu ale teraz już sobie zapisałam w ulubionych :) czasem forum szaleje i jak klikam nieprzeczytane to czasem pomija ileś tam postów :-( teraz za to sobie chętnie poczytam :-)
U nas słoneczko, jedziemy na obiad do teściów. A wieczorem meczyk :) szkoda, że już ostatni...
Elleni, udanego urlopu! :)
Hania, dziewczynki ślicznie przybierają :) a ta sytuacja z bezdechem naprawdę mierzi :( czy to jest częste? muszę sobie doczytać na wątku o tych monitorach oddechu, ile z was chce to urządzonko zakupić..
Choco, Bubbles, miłego dnia :-)
i wszystkim pozostałym także udanej niedzieli! :-D
 
Koko ja monitora oddechu nie zamierzam kupowac. Przy corce byl zbedny wiec i teraz nie czuje potrzeby go miec.
Na warsztatach ratownik mowil ze warto kupic dla wczesniakow i jesli dziecko faktycznie ma problem. Poza tymi przypadkami nie ma sensu. Ja podzielam ta opinie.
 
hej w niedzielny poranek :)
animka powiem Ci że ja mam podobnie co do miodowych trymestrów jak ty, II był chyba najmniej atrakcyjny dla mnie ;-)
elleni no właśnie powiem Ci że nie mam bo moje miasto to dziura niestety, ale może się coś znajdzie, a jak nie to poproszę kogoś z Lbn żeby mi w galerii kupił.
Hania sama nie wiem już właśnie słyszałam o tych bezdechach i u zdrowych maluszków i trudno mi zdecydować bo nie chcę być taką panikarą, przedyskutuję to z mężem i zobaczymy.
ania// pewnie się dobrze bawi bo ciszaaaa :)

No nic lecę bo spóźnię się do kościoła. Zgadzam się z jedną i drugą stroną konfliktu porządek musi jakiś być, ale dajmy dziewczynie szansę to tylko jeden trudny dzień pewnie dla wszystkich :)
Udanej niedzieli wszystkim wrześniówkom :-)
 
Witam się i ja.
Hania nasze dzieci są mądrzejsze, niż nam sie wydaje i dużo więcej widzą i rozumieją. A jak wybrnęłaś z sytuacji?
Choco udanego wyjazdu do teściòw.

BubblesGirl udanego grilowania. Ja w tym roku jeszcze ani razu nie byłam na grilu, a już tak za mną chodzi....
Shiran wspolczuje przeprawy z mężem. Mam nadzieję, że jak maluszek sie urodzi, to mąż odetnie pępowwine od mamusi i bedzie biegł po pracy prosto do domu.
Udanej imprezki urodzinowej.
Animka to sie ciesz, że tak dobrze sie czujesz. Bo u mnie to np ze spaniem coraz gorzej. No i kręgosłup dokucza.

Aiwpa ròwnież przyznaję się do zaćmienia mózgu. Przeraża mnie to czasem, jaka jestem traz gapowata...

My dzisiaj na obiad idziemy do moich rodziców. Mama upiekla kaczkę.
Miłego dnia:-)
 
Cześć, u mnie dziś piękna pogoda, za to wczoraj jak zrobiliśmy wreszcie długo oczekiwanego grila to było oberwanie chmury ;/
Ja z kolei nie wiem jak wytrzymam do końca września, fatalnie znoszę te ostatnie miesiące, kręgosłup siadł mi do tego stopnia, że chodzę tip topkami normalnie pod wieczór ;/
Ja jeszcze zakupów a aptece nie robiłam, ale widzę, że już wszystkie prawie się za to zabrały - to i ja muszę.
A słuchajcie, 5 lat temu to pępuszek kazali fioletem smarować, teraz piszecie o takim innym specyfiku. Coż to takiego jest?
 
reklama
Do góry