reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Cześć ja też przepraszam że was nie nadrobie, ale nie mam siły, znów od rana wymmiotuje, małą dalej czyści, dostała Nifuroksazyd ale chyba nie pomaga, ja nie wiem czym się ratować, dobrze że wczoraj nie musiałam stać nad obiadem... teściowa nam dała bo ja tylko jak wróciłam z tego przesłuchania to padłam z Nadią Spać i spałyśmy do 16... potem trochę lepiej się czułam ale wieczorem znów to samo... nie wiem co się dzieje...


w skrócie z Urzędu Celnego.

Wg dziewczyny jestem w totalnym szoku, próbują mi przywalić coś czego nie zrobiłam a mianowicie, ja zeznaje wczoraj o tym co w zeszłym roku byłam a gościu mi zadaje jakieś pytania z kosmosu, że ja gdzieś w marcu 2010 roku zamówiłam jakiś tyton i dokonałam wpłaty na 92 zł na jakiś numer konta.... a ja mówię do gościa... panie jak ja wtedy miałam 17 lat!?!? jak mogłam komuś jakiś przelew zrobić? Wg serio nie wiem o co kaman! Raz zamówiłam pieprzony tyton a oni mi chcą jakieś ***** przy**bać.... i sprawa już nie z legnicy jak w zeszłym roku tylko z Krakowa!! a on do mnie ale nawet jak się pani przyzna to nic z tego nie będzie bo to jest "niska szkodliwość społeczna" a ja do niego! Panie ku***a jak mam się przyznać do czegoś czego nie zrobiłam??? zaraz jeszcze coś kolejnego mi przywalicie!?!?! wg pojechałam do Wałbrzycha na 25 minut! zarąbiście... droga masakryczna... pogoda wymęczyła...ale porażka totalna....:szok:


Wczoraj po przytulankach chyba miałam skurcze. nie jestem pewna nie pamiętam... jakie to uczucie ....;/;/ ale brzuch się stawiał i bolało ... ale po prysznicu przeszło....

Nie wiem czy dam radę zrobić dziś jakiś obiad.... zaraz napije si e ciepłej herbatki i idę do wyr.a..

Miłego dnia!
 
reklama
Witajcie kochane :)

A ja dziś pospałam mała obudziła mamę o 8.30 :) padać będzie chyba tak jak wczoraj cały dzień.. i dupa z czereśniami.. bo jak je zerwaać w deszczu ;/
Wczoraj wyruszyliśmy do marketu na zakupy bo skończyło się wszystko cukier mąka wszelakie płyny i inne pierdoły ..:) i apteka zaliczona a dziś jeszcze M do biedrony skoczy i wsio :)
już nie wiem co mam zrobić z naszym automatem... piorę pranie płynem perwool do tego do płukania lenor wyciągam pranie a one czuyste fakt ale choćby tylko w wodzie zamoczone nie pachnie...;/ złą jestem jak osa...

Katka odpocznij dzisiaj bez nerwów i przytulanek a poczujesz się napewno lepiej :)
Ann miłego plotkowania i farbowania :) zaraz się lepiej poczujesz :) ja chyba sobie dzisiaj pazurki strzelę :)
Choco powodzenia na badaniu oby "mała" współpracowała z Wami :)
Joani fajnie wieczorek spędziłaś :) takie spontaniczne jest najlepsze :) szkoda pomidorków.. ale może uda się je uratować??:)
Wesolutka moja też uwielbia wodę pod prysznic wchodzi bez problemu :) jak zanurkuję to też z uśmiechem sie wynurza :) a jak do tego zjeżdzalnia dochodzi to łoo jezu taka radocha że szok :)
Hania trzymam kciuki żeby jak najszybcie plastikowy dokumencik wylądował Twoim portwelu :)

i już nie wiem co komu więcej...

po hamburgerach w domku do mcdonalda już nas nie ciągło hehe :) za to kupiłam sobie chałwe haha :)

A właśnie dziewczyny powiedzcie mi kupujecie coś swoim dzieciaczką z okazji urodzenia się siostry albo brata??
Koleżanka się mie wczoraj pyta czy prezent dla Natki już mam a ja rybka :szok:
Wy kupujecie cos??

Miłego dnia buziaki :*
 
Ania ja kupię cos dla dzieci od malutkiej,tak zrobiłam jak Hania się urodziła. Ehh mój starszak wstał dzis z gorączką, później zwymiotowal, zobaczymy co się z tego wykluje...
 
O ludzie, widzę, ze nie tylko u mnie tak nieciekawie... znowu nie spałam pół nocy. Nie mogę miejsca znaleźć, bo mi nie wygodnie.. albo ciągnie brzuch albo krzyż boli albo małemu pozycja nie leży i kopie okrutnie... obkładam się wszystkim co możliwe i du pa... Jestem potwornie zmęczona już tym ciągłym niespaniem.
Koło 5 przysnęłam w końcu i mąż zapmniał mnie obudzić wychodząc do pracy. Oczywiście mężuś dostał opr., nic nie komentował tylko potakiwał... a ja jak nakręcona, że nie zdążę na badania, bo zanim doprowadzę się do jako takiego stanu zleci godzina, że ledwo żyję po nocy itp. i się wyłączyłam.. :-D
Późnej zadzwonił i pyta czy już mi sprężyna pękła i się odkręciłam... Dawno już nie miałam takiego humorku, ale te co też nie śpią spokojnie, pewnie rozumieją jakie to potem nerwy szarpią jak człowiek do niczego się nie nadaje...
No to się wyżaliłam :-D
choco samych dobrych wieści życzę :-)
a tym niewyspanym i chorym wytrwałości życzę :-D
 
Witajcie
U mnie dzisiaj pada i jest chłodniej, tylko 18 stopni.
Wczoraj miałam się brać za sprzątanie i sąsiadka zadzwoniła, czy idziemy na plac zabaw i tak poszliśmy, więc cały dzień na dworze.

Na dzisiaj planów brak, jakaś padnięta jestem, nie wyspana i chyba zaraz sobie kawkę zaserwuje...

choco
powodzenia na badaniu
ann miłego plotkowania
ania// szczerze mówiąc ja pierwsze słyszę o czymś takim jak kupowanie czegoś
 
dzien dobry :-)

u nas dzis bez slonka,ale w miare cieplo. zawiozlam meza do pracy,wiec wybieram sie do kolezanki,a mala sie pobawi z dziewczynkami przy okazji :-D zawsze to mila odniana od zabaw z mama,a mi tez przyda sie pogadac dluzej z kims doroslym :-D
mecz wczoraj nudaaaaa,zasnelam na drugiej polowie. rano doeiedzialam sie o wyniku. grunt,ze argentyna w finale,ale bez watpienia Niemcy wygraja,zreszta moj typ od poczatku mistrzostw :-)

ania ja mysle,ze jak ktos ma starsze dziecko,ktore zrozumie skad ten prezent,to moze dobry pomysl,ale dla mojej niuni,to bylaby kolejna zabawka po prostu-tak mi sie wydaje. no chyba,ze to ma byc cos pamiatkowego.. no bie wiem. w moich stronach takiego zwyczaju nie ma w kazdym razie.

powodzenia na wizytach,odpoczynku dlz niewyspanych i zdrowka chorujacym zycze!:*
 
Hej :)
I ja jestem jakaś śnięta ryba, pogodowo lepiej, słonko czasem się przedziera, wieje i chłodniej ale już się pod tym względem lepiej czuje, ale jakoś się też niewyspałam, wstawałam kilka razy na siku i jeszcze M co chwilę się wiercił w łóżku i mnie budził, kręgosłup boli ajjj a jak tu jeszcze te ponad 2 miechy wytrzymać, masakra..

Muszę dziś lodówkę w końcu umyć i trochę ogarnąć chałupkę, a tak mi się nie chce, najchętniej bym poszła spać.

A i mnie dziś się pojawiła 3jeczka z przodu :)

Współczuje Wam tych wszystkich chorób, zdrowiejcie szybko :)

Choco trzymam && za wizytę i za pozostałe jak są też :)
Miłego :)
 
mam dzisiaj lenia, zrobiłam sobie kawkę i zdecydowaliśmy, że jak znajdziemy jakiś nocleg to jedziemy w góry na 4 dni:tak: tylko gdzie ja teraz coś znajdę na last minute:-D macie może jakieś propozycje na okolice Zakopanego, Bukowiny itp.?
 
reklama
witajcie :)

Hihi jednak argentyna!! Niestety nie dotrwalam do karnych bo caly mecz byl jednak nudny :p

aiwpa, taki ogrodowy też jest super!



U nas cała noc z pobudkami, w Krakowie podtopienia, polamane drzewa wiec co chwile straz na sygnale.

choco, kciuki za badanie i za potwierdzenie plci i za wszystkie wizytujace!!

katka, pewnie nie maja punktu zaczepienia, wiec probuja najprostsza droga czyli nekac Ciebie :p

ania, u nas tez sie nie praktykuje takiego zwyczaji, ale ja chce zamowic kilka pierdół, ale to pod katem tego, że czasem ktoś wpadnie zobaczyć Zuzie, przyniesie np. pampersy, a o Oli nic, bo nie pomysli, a jej po prostu bedzie przykro. Wiec wtedy wyciagne dla niej cos i bedzie z glowy.
A ja mysle nad prezentem dla siebie hihih, za urodzenie Oli dostalam nowego smartphona, tak sie maz spisal a teraz nie wiem :)

zdrowka dla wszystkich chorowitkow!
 
Do góry