reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Amaliee u nas w wordzie stronę podali, ale mówili, że na niej opóźnienia występują i aktual. Nie jest na bierząco :)

Kazał dzwonić do wydziału bo u nas w mieście przeważnie do tygodnia jest.

No i pani potwierdziła, że jutro lub najpóźniej pojutrze będzie. Po 10 mam dzwonić to powie co i jak i kiedy dokładnie :))

Skwaru ciąg dalszy i łapania kąpieli słonecznych też. Normalnie mam nadzieję, że po takich zabawach padną jak kawki te moje dzieciaki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aaaaaaaaa! po tylu dniach upału w końcu zerwanie chmury i u nas nastąpiło!!! Boże dziękuję! :D
Ogarnęliśmy zakupy, ogarnęliśmy ubezpieczenie mieszkania, obiadek - hotdogi domowe, wykąpałam się a teraz delektuje się ulewą :D
Dobrze, że pranko mi zdążyło wyschnąć :)

Witamy Wiolę:) mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :)
co do terminu to ja obstawiam początki miesiąca :)
A z resztą może dowiem się jutro konkretniej, bo mam prenatalne USG 3 trymestru i zapytam się ginekologa na kiedy planuje moją cc.

Kocham deszcz! Kocham!
 
Ja wróciłam niedawno ze szkoły rodzenia, u nas też popadało i w końcu jest czym oddychać, coś czuję, że to będzie najbardziej wyspana nocka od jakiegoś czasu, bo nie będę się spocona budzić:-p

Ale robicie smaka na KFC albo McDonald's mmm.. :-) My sobie też pozwalamy i to dosyć często niestety, ale pewnie po porodzie się skończy, więc korzystam:D

Kusiak a może wyniki są ok dlatego nic nie dają znać?
 
Witam sie wieczornie :)) u mnie dzisiaj chlodniej :) kurcze robicie smaka z fastfoodami :) dzwonilam do szkoly rodzenia, chcialam isc na drugie zajecia dzisiaj i okazalo sie ze wyjatkowo byly wczoraj no i przepadly mi dwa z czterech :( moge przyjsc na dwa pozostale ale zaplacic trzeba za calosc, i sie waham czy warto... zostalo o porodzie i pielegnacji noworodka :) nigdy nie mialam doczynienia z takim malenstwem wiec co radzicie dziewczyny?
 
Alpine pielęgnacja zawsze się przyda :) A można wiedzieć co było na tych poprzednich? czy warto..
btw mało tych zajęć i jeszcze płatne.. u mnie w mieście są w szpitalu darmowe i po 8 zajęć i 2-3 grupy są, można dołączyć w każdym momencie
 
hehe ja Wam przypomnę na jesieni, o tym deszczu :-) Żeby wtedy nie było narzekania,że słońca nie ma tylko pada i pada :-p

kusiak u mnie właśnie z glukozą było tak,że mieli dzwonić tylko w razie złych wyników. No news= good news :-D

wiolka witaj :-)
 
Karmienie też ważne ale jeśli już Cię ominęło to trudno, ja bym poszła.
U mnie już był o ciąży, o porodzie, ostatnio o połogu (praktycznie zero informacji przez godzinę ćwiczyłyśmy a drugą coś tam opowiadała ale nie wiele i byli "goście" z banku komórek macierzystych i z basenu dla dzieci), potem mają być 2 zajęcia o karmieniu i 2 o pielęgnacji i myciu malucha a na koniec pogadanka z psychologiem odnośnie baby blues itp. Co ćwiczenia uczymy się oddychać przeponowo i oddychać do skurczy. Pewnie jak już będziemy rodzić to te nauki pójdą w las, z bólu nie będzie się o tym myśleć :p
 
reklama
No to bogaty program zajec :) wlasnie kuzynka rodzila 2 msc temu i stwierdzila ze szkola swoje a zycie i porod to inna bajka :]
 
Do góry