reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

mój brzuch tez wywalony , też wzdęcia itd ,i chyba zmniejsza się już talia
:baffled:
denka a właśnie w ciązy wzrasta przemiana materii:)
 
reklama
Ritta no to mnie trochę pocieszylas :-)
A tak wtrącajac się do waszej rozmowy to mi na szczęście piersi jeszcze nie urosły i oby było tak jak najdłużej przy moim 80e :p za to jeśli chodzi o wagę to od początku stycznia schudłam 4kg mimo braku mdłości. Po prostu nie mam apetytu i ten stres dodatkowo... Ale to mnie akurat nie martwi bo mam z czego zrzucać :p
Wzdecia też mi się zdarzają ale rzadko.
 
denka, ja mam juz taki brzuch jak w 3-4 miesiacu z Ola... masakra :)
też pije bardzo dużo wody, najgorsze, że mimo nawilżacza i zakręconego kaloryfera w nocy - budzę się co chwilę na picie.

Dziewczyny, a nie myślałyście nad otworzeniem działalności? Teraz wystarczy zapłacić bodajże jedną składkę (albo max 3 - do sprawdzenia) i zus wypłaca l4 i potem urlop macierzyński.

nexiss, ja w poprzedniej ciazy mocno schudlam - przy porodzie wazylam tyle co przed ciaza, ale za to teraz waze juz 2 kg wiecej i moja waga tez pozostawia wiele do zyczenia. Ale pamietam ze przy karmieniu piersia blyskawicznie chudlam przez pierwsze 3 miesiace. A potem mam zamiar sie porzadnie wziac za siebie, wrocic do regularnych cwiczen. Z dieta po porodzie nie bedzie problemu, bo poprzednio jedlismy tylko gotowane, pieczone i z pary produkty, bez slodyczy.

anncka, trzymam kciuki za wizyte. Na pewno bedzie dobrze. Dzieci indywidualnie sie rozwijaja bardzo, a w tydzien czasu to potrafia zdzialac cuda. Tymbardziej ze 5-6 tydzien to bardzo wczesny etap ciazy i na prawde usg nie jest najlepsza metoda - duzo wiarygodniejsza w tym okresie jest beta i jej przyrost. Poczekaj 2 tygodnie i bedziesz widziała już Piękne Maleństwo :)
Właśnie przy Oli w 8 tygodniu miałam pełny obraz - nawet machała rączką i lekarz się śmiał, że się z nami wita. Ach jak sobie przypomnę to łezka się w oku kręci :)
 
wesolutka ale jak sie taką działalnosc zglasza to trzeba podac co się zaklada tzn jaką firmę itd, biznes plan?




no i czy trzeba być w trakcie zakładania na zasiłku chorobowym?
 
Ostatnia edycja:
Justynaaaaa69, Ritta ja tez mam brać Femibion 1. Ritta tez mam kłopoty z tarczyca. a sprawdzalas tarczyce teraz w ciąży? Mi tsh skacze,raz wyszlo 1.9, raz 3.2. Endokrynolog na razie obserwuje, bo ft4 mam w normie. Chce kupić sobie ustronianke z jodem do picia.

Anncka 3mam kciuki za wizyte&&&

Zapisałam sie jednak na usg dzis. Zarodka pewnie jeszcze nie będzie widać. Dam znać wieczorkiem
 
anncka, trzymam kciuki za wizyte. Na pewno bedzie dobrze. Dzieci indywidualnie sie rozwijaja bardzo, a w tydzien czasu to potrafia zdzialac cuda. Tymbardziej ze 5-6 tydzien to bardzo wczesny etap ciazy i na prawde usg nie jest najlepsza metoda - duzo wiarygodniejsza w tym okresie jest beta i jej przyrost. Poczekaj 2 tygodnie i bedziesz widziała już Piękne Maleństwo :)
Właśnie przy Oli w 8 tygodniu miałam pełny obraz - nawet machała rączką i lekarz się śmiał, że się z nami wita. Ach jak sobie przypomnę to łezka się w oku kręci :)

Tu niestety nie mogę się zgodzić. Beta ma bardzo szerokie widełki i na jej podstawie nie da się określić wieku ciąży natomiast na podstawie usg już tak. Zarodki do ok 12 tygodnia rosną identycznie dlatego dość dokładnie można określić wiek ciąży. Po 12 tc dzieci rzeczywiście już rosną indywidualnie.
Ale nigdy nie wiemy dokładnie kiedy była owulacja i zagnieżdżenie stąd te różnice.

Bigbi ja mam TSH na poziomie 0,19 - 0,4. Lekarz poprosił żebym badanie zrobiła dokładnie w 8 tc więc robie w najbliższą sobotę i zobaczymy co wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Emalia przypomnę Ci mój post z 21.01.2014 bo może przeoczyłaś.

"Emalia u mnie w 6+0 dni nie było jeszcze zarodka a w 6+2 dni zarodek 2mm z serduszkiem. Myślę, że jest szansa
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif

To dopiero 5tyg +5 dni. Mocno trzymam kciuki żeby fasolka za tydzień się pokazała &&&&&&&"

Głowa do góry, zarodek pewnie pięknie się rozwija. Kiedy wizyta ?
 
Ja jeszcze nie widziałam zarodka. Na ostatnim badaniu byłam w 5t1d, dziś (7t1d) idę na drugie badanie i mam nadzieję że coś zobaczę. Przy poprzednim badaniu moja pani doktor powiedziała, że za tydzień (czyli w 6t1d) zarodka może jeszcze nie być i dlatego wyznaczyła badanie dopiero na dziś...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry