reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

co myślicie o ślubie z rozdzielnością majątkową dobry pomysł?

candy w takiej sprawie chyba nikt Ci nie doradzi bo to bardzo indywidualna sprawa.
Jedni nie wyobrażają sobie żyć bez ślubu, drudzy całe życie na kocią łapę ... Ale to jest jakieś wyjście.
Chyba sami musicie to przedyskutować. Masz trudną sytuację, ja chyba nie potrafiłabym się w takiej odnaleźć i nie mam na myśli brak ślubu a raczej osobne mieszkanie. Życzę Ci aby udało się namówić partnera skoro tego chcesz ;)
A z ciekawości zapytam jak to widzisz jak dzidziuś się już urodzi ?
 
reklama
Aneta gratulauje:)


no ja stanik powoli wymieniam wczoraj wyszlo mi ze mam 75 D ! w pierwszej mialam tez duże a szczególnie po porodzie , gorzej potem
jak wróciły do swego rozmiaru niestety skóra nie:/



co myślicie o ślubie z rozdzielnością majątkową dobry pomysł?

Candy - ślub z rozdzielnościa majątkową nie jest zły. Wiadomo, że nie powinno się mysleć o rozchodzeniu przy planowaniu slubu, ale róznych sytuacji w życiu jest tak dużo, że warto się zabezpieczyć. Teść namawiał przyjaciółke na intercyzę, ona była oburzona, a on splajtował i to jej przypada splacanie jego długów....

Justynaaaa witaj wśród nas :)
 
Justyna witaj :)

Mnie piersi nadal nie bola, zrobily sie jakies ciezkie i "wypchane" ale nie bolace i nie rosna co mnie akurat cieszy bo miseczka G mi wystarcza i wcale nie chce zeby byly wieksze :p niewygodne to :p i kregoslup niszczy.

Ritta ja w drugiej ciazy mialam ochote na slodycze a i tak wyszedl chlopiec :D a chcialabys miec teraz synka?

Udanych wizyt dziewczyny :) ja sie swojej chyba nie doczekam :)
 
Candy intercyza jesd dobra jesli masz swoje dochody pozwalajace na zycie osobno, no ale trzeba pamietac podczas zakupow na kogo sa brane, tak samo kredyty. Ulatwia to sprawe przy rozwodzie i nie przejmujesz dlugow meza.

Jednak jesli kobieta nie ma dochodow, w razie w zostaje z niczym.

Rozdzielnosc majatkowa a intercyza to cos innego. Musisz sie dobrze zastanowic :)
 
Mam od razu na wstępie kilka pytań:

1) Ćwiczycie coś? Co myślicie o basenie? Mnie uprzedzają, że czymś się tam zarażę, ale to chyba najbezpieczniejszy sport w ciąży, co? Może basen z tamponem? Kiedyś na w-f mówili nam, że można na wszelki wypadek wkładać sobie tampona jeśli boi sie zakażeń.
2) Jakie suplementy łykacie? Mi lekarz polecił Femibion
3) Zmieniłyście jakoś specjalnie swoją dietę? Ja ewidentnie dużo więcej piję, przed ciążą w ogóle prawie nie piłam, a teraz ciągle mi się chce pić.
 
Justyna basen to super pomysl chyba najwygodniejszy ze sportow z duzym brzuchem. Ja chodzilam w obu poprzednich ciazach i niczym sie nie zarazilam :) jesli chodzi o diete to ja probuje sie nie objadac po prostu i nie jesc slodyczy, jasne pieczywo zamienilam na ciemne i w sumie tyle :) ale ja mala nie jestem i swoje waze, w pierwszej ciazy bardzo przytylam w drugiej troche mniej ale nadal sporo i dlatego w tej chce sie troche bardziej pilnowac :) a wody trzeba pic duzo :)
 
o kurcze myślałam że to intercyza a rozdzielność to to samo..

sytuacja jest taka że nie mam dochodów żadnych prócz marnych alimentów na pierwsze dziecko, mój partner pierwszej żonie zostawił praktycznie cały dorobiek i alimenty wysoki na nią i dzieci także ona nie pracuje nie musi ,
a teraz jego sytuacja się zmieniła firma splajtowała a tam gdzie jest managerem ne układa mu się zbytnio i ma długi duże , niestety musi sprzedac swoje mieszkanie które ma a w którym nie mieszka wynajmuje studentom , także chyba rozdzielność najlepsze wyjście..



Ritta na ja myśle że jak dziecko się urodzi to vbędziemy razem a czykolwiek więcej razem ,
ja sobie nie wyobrażam sama z 2 ,
czeka nas kolejna przeprowadzka najprawdopodobniej 2 domki obok siebie w jednym jego dzieci a w drugim my( ja ,miłosz i maluszek) i zawsze można do siebie przyjsć i mam nadzieję też spać razem
 
Ostatnia edycja:
Justyna basen to super pomysl chyba najwygodniejszy ze sportow z duzym brzuchem. Ja chodzilam w obu poprzednich ciazach i niczym sie nie zarazilam :) jesli chodzi o diete to ja probuje sie nie objadac po prostu i nie jesc slodyczy, jasne pieczywo zamienilam na ciemne i w sumie tyle :) ale ja mala nie jestem i swoje waze, w pierwszej ciazy bardzo przytylam w drugiej troche mniej ale nadal sporo i dlatego w tej chce sie troche bardziej pilnowac :) a wody trzeba pic duzo :)

Dziękuję !
Ja jakieś pół roku temu odstawiłam tabletki i schudłam ok. 8kg bez szczególnego zwracania uwagi na jedzenie, jestem ciekawa jak to teraz będzie się odbijało na wadze ;)
 
Mam od razu na wstępie kilka pytań:

1) Ćwiczycie coś? Co myślicie o basenie? Mnie uprzedzają, że czymś się tam zarażę, ale to chyba najbezpieczniejszy sport w ciąży, co? Może basen z tamponem? Kiedyś na w-f mówili nam, że można na wszelki wypadek wkładać sobie tampona jeśli boi sie zakażeń.
2) Jakie suplementy łykacie? Mi lekarz polecił Femibion
3) Zmieniłyście jakoś specjalnie swoją dietę? Ja ewidentnie dużo więcej piję, przed ciążą w ogóle prawie nie piłam, a teraz ciągle mi się chce pić.

Ja planowałam ćwiczyć pilates i basen. Lekarz dał pozwolenie. Ale w związku z plamieniem które się pojawiło odpuściłam i czekam aż minie najniebezpieczniejszy okres czyli I trymest. Później na pewno zacznę ćwiczyć bo przez 1,5 roku ćwiczyłam regularnie kilka razy w tygodniu i bardzo mi tego brakuje.

Biorę femibion Natal 1. Bardzo polecany. Ma większą dawkę kwasu koliowego i jod, który jest dla mnie ważny przy moich problemach z tarczycą.

Diety nie zmieniłam bo zawszę dobrze się odżywiałam ;)

Kusiak właściwie płeć jest mi obojętna ale chyba wolałabym drugą dziewczynkę ;) Ale mam przeczucie, że to chłopak :tak: Zobaczymy czy się sprawdzi.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
kurcze tak się rozpisałyscie że już czytalam wszystko 3 razy i dalej nie pamiętam co komu :)

tak ogolnie to

ritta piękna historia u was jest jak z bajki :) i byle tak dalej :)
denka bedzie dobrze :)

ciacho któraś z was zrobiła wygląda po prostu ... mniam :) i te banany z czekoladą no pychota :) można kawałeczek ???:)

witam nowe mamusię :) fajnie dużo nas się robi :)

ja również uważam że z grupą zamkniętą warto jeszcze jakiś czas poczekać :)

candy trudna sprawa niestety ja się na tym kompletnie nie znam więc nie doradzę :)

ja też na szczęście trafiłam na porządnego faceta :) teraz w czerwcu bedziemy 7 lat razem w tym z 5 mieszkamy razem a od pół roku jesteśmy małżeństwem i jesteśmy szczęśliwi :) wiadomo kłótnie są ale to jest dobre bo jest przynajmniej za co się przepraszać :) hehe

mowicie o sexie moj M normalnie mnie dzisiaj oszukał nie powiedział mi że zamiast na 7 ma na 8 do pracy ja tu wstaję kawkę śniaadanko robię a on mi przychodzi i mówi no teraz to mi nie odmowisz hehe i szybko myk myk do łóżka spowrotem :) i jak takiemu odmowić :) powoli delikatnie w szczególności że zakazu nie ma czasami możne sobie pozwolić:)

justyna ja niestety na basen nie mogę zaraz dostaję jakiegoś zakarzenia w ciąży...:( a witaminki bede brała vita-miner prenatal :) nie są wielkie te kapsułki bez smakowe:) i można je brać również przy karmieniu :)
femibion niestety mi nie podchodził w poprzedniej ciąży.. i brałam pharmaton ale to jest drogie wielkie kapsułki i czekoladowe... masakra..

nie pamiętam co komu jeszcze :p
 
Do góry