reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Joani ja wszystko kupiłam w gemini. No i dziś lozeczko kupione :) zapach nowości jest, więc już stoi i sie wietrzy. no i pochowalam w nim właśnie różne gadżety. Ciesze sie, bo to pierwszy dziecięcy akcent w mieszkaniu:)

A_nka wspaniała wiadomość:) nie ma jak dobry początek tygodnia:)
 
reklama
Hej Dziewczyny :)

Witam się po nieobecności jako szczęśliwa mężatka :-)

Przepraszam, jednak nie nadrobię tylu stron, ale od dziś będę na bieżąco :-)

Ślub był cudownym przeżyciem, a wesele wspaniała zabawa. Wszyscy goście bawili się wspaniale, z nami na czele hehe, a ja czasami zapominałam że w ciąży jestem tak dobrze się czułam, tyle tańców było. Spodziewałam się innych emocji, a teraz niczego nie żałuję bo było wspaniale poczuć się przez weekend jak księżniczka i przeżyć to wszystko :-) :happy2::happy:

No ale dziś musiałam wrócić do rzeczywistości i byłam na wizycie u gina, ale to opiszę we właściwym wątku :)

A i kupiłam dziś komodę w biedronce w bardzo fajnej cenie i się cieszę z zakupu bo w moim pokoju zrobiło się mało miejsca na rzeczy a od dziś na prawdę zabieram się z kompletowanie wyprawki więc tym bardziej.
 
Ann_ super, że uroczystość i wesele udane, ale nie mogło być inaczej:-D Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego!:))


Ja właśnie wróciłam ze Szkoły rodzenia, dostałam listę rzeczy potrzebnych do szpitala:) No i było jeszcze o wyprawce i przygotowaniu mieszkania na przybycie nowego lokatora:D W środę ma być o porodach rodzinnych, a mój nie może być, bo akurat będzie w pracy grr:crazy:
 
Ann super, że wszystko pięknie się udało!! Jeszcze raz gratulacje i szczęścia:-)

Maddlena współczuję bólu. Ja narzekam na ból żeber z lewej strony z kolei:-(
 
maddlena współczuję, ja się bardzo męczyłam przez pierwsze 5 miesięcy ciągle bolały chyba bym się wtedy nie dała dotknąć ale teraz jest ok, nie wiem co doradzić. Może jakieś delikatniejsze staniki się przydadzą.
 
U mnie dalej leje,bylam po poludniu w pracy,poplotkowalam z kolezanka z pokoju, a na kolacje zaserwowalam mężowi placki ziemniaczane z sosem kurkowym,oj chodziły już za mną długo :)

Ann super, ze wszystko sie tak udalo_Ogromne Gratulacje

Bigbi oj wiem co czujesz,ja tez mam bol zeber po lewej stronie,czasami to nawet w nocy nie moge sie odwrocic z boku na bok,bo tak boli
 
Emka, nie zazdroszcze "przygody". najważniejsze, że nic Wam się nie stało i trzeba o tym zapomnieć :*

maddlenka, masz racje bo u nas przy ewidentnej skazie białkowej w panelu pokarmowym nie wyszło uczulenie na białko mleka krowiego :D

smoky, szampan dla Was :)

Furciaczek, zdrowka dla babci a dla Was dziewczyny cierpliwosci :*

Hania, cudowne wieści. Te ilości są niesamowite 6 ml ;) Widziałam dzisiaj w hm body i pajace w rozm. 44 cm - pomyslalam wlasnie o Waszych ksiezniczkach <3

Marciątko, zaproscie polozna srodowiskowa pierwszy raz, zeby z Wami wykapala malucha. U nas tak wlasnie bylo i duzo bardziej nam to pomoglo niz cwiczenia na lalkach :p

joani, ta kapiel w szpitalu jest nieco inna niz ta w domu :p Pielegniarki noworodkowe myja malucha pod kranem :) w sumie sie nie dziwie bo przy takiej iloscic dzieciaczkow braklo by im dnia :)

ania, super ze przeprowadzka udana i Nati sie tak swietnie zaklimatyzowala :)

anusiaszymka, dzieki za wskazowke. Bylam z nia dzis na zdrowej stronie, bo mamy caly czas zgrubienie na nóżce po czwartkowym szczepieniu, więc akurat Pani doktor posprawdzała wszystko dokładnie i pod kątem powikłan po szcepieniu i infekcji. Powiedziała, że wygląda to na infekcję krtani i tchawicy, więc mamy neosine, tantum verde i jeszcze jeden syrop. Plus zyrtec odczulajaco. I mam obserwowac jak pojawia sie nowe objawy to konsultacja pod kątem NOPa.
Jakby tego było mało to ja dziś się obudziłam z bólem gardła i lekarka Oli od razu zaglądneła mi w nie.. i jakaś infekcja wirusowa bleee (co ciekawe Ola sie tak rozplakala jak lekarka mnie zaczela badac ze nie do wiary) :D

Ann, może jakaś fotka z wesela? fajnie, że impreza udana :)
 
reklama
No kurcze te sutki to taki dziwny "ból". Bo nie bolą całe piersi jak na początku, tylko same sutki tak jakby ciągną i bolą... Od dobrego tyg, ok dwóch zauważyłam też już siarę. Nie leci jakoś bardzo, ale jak nacisnę.
Nie pisałam Wam, jutro jadę na komisję lekarską w związku z zasiłkiem rehabilitacyjnym. Trzymajcie kciuki, żeby mi przyznali. Chociaż podobno to tylko formalność...
 
Do góry