reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam się niewyspana, Mąż ma takie zmiany, że wraca w nocy, nie dość, że mnie obudził jak wrócił, później jak się kładł do łóżka to jeszcze musiałam się przenieść do innego pokoju, bo później mi przeszkadzało jego chrapanie:p

A_nka super, że będziesz mogła ubrać Oleńkę i przebrać jej pieluszkę:-D Jak będziesz mogła to zrób fotki małych księżniczek, ciekawa jestem jak rosną i się zmieniają:))

Ania// ojj ja też sama po sobie widzę, że jakaś taka się bardziej nerwowa zrobiłam i uszczypliwa, ale mój jakoś to jeszcze znosi, aż mu się dziwie, że tak spokojnie reaguje, bo on też nerwus:)

A ja się zaczynam martwić o moją laktację:-( Byłam taka pewna siebie, że będę karmić piersią i w ogóle, ale zaczynam w to powątpiewać, moja mama miała problem i mnie nie karmiła piersią, więc boję się, że i u mnie będzie podobnie, no i ja żadnej siary jeszcze nie mam ani nic:(

EM ka z tym okolicznościowym to chyba nie do mnie:D A babka jakaś niepoważna.. Mam nadzieję, że się z nią szybko uporacie:)

Maddlena oby to była faktycznie tylko formalność:tak: Współczuję bólu sutków, nic przyjemnego na pewno.

Miłego dnia i &&& za wizyty:))
 
reklama
Bubbles laktacja będzie pewnie u Ciebie, to że teraz siary u Ciebie nie ma nie znaczy, że nie będziesz mogła karmić, nie u wszystkich się ona teraz pojawia, może się pojawić pod koniec ciąży lub dopiero po porodzie już od razu mleko :)
 
bubles spokojnie :) shiran ma rację, nie musisz mieć teraz ani siary ani większych piersi ani nic.. nie każda ma jakieś obiawy:)
a czasami się zdarza tak że od 5 miesiąca siara jest a poźniej pokarmu nie ma.. moja koleżanka tak miała niedawno..
głowa do gory i bez zamartwiania się :)
 
Ania// co do samych piersi to urosly, ale martwi mnie bardziej, ze i moja mama i babcia nie byly zbyt "mleczne"(babcia urodzila 6 dzieci i tylko pierwsza corke troche karmila, ale tez nie dlugo), mam nadzieje, ze jednak u mnie bedzie inaczej, bo jakos tak sie nastawilam na karmienie piersia:)
 
Cześć dziewczyny,
ja się witam również niewyspana, u mnie tez zaczęły się bezsenne noce, jest coraz ciężej i niewygodnie:-(, do tego od wczoaj boli mni epodbrzusze, mam nadzieję, że to chwilowe...

Em ka wspólczuje stłuczki, dobrze że wam się nic nie stało.
Ann ja równiez czekam na fotorelację:-)
Hania jak się cieszę, że u dziewczynej wszystko dobrze, dzielne Aniołki:-):-)
Koko fajnie, że dzisiaj zobaczysz maluszka:-)

A mnie znowu się dzisiaj snił poród, taki expresowy/bezbolesny, a malutak taka śliczna sie urodziła:-)

Ja zaczynam nowy tydzień dzisiaj, jeszcze równe 2 mce i finish, cesarka prawdopodobnie araz na początku wrzesnia:-)

Miłego dnia!
 
Bubbles spoko, ja nie miałam siary prawie do samego porodu a karmić mi się udało. Myśl pozytywnie, co ma być to będzie :-)
 
Mi sutki dokuczaja i bola od poczatku:( az stanik przeszkadza :( wogole cos mi ciasnawo bylo w stanikach ostatnio, mierze sie pod biustem a tam 80cm! Jeszcze niedawno bylo 10 mniej- teraz wiem czemu gorzej mi sie oddycha; a siara tak leci ze jak zgniote piers na spaniu to zostaje wielka mokra plama :p
 
reklama
Witajcie
My dzisiaj oficjalnie zaczynamy wakacje, dziecko w domu i już mi mówi, że mu się nudzi:baffled: a gdzie jeszcze dwa miesiące.
Pogoda do spacerów nie zachęca, raz słońce, raz deszcz i zimno.

maddlena
jak po komisji udało się??

hania ja mam łóżeczko turystyczne, ale u nas głównie na wyjazdach się sprawdzało, tak w domu to Hubert spał w swoim łóżeczku, chyba raczej radziłabym przyzwyczajać do drzemek w pokoju dziecka

ania// to witaj w klubie, ja tez się ostatnio kłótliwa i wredna zrobiłam

EM_Ka no tak to jest z tymi kaucjami na koniec jeszcze chcą człowieka oszukać

Koko
co do fotelika to my patrzymy tak, najpierw model, który nam zaproponują w sklepie, potem na testy i przymierzenie do samochodu, ja bym ci radziła te testowane

Bubbles spokojnie, ja też nie mam siary, u mnie dopiero wystąpiła po porodzie, a laktacja tak naprawdę dopiero może się rozwinąć na spokojne jak wrócisz do domu ze szpitala

Amaliee o a ja się zastanawiałam, czy to ja jestem dziwna jakaś, bo u mnie to bardziej mąż niż ja jest nastawiony na to, że dziecko karmić piersią przynajmniej przez pół roku

Dooda a dlaczego cesarka, ze względu na poprzednią?, nie pamiętam czy pisałaś o tym
 
Do góry