reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Witajcie
po weekendzie, ja dzisiaj pospałam, dzięki temu muszę szybko brać się za obiad i sprzątanie, no ale leje u mnie i tak mi się nie chciało wstać
kiedy to lato przyjdzie, bo jak tak dalej pójdzie to w sierpniu kurtki zimowe będziemy wyciagać

maddlena
o widzę, że mały zaczyna zgłębiać pasję wędkowania:-D

somokyeyes Wszyskiego Najlepszego!

EM_Ka dobrze, że nic się nie stało

hania super wiadomości
 
Witam poniedziałkowo :*

A_nka - wspaniałe wieści :) trzymam za Was mocno kciuki :)

Emka - dobrze, że się wszystko skończyło pomyślnie i z Maleństwem wszystko jest w porządku :)

U nas od rana leje, a ja mam cały czas zawroty głowy :( cały czas czuję się słabo, jakbym miała zaraz zemdleć :( więc leżymy cały czas praktycznie. W nocy przebudziłam się o 2 i zasnęłam dopiero koło 5 :(

Miłego poniedziałku, ja wracam do łóżka :)
 
Haniu bardzo sie ciesze ze Elnka nie musi miec tej operacji :)

Emka wspolczuje stluczki, dobrze ze sie nic nie stalo :)

Maddlena fajnego masz synka :)

Ania mi tez czasami brakowalo oddechu ale ostatnio jest lepiej, mam wrazenie ze mala sie przekrecila i juz nie jest glowa do gory a lezy w poprzek...

Dzieki dziewczyny za porady :)
Troche sobie grzalam ten tylek i pomoglo chociaz troche. Poczytalam w necie troche i rzeczywiscie nic sie z tym nie da zrobic :( takze nawet do lekarza nie bede szla bo to bezsensu. Wspomne tylko o tym mojej poloznej przy nastepnym spotkaniu. Dzisiaj jest jakos troche lepiej, boli nadal ale jest taki bol do wytrzymania i tylko od czasu do czasu taki przeszywajacy bol mnie przechodzi. Szkoda mi tylko moich chlopakow bo jak tak bedzie mnie bolalo to juz w ogole nic z nimi nie zrobie :( zadnych spacerow, hustawek... A tu takie ladne lato :( no strasznie sie z tym czuje :(
 
hej :-)

Witam sie po weekendzie. U nas piękna pogoda, więc rekreacyjnie, grill ze znajomymi, spacerki po lesie itp.

hania wspaniałe wieści! Dziewczynki są naprawdę niesamowite, waleczne księżniczki :-)

ania Nati już w normalnym łóżeczku?gdzieś mi musiało umknąć,że już ją przeniosłaś. Fajnie,że ''radzi'' sobie ze spaniem. My w tą niedzielę wybieramy się ponowe łóżeczko dla małej, muszę ją przyzwyczaić, zanim sie siostrzyczka urodzi. Kurcze, tylko nie wyobrażam sobie jej zasypiania.. Pewnie mi będzie wyłazić i maszerować po pokoju ... Will see

smokyeyes wszytskiego najlepszego z okazji rocznicy!! My też za parę dni będziemy obchodzic 7 latek po ślubie :-)

kusiak bardzo współczuję bólu, faktycznie szkoda chłopaków, najgorsze,że nie zawsze się da przetłumaczyć, ale staraj się nie dołować. Pewnych rzeczy niestety nie przeskoczysz :-(

kurka, nie pamiętam, czy to wesolutka pisałaś o kaszlu Oli w nocy? Moja szwagierka miała tak ze swoim synkiem, w dzień wszystko ok, a tylko w nocy kaszel duszący wręcz. Też padły podejrzenia na astmę i alergię, aż ich pediatra kazał zrobić badanie na robaki, wyobraz sobie, ze po odrabaczeniu wszystko przeszło jak ręką odjął . Może warto sprawdzić?

Moja mała nadal w poprzek sobie leży i nie myuszę usg,żeby to wiedzieć, czasem jak się prosuje, to brzuch mi sie prostokątny robi :-D Ma jeszcze czas,ale wolałabym,żeby już się odwróciła. :tak:

miłego dnia!
 
Hania super wieści. I nawet z wagą Elenka goni już Olę. Oby tak dalej, lubimy dobre wiadomości.

Kusiak grzej się grzej, jeśli Ci to pomaga.

Smokyeyes
wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu.

Ania// gratulacje dla Nati. To już taka dorosła, jak w normalnym łóżku spała.

A ja nie wiem, jak mały jest ułożony. Na wizycie gin nie mowił, a mi ciężko jest określic, bo jak się wierci, to raz czuję po bokach, raz na górze, także nie wiem...
 
Fantastycznie ze obeszlo sie bez zabiegu i dziewczyny tak dobrze sobie radza:) ciagle was nadrabiam i juz nie pamietam kto co... co do wypadkow to w maju bylamna mazurach i na szczesvie tylko dwa ostre hamowania zaliczylismy przez dziczyzne w lesie, na szczescie nic sie nie stalo,
dobrze ze wszystko z wami w porzadku:)
moj maluch wbija mi nogi w zebra po prawej stronie i wogole nie lubi jak leze na lewym boku bo zawsze wtedy sie wierci ;)
 
Kara ok pamietam juz jak pisałas o tej sarnie wtedy!

Joani czy zw szkoła czy bez sie nauczymy ;) my zaczynamy szkole dopiero 7lipca.

Ania super ze remont skończony - a z przepona tez mam problem ;)

AnusiaSzymka to jestes szczęściara z pogoda ;)

Wlasnie wróciłam z obiadu u rodzicow hehe ale jutro juz bede po raz pierwszy cos robić No bo tak nie moze byc ze mieszkamy tu ponad tydzien i codziennie obiadki u rodzicow :) sobrze z nimi ale muszę znów wpaść w tryb gotowania ;)

Wvzoraj tez obiad u rodzicow nas poratowal bo mieliśmy wyjechać na zakupy i zjeść cos na mieście ale akurat jak wychodziłam pod prysznic to zadzwonili żebyśmy wpadli , wiec przy tej stłuczce akurat jak znalazł bo dzien wcześniej byliśmy na grillu u kuzynki bo zdała maturę wiec P trochę podrinkowal, wiec miał niezłego stracha jak musiał dmuchać ale po obiadku zero wyszło, zreszta jakby nie czuł sie na siłach to by nie wsiadał ;) ale strach robi swoje ;)
 
reklama
Emka, ja to się nie przejmuję kąpielą tylko mąż, bo to jego zadanie :-D a on lubi najpierw cos przetestować zanim zrobi, ale na necie filmiki poogląda i w szpitalu będzie czekał na kąpiel malucha :-)
Dzień jakiś dziwny, niby ciepło ale u nas właśnie burza była i już znowu jest pogodnie. Ja się coś też nijak czuję.. wyprasowałam kupkę rzeczy i ledwo dałam radę, straszna zgaga męczy mnie od wczoraj i nie mogę normalnie usiedzieć. Cokolwiek zjem to po chwili jest ogień... jak weszłam do biblioteki na 2. piętro, to myślałam, że skonam jakoś mi się w głowie kręciło. Nie wiem czy zwalać na pogodę czy tak juz teraz będzie...
Gdzie kupowałyście wszystkie pierdołki kosmetyczno-apteczne? na gemini czy na all? Muszę w tym tygodniu w końcu zrobić te zakupy i łóżeczko w końcu też upolować. Przynajmniej wszystko tam wsadzę i zwolni mi się salonik z pudeł ;-)
 
Do góry