reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

juz mi nieco lepiej. dzieki.
pogadałam z J (miedzy jedną a drugą pracą) powiedzial, ze mam się nią nie przejmować. ale łatwo powiedziec.
a najsmieszniejsze jest to, ze usunela mnie z fb haha, takie to gówniarskie.
Muszę znaleźć w sobie silę, zeby odbudowac trochę małżeństwo... rodzinę. ona mi już zwisa.
dzieki kochane
 
reklama
Ayni a jakiś sprawdzony przepis na coś bezowego posiadasz?

No co ty... Ja jestem poczatkujaca pani domu i dopiero teraz odwazylam sie piec. Niestety nie pomoge :(

juz mi nieco lepiej. dzieki.
pogadałam z J (miedzy jedną a drugą pracą) powiedzial, ze mam się nią nie przejmować. ale łatwo powiedziec.
a najsmieszniejsze jest to, ze usunela mnie z fb haha, takie to gówniarskie.
Muszę znaleźć w sobie silę, zeby odbudowac trochę małżeństwo... rodzinę. ona mi już zwisa.
dzieki kochane

Super , bardzo sie ciesze, ze szczera rozmowa pomogla i ze zrozumial

Fasolko pytalas o ten przepis na hummus , ja przewaznie robie na podstawie przepisu z kwestii smaku doprawiam po swojemu czosnkiem czy kuminem, ale stwierdzilam, ze bez sensu zebym kopiowala przepis z ich strony. wpisz w google kwesita smaku - hummus i potem dopraw po swojemu te wszystkie przepisy sa takie same jako baza.

powiem wam, ze dzis mialam ciezko z Adasiem i mam nadzieje, ze dzis juz pospi dobrze i bedzie mial jutro lepszy dzien.

Uciekam na relaks z herbatka :* dobranoc
 
hej
u nas bolesne zabkowanie. dziasla nabrzmiale, miekkie jakies, lapka w buzi. dawalam ibum w nocy. zasnal na chwile. niech juz te zebiska wyjda w spokoju.

my wczoraj dalej maglowalismy wszystko. ale powiedzialam mezowi, ze skonczyly sie i swieta i wszystko, i spotkania, i ze mam nadzieje nie ogladac jej geby nigdy wiecej.
duzo tez porozmawialam z tata, i powiedzial mi, ze gdyby cokolwiek sie dzialo to zawsze zz mama mi pomoga, i w razie problemow i z j to mam gdzie mieszkac i podziac sie z dziecmi. to tez mnie bardzo podnioslo na duchu, chociaz to bylo wiadomedla mnie....ale milo uslyszec.
i jeszcze mi powiedzial ze takie rzeczy sie dzieje w wielu rodzinach, ze ludzie sa zazdrosni, zawistni. a ja wam powiem, ze nigdy sie z czyms takim nie spotkalam, u nas nigdy tak nie bylo, ja sie dogaduje z kuzynkami, kuzynami, wujkami, babciami. nigdy nie bylo zadnej awantury na swieta ani nic. a niestety u j w rodzinie rozne rzeczy sie dzialy i dzieja, ale nie bede was zanudzac, bo to tez nie moja sprawa.
 
Witam :-)

Ayni dzieki:-)
Future dobrze ze pogadałas bo przegadac problem to najlepsze rozwiazanie bo cos niewyjasnionego sie potem ciagnie ...i oby zebole wyszły szybko:-)

Becia trzymajcie sie dziadostwo te alergie :tak:


Prosze o &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Dorote o 9 pisze nie wiem kto bardziej zestresowany ona czy ja:-p:-)
 
reklama
kciuki za Dorotkę :-)
Przeżyłam dziś chwile grozy mała jak zawsze leży na dywanie obłożona zabawkami wychodzę do toalety wracam a tu dziecka niema :szok: oniemiałam patrze a ona pod stolikiem obok narożnika masakra kilka minut mnie nie było a ona przeturlała sie SAMA z metr
Wiec mam pytanie jak zabezpieczacie dom ????
 
Do góry