reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
obejrzałam filmik! Jestem pod wrażeniem, ale zdolniacha !
Nagapalma muszę Ci powiedzieć że uśmiech Twojego dziecka jest cudowny! Prześliczne cudeńko!
fasolka córeczka to prawdziwa księżniczka!
axarai piękne dzieciaczki! Czy Twój starszak ma na imię Kasper? Piękne imię, przy moim synku zastanawiałam się nad tym imieniem ;-) fajne maluchy, zazdroszczę! Mam nadzieje że mój też będzie miał rodzeństwo ;-)
Stokrotka widzę że Twój syn też lubi leżeć w poprzek łóżka.. tak samo jak mój..
Zobacz załącznik 549384to jego pytka ;-)



Aaa i miałam pochwalić się tortem urodzinowym.. oto on
Zobacz załącznik 549385Może i czekoladki tam nie pasują ale miałam więc powciskałam ;-)
 
Ale fajnie siada tak sprytnie :-D
Przywaliła kilka razy głową o podłogę i zmieniła taktykę siadania na ostrożniejszą. :-p

Perell - tort smakowity, ale i tak pytki nie przebije. :-p
*martusia* - żyjecie tam czy Was zasypało? :dry:
axarai - specjalnie dla Was śnieg w okolicy Bydgoszczy zostanie. ;-)


Łóżeczko obniżyliśmy, bo Weronika wstaje i mus to mus, już mnie kręgosłup boli na samą myśl schylania się po nią w nocy w tę głębię. :dry:
 
Hej kobitki :-)

U nas znowu sypie:wściekła/y:mam juz serdecznie dosc ani z dzieckiem na spacer wyjsc nie mozna bo co to za przyjemnosc w sniezycy:crazy: Ja wstałam z mega bolem głowy ,pije kawe jak nie pomoze to jakies tablety musze wziasc bo zwarjuje :nerd: Generalnie jakos nieciekawie za długo bezproblemowo było:baffled:ale coz jak zawsze trzeba sobie poradzic .Dorota jutro pisze test sprawdzajacy na koniec podstawówki juz sie stresuje :eek:.Młoda oglada Troskliwe misie bedzie z min spokoju moze ,tez dzis wstała jakas marudna ,,,

Miłego dnia kochane :-)
 
tort upiekłam na jego urodziny w ramach prezentu ;-)

Ja łóżeczko obniżyłam wcześniej bo mały się podnosił i się przestraszyłam że może pokombinować i nawiać z łóżeczka ;-)

i dzień dobry wszystkim ;-) Dzień znowu pochmurny, depresji można dostać. Ktoś mi mówił że ładnie ma być dopiero po 20 kwietnia.. masakra...
 
Hej Babinki!

Dolecieliśmy, dojechaliśmy szczęśliwie.

Lili - tak, wiedziałam,że nie mogę dopuścić by gorączkował. CO 4 h dawałam mu na przemian Nurofen/Paracetamol.

Wiedziałam,że się rozłoży,bo ciągle musieliśmy gdzieś z dziećmi biegać,a na dworze zimno,a w domach upały :-(poza tym dużo dzieci psikało, prychało no i Mały złapał,z resztą ja też mam katar :-( dzisiaj już gorączki nie ma..ufff

Ktoraś z Was pisała,że jeszcze jej dziecko nie siedzi. Moje może utrzyma się samo pół minuty, max 1min,ale jest bardzo żywy i ciężko mu złapać jeszcze równowagę. Nie stresuję się. Przyjdzie i jego kolej... jest na dobrej drodze :tak:

Fasolka - ja tez miałam tego śniegu dosyć i cieszę się,że patrzę za okno,a tam wschodzi słoneczko :tak: miłego dnia!

Perell - śliczny torcik!

Idę ogarniać po przylocie,

Miłego dnia Babeczki!
 
dobry.
noc koszmarna, dalam mleko, ktore przywiozla moja mama z DE i nie podpasowalo mu, bo budzil sie nie wiem ile razy... Myslalam,ze chociaz dluzej pospi, ale nie, no coz, wyspie sie innym razem.
Dziecko sie wychyla z hustawki i patrzy w dol... Chyba czas opchac razem z mata :baffled:

Ja mam do was pytanie z innej beczki, chce wziac udzial w konkursie na ciasto "krolewskie" i pomyslalam, ze zrobie we wiadomej kolorystyce - kolorze pomaranczowym z koronami w kolorach holenderskiej flagi. Ale ja sie w ogole nie znam na fondancie. Czy ktos ma doswiadczenie? Ile potrzeba fondantu zeby przykryc cale ciasto z okraglej blachy ?
 
reklama
Noż kur...de!!! :wściekła/y:
Wali śniegiem za oknem tak, że szok!!!
Co jest?
Weekend majowy też spędzimy na lepieniu bałwana a nie na grilowaniu?
Ja pierdziu!!!
Mam serdecznie dość tej zimy :angry:
 
Do góry