reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
kciuki za Dorotkę :-)
Przeżyłam dziś chwile grozy mała jak zawsze leży na dywanie obłożona zabawkami wychodzę do toalety wracam a tu dziecka niema :szok: oniemiałam patrze a ona pod stolikiem obok narożnika masakra kilka minut mnie nie było a ona przeturlała sie SAMA z metr
Wiec mam pytanie jak zabezpieczacie dom ????

Moja Hania też się turla i to potrafi nawet kilka metrów przez cały pokój aż ją coś nie zablokuje. Odkąd odkryła, że jest to fajny sposób na przemieszczanie to nie może przestać tego robić, próbuje się nawet turlać na przewijaku a ja nieźle się muszę napocić, żeby ją przewinąć. Jeszcze nie zabezpieczałam specjalnie mieszkania, bo jestem cały czas przy niej. Ale na pewno kontakty trzeba będzie zatkać, kable zamaskować, pochować rzeczy, które mogłyby jej zagrozić.
Kochane możecie sprawdzić, czy u Was działa allegro?

nie działało a też mam mozille
 
mell i u nas podobnie. wychodzę zrobic sobie herbate, a Gutek w drugim pokoju, no i do tego pełza jak robak ;) już nie ma tak łatwo. w nocy też się przewraca, obraca i budzi bo sie zaklinuje ;)

u nas lepiej, dzieci podsypiają powoli. za chwilę ciszaaaaaaaa
 
Koniec swiata jak nie bank to allegro. Żyć nie dają! W nl był taki kosmos z ING że operacji nie było widać, ludziom kasa z konta znikala albo odejmowalo podwójnie za 1 transakcje. Al3 dziś wszystko wróciło do normy i w końcu wiem co mam na koncie. Zawału można dostać.

No nic damy. Uciekam spać.

Na dobranoc powiem wam jeszcze że Adaś ulal mi dziś mlekiem w samo oko.... chwila moment. . Bleeee :D

Dobranoc
 
reklama
Do góry