reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

My własnie taki plan mieliśmy, zrobić ślub razem ze chrztem. Już nawet mielismy salę zabukowaną na 27 kwietnia, ale jak sie dowiedziałam ile formalnosci trzeba załatwić ze wzgledu na to, ze mieszkamy za granicą to ręce mi opadły. Nie chcą zaakceptować skończonych nauk przed małżeńskich w liceum, bo to było za dawno, a niby co się od tego czasu zmieniło?! Żeby zrobić tu nauki musielibyśmy jeździć 3 soboty pod rząd 80km od naszego miasteczka na 2-godzinne lekcje. Tylko szkoda, że D. pracuje w restauracji i załatwienie sobie wolnego 3 soboty pod rząd graniczy z cudem. Dlatego niestety musieliśmy rozdzielic obie uroczystości, nad czym bardzo ubolewałam :-( Chrzest będzie 10 marca, a ślub na jesień.
 
reklama
anusienka bo oni na tych naukach przedmalzenskich ucza czegos innego niz w liceum ja musialam mierzyc sobie temperature i analizowac wykres z ta babka od nauk (czyli uczyli naturalnego plnowania rodziny)
 
Tygrysku co musiałaś robić? Poszaleli już, nas owszem uczyli jak to robić, ale nie musiałam od razu tego praktykować i jeszcze analizować z kimkolwiek...

Verita Ayni ma rację:-D Nie ma spania! My nie śpimy to nikt nie śpi!:-D uśmiałam się

Anusieńka też jestem za tym żeby każdy przyszły tatuś przechodził coś takiego...:-D Od razu inaczej patrzyłby namatkę swoich dzieci...:tak:
 
Czesc Babeczki!

U nas pomimo tego,ze kazdy chory to Mlody spal do 6.15!!!Oczywiscie co godzine wpsikiwalam mu wode morska do noska ( na katar) i jakos spal... wiec narzekac na niewyspanie dzis nie bede :-D:-D u chlopcow pojawil sie teraz mokry kaszel... inhaluje go codziennie... oby nic powazniejszego oprocz przeziebienia sie nie dzialo..

Tez czekam na ladniejsza pogode.. u mnie dzis +10'C,ale pada,a ze chlopcy przeziebieni to nigdzie nie chodzimy... ocipiec mozna w tym domu!!!!!!!!!!

Verita - moja mama mowi mi,ze wyspie sie w grobie :szok::-D tez mi wiecznie snu brakuje.... :baffled:

Milego dzionka!
 
bebe no ja tak musialam robic, glupio mi bylo bo obca baba to byla i w sumie tylko na tym ow nauki sie opieraly a bylo to 7 lat temu, nie wiem moze cos sie pozmienialo od tamtych lat,troche bez sensubo fakt mogli temu poswiecic jakis czas ale mogliby tez powiedziec jak sobie radzic z kryzysami etc.

moj Dziec dzis pospal do 8mej i zaspalam do przedszkola, kolezanka daje mi sygnal ze wyjezdza po Oliwke do przedszkola i mnie dopiero tym sygnalem obudzila :szok: a pobudki byly dwie o 3ej m dobrotliwie wstal sam :-) i o 6tej
 
Ostatnia edycja:
czesc
wpadam i czytam
ospisac nie mam czas, a o sobie nie będę pisać, bo nie ma o czym
na froncie bez zmian, całodniowe marudzenie i tak w kółko, nawet na rękach ... o odłożeniu ngdziekolwiek nie wspomnę , dziecko wpada w histerię i się zapowietrza, brak mi pomysłów
mam nadzieje, że to skok albo ząbki, bo sił mi już brak
 
reklama
hej dziewczyny , nie odzywałam się kilka dni, bo dzieci mi się pochorowały. Z dwójką w domu, wiecznymi inhalacjami nie miałam czasu się załatwić:szok: Podziwiam mamusie, które mają na stanie dwójkę a nawet trójkę dzieci, oszaleć można. Syn od poniedziałku w żłobku, także cisza, spokój. Przychodzi jakiś taki odmieniony, bo już mu takie rogi w domu urosły, że szok.
Szerze trochę zaglądałam, ale widziałam ostrą wymianę zdań, nie chciałam się wtrącać:-( Szkoda, że dziewczyny odeszły, przecież nie chodzi o kłótnie. Forum jest po to by się wspierać, poradzić się i komuś rady udzielić.

oczywiscie, ze nie. musisz byc solidarna ze mna. ja tez zle spalam. maly grzeczny ale wiercilam sie cala noc.

tygrysie wow jak marzenie :) fajnie

Ja również się solidaryzowałam od 2 w nocy!!!!!! I padła dopiero koło 11, teraz śpi.
 
Do góry