reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dzieci na dworze także spokój jest ;)

TYGRYSEK dziwne że się nie odzywa...i po co jej tyle leżaczków?

Zdrówka potrzebującym!!

PALEMKO Alanek ma takie coś że jak płacze to zapowietrza się :/ zawsze mam stracha jak w ryk wchodzi...
 
reklama
patrysia no ja sie wkurzylam bo bede musiala wziasc z kasy przeznaczonej na rate na zycie bo kuroniowka dopiero we wtorek wrrr i odsetki poleca no ale nie raz mnie uczyli licz na to co masz a nie na to co bedziesz miala wrrr
 
Martusia a często budzi Ci się Mały w nocy? I jak wtedy zasypia, też na rękach? Pytam, bo sprawdzam czy zgadza się może teoria z tej książki co czytam.
A Ty go teraz karmisz, bo się obudził, czy sama go wybudzasz, żeby go nakarmić i potem mieć spokój
Miałam iść spać! Chyba się od Was uzależniłam :baffled:

nie, Oliwier przesypia cala noc ale dostaje wiecej mleka bo by sie obudzil z krzykiem w srodku nocy. z zasypianiem roznie jest po karmieniu, ale najczesciej na reku przytula sie pociumka smoka i zasypia. jak sie obudzi to czesto wystarczy na drugi boczek smoka dac i spi dalej. on w nocy nie sprawia wiekszych problemow ;) a coz to za teoria? jestem ciekawa :)


Czy ja się kiedyś wyspie???

w grobie :p

WITAM:)

Dzieci bawią się a Marcelek przyglada(bardzo lubi patrzeć jak się bawią od razu taki happy nawet gada do nich hihi):)

TYGRYSEK i jak odpowiedz jest?
ANMIKA hihi w niedziele 3 lutego szwagier sie pyta mnie ile Marcelek ma a ja mówie że teraz 3 lutego kończy 4 miesiące i tak siedze siedze i mówię hehe przeciez dzisiaj jest 3 luty to dzisiaj kończy 4 miesiące :D
OLIWIA my też tak mieliśmy :))kościelny razem z chrztem pierworodnego :))
MARTUSIA może do dermatologa?jakaś alergia się wdała?
FASOLKA no dobry pomysł z tym duużym papierem :)i tą kredą na ulicy...

nie wiem, co to jest, pojawia sie i znika, ale jak sie pojawi to idziemy do pediatry najpierw.

u nas sasiedzi (wlasciciele) calego domu maja swoj wlasny wypasiony plac zabaw i moja Oliwka, Syn wlascicieli pol roku mlodszy i jeszcze taka 7 letnia Ola kolejnych sasiadow siedza na tym placu caly dzien od switu do nocy, teraz w sezonie bedzie jeszcze wiecej dzieci bo sasiad wybudowal dom sam tu nie mieszka ale wynajmuje rodzinie z 3 dzieci, a ze mieszkamy w lesie to maluchy bezpieczne i tylko z okna ktoras spoglada albo czasem sie opalamy wszytskie mamusie hih maluchy nawet posilki jedza na dworzu tylko im zanosimy siadaja wszystie w drewnianym domku i jedza, no i jeszcze Jas dojdzie i w czerwcu wlascicielka rodzi,eh ja chce wiosne!

patrysia nadal zednego odzewu :-(


jesli ktos korzytsa z programu rossne to niech sie zaloguje na stronie i wypelni ankiete dostanie 10% dodatkowej znizki na jednorazowe zakupy od 21-28.02

ten program rossne jest do doopy jak dla mnie, za kilkanascie produktow oznaczonych do rabatu dostalam UWAGA 84gr rabatu. smieszne.
 
Dotarłam do domu od rana:-D byłysmy w kosciele i spotkałam moich rodzicow no i tradycyjnie choc na kawe co sama w domu bedziesz siedziec;-)z kawy zrobił sie dobry obiadek tz dobra rybka zreszta najlepsze jest to ze gotowac dzis nie musiałam :-p :-D Patryska wynoszona wybawiona przez dziadka spi:-p Szymona i Dorote w dziadek zabrał do akwaparku i mam teraz błoga cisze i spokoj:-D dopoki mała sie nie obudzi:laugh2:


Bebe ja wiem jak to jest bo tez mam duzo młodszego brata i wiem jak mnie to wkurzało ze musiałam go ciagnac za soba i moim nie grozi to ,ale fak ze czasem mi pomoga im nie zaszkodzi:-p:-D , , ,
 
Jestem za tym, żeby każdy facet był temu poddawany. OBOWIĄZKOWO! :-D:tak::-D:tak::tak:
Serca nie masz. :-p

czesc
wpadam i czytam
ospisac nie mam czas, a o sobie nie będę pisać, bo nie ma o czym
na froncie bez zmian, całodniowe marudzenie i tak w kółko, nawet na rękach ... o odłożeniu ngdziekolwiek nie wspomnę , dziecko wpada w histerię i się zapowietrza, brak mi pomysłów
mam nadzieje, że to skok albo ząbki, bo sił mi już brak
Mimo wszystko Palemko wielu sił, dla mnie to co piszesz to abstrakcja, oby do wiosny, może wtedy wraz ze zmianą pogody dzieć się naprawi. ;-)

Dzieci na dworze także spokój jest ;)

PALEMKO
Alanek ma takie coś że jak płacze to zapowietrza się :/ zawsze mam stracha jak w ryk wchodzi...
Patrysia - Ada dzisiaj też w ogrodzie szalała, ulepiłyśmy bałwana, a potem mi się chciało już do domu, ale Ona nie, no to posprzątałam piwnicę, a Ona na dworze, Weronika we wózku śpi, ja już poszłam na górę, a ta dalej grabiami śnieg przerzucała. :-p
Co do zapowietrzanie się, Adriannie kilka razy się zdarzyło i musiałam Jej dmuchnąć.

ten program rossne jest do doopy jak dla mnie, za kilkanascie produktow oznaczonych do rabatu dostalam UWAGA 84gr rabatu. smieszne.
Dla mnie ten program to tez kupa śmiechu. :sorry2:

Dotarłam do domu od rana:-D byłysmy w kosciele i spotkałam moich rodzicow no i tradycyjnie choc na kawe co sama w domu bedziesz siedziec;-)z kawy zrobił sie dobry obiadek tz dobra rybka zreszta najlepsze jest to ze gotowac dzis nie musiałam :-p :-D Patryska wynoszona wybawiona przez dziadka spi:-p Szymona i Dorote w dziadek zabrał do akwaparku i mam teraz błoga cisze i spokoj:-D dopoki mała sie nie obudzi:laugh2:
Ty to ostatnio siejesz tutaj jakąś wizję świata perfekcyjnego, który z szarą rzeczywistością nie ma nic wspólnego. :-p

Bebe85 - niestety trzeba rozróżniać pomoc od wykorzystywania, bo drugie dziecię jest dzieckiem rodziców, a nie starszego rodzeństwa. Mi Ada pomaga, ale jak nie ma ochoty to nic na siłę. Ja mam brata o 11 lat młodszego od siebie, zawsze mama potrafiła tak wszystko zorganizować, byśmy z siostrą same chętnie dane czynności w związku z bratem robiły.

gosia23s - Ty jako kwietniówka 2010 to dla Ciebie wszelkie spory to abstrakcja, u Was tam praktycznie wieczna sielanka. ;-) Zdrówka dla dzieciaków.


Trzebaby jakiś obiad zrobić. A mi się nie chce nic a nic, a mięcha nakupiłam tyle, że zaraz trzeba pomrozić co nieco. :confused2:
 
Ja tylko na chwile... malej z kataru przezroczystego zrobil sie wstretny zolty i gorszy do sciagniecia. Biedna taka, pol nocy sie meczyla, zeby spokojnie usnac. Doszedl kaszel wiec daje sobie 2 dni i jezeli nie bedzie poprawy, musze gonic do lekarza. Palne sobie w leb z tymi chorobami=jak nie jedna to druga, ach.... No i jeszcze wiadosmosc-moj sasiad Polak wygral w sobote 20 000 euro. Ma 21 lat, nie ma dzieci, ani baby NO PO CO TO MU?????????????????????
 
reklama
Haloo;-)
No my już po posypaniu głowy.
Między moimi trzema braci a mną, jest różnica taka: 2 lata, 6 lat i 12 w sumie nigdy jakoś mi to nie przeszkadzało jedyne co to, to że wiecznie mamie mówiłam żeby mi siostrę urodziła. No ale jak za 3 razem mi brata przyniosła do domu to już przestałam prosić:-D


Verita- no ja tez zadaje sobie to pytanie:crazy:
Tygrysku- Fajnie z tym placem zabawa macie:tak:
Anusienka- Właśnie wiem, ze z tymi naukami to nie potrzebnie takie zamieszanie, że w szkole średniej robią jak i tak to potem nie ważne:confused:. Ale właśnie tak jak Tygrysek pisze- trzeba pomiary robić. Ja jak sobie przypomnę naukę to masakra: taką głupawkę chwyciłam jak kobita zaczęła nam tłumaczyć ten cały kalendarzyk że nie mogłam przestać się śmiać..nie że śmiałam się z niej ale ja ma tak że z byle powodu weźmie mnie na śmianie i nie ma zmiłuj:-p
Palma-trzymaj się !
 
Do góry