reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Fasolka mnie korci zeby sobie zrobic dzieciaczki w wiekszym odstepie wieku, to wtedy to starsze zawsze bedzie w czyms matce pomagac, a jak nie to chociaz mlodszym sie zajmie hihi. Dobrze Ci tak :)

Ayni uważaj bo zaraz ktoś Cię oskarży, że zamiast pozwolić starszemu być dzieckiem, to obarczasz go obowiązkami i odbierasz dzieciństwo :szok::szok::szok:;-);-);-)
 
reklama
Fasolka mnie korci zeby sobie zrobic dzieciaczki w wiekszym odstepie wieku, to wtedy to starsze zawsze bedzie w czyms matce pomagac, a jak nie to chociaz mlodszym sie zajmie hihi. Dobrze Ci tak :)

Ayni uważaj bo zaraz ktoś Cię oskarży, że zamiast pozwolić starszemu być dzieckiem, to obarczasz go obowiązkami i odbierasz dzieciństwo :szok::szok::szok:;-);-);-)
Oj to ja musialabym się gęsto tłumaczyć.
 
Dziękuję za miłe przyjecie.
Fasolko moja starsza córka tez zajmuje się małą. Wogóle Zuzia ogromnie się cieszy gdy widzi Oliwię i nawzajem.


Stokrotko - dopiero się wczytuję wiec z góry przepraszam, że sie wtrącę ale czy nie miałas czasem umowy do dnia porodu? Bo ja jestem na macierzynskim i mam ta samą sytuację że pokazuje w EWUS że jestem nie ubezpieczona a przeciez jestem....


Patrysia ja tez po ciemku i fajnie to działa.


Anmika bardzo ciekawe to co wyczytałas- bo włąsnie ja od pewnego czasu obserwuje że Zuzia się budzi ale nie jest za bardzo głodna, i co ja tylko wezmę na rece to odrazu spi.

A w kwestii ślubu i chrzcin, połaczylismy to razem - 24. 11 .2012 odbył się nasz ślub i chrzciny młodszej córki no i weselicho.
 
Oliwia, a Mała zasypia Ci na rękach?
Ja mam zamiar to przetestować? To znaczy muszę spróbować oduczyć Małego zasypiania przy piersi, co prawda nie bardzo wiem jak i czy mi sił starczy, ale spróbuje.... Bo na nocne wstawanie też już czasem siły nie mam. Jak jestem wyspana to jeszcze, ale jak nie to w ogóle masakra. Zachowuje się jak w transie. Nawet nie wiem o której Mały się budzi, o której go karmię, nawet nie odkładam go czasem do łóżeczka, bo zasnę wczesniej niż on. I tylko na zmianę wyciągam cycuchy a on ciumka i śpimy dalej :rofl2:. Wczoraj szłam spać już o 21,30 to jeszcze coś kumałam. I w sumie Mały usnął o 19,30 a budził się o 22.30, 2.00 i o 5.30. Nie było źle, ale w między czasie budził się jeszcze i wtedy dawałamu mu smoka, nie chciałam go karmić, bo to nie były pobudki z głodu.
W sumie to powinnam iść spać, a nie tu ślęczę i znów będę nie wyspana.:baffled:
Dobranoc dziewczyny!!!!

edit: A w ogóle to mnie naszła jakaś refleksja, że to moje (Małe) dziecię kończy już 5 miesięcy! Kiedy to przeleciało?
 
Lotka ja sie zglosilam jako 7 ma podajze ;-)

w sprawie tej Babkiz Bialorusi to ona ma 167 komentarzy pozyt. po wejsciu w jej konto okazalo sie ze ona kupuje takie hustawki i inne elektryczne bzdety i po napisaniu do jednej z osob od ktorej dokonala zakupu okazalo sie ze jako adres do wysylki podaje adres poczty polskiej jakiejs no nic poczekam okaze sie czy kasa wplynie
 
ja usypiam malego na rekach po ostatnim karmieniu, on sam nie zasnie chocbym na rzesach stanela... trwa to chwile.

a nawiasem mowiac wlasnie ide go nakarmic na noc i zmienic pieluche.

wiec jeszcze raz dobranoc
spokojnej nocy
 



Mała usypia przed nocą na rekach u mojego m albo u mnie, albo przy cycu. Sama nigdy- a w dzień z kolei czesto sama zasnie. Ja też Amnika nie kontroluje tego ile razy wstaję i o jakiej porze, czasami sobie obiecuje ze bede zapisywac, ale jestem taka padnieta że karmie na spiaco.

Co zrobic aby suwaczek pokazywał się pod kazda odpowiedzią?

tylko sprawdzam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja usypiam malego na rekach po ostatnim karmieniu, on sam nie zasnie chocbym na rzesach stanela... trwa to chwile.

a nawiasem mowiac wlasnie ide go nakarmic na noc i zmienic pieluche.

wiec jeszcze raz dobranoc
spokojnej nocy

Martusia a często budzi Ci się Mały w nocy? I jak wtedy zasypia, też na rękach? Pytam, bo sprawdzam czy zgadza się może teoria z tej książki co czytam.
A Ty go teraz karmisz, bo się obudził, czy sama go wybudzasz, żeby go nakarmić i potem mieć spokój?

Miałam iść spać! Chyba się od Was uzależniłam :baffled:
 
Haha dobreeee ja sie tak nie boje, jezyk w gebie mam, jakby co :p

Ja jestem z tych z odebranego dziecinstwa, bo kiedy mialam 14 lat urodzil sie moj brat i mama mnie wykorzystywala do spacerkow po lesie z wozkiem, przebierania pampersow i mycia garow.

Powiem wam, ze najlepszy srodek antykoncepcyjny na dalsze lata :-D wystarczy pomyslec,zeby w tym wieku takim sie nie musiec non stop zajmowac. :-D

A z innej beczki, moj maz pochodzi z bardzo licznej, wesolej i szczesliwej rodziny , gdzie normalne jest, ze trzeba sie zajac siostra, bratem, kuzynem. Teraz ludzie z przyczyn ekonomicznych nieraz maja 1 dziecko za ktorym non stop laza, wycieraja buzke itd a te dzieci jakies asocjalne sie robia, nie wspomne juz o niektorych przypadkach naciaganego ADHD, bo niby jak to dziecko ma sie wyszalec jak siedzi w domu z rodzicami non stop.

Ja na swojej ulicy w NL widze tylko 1 sasiada ktory z kolega smiga na rowerze, reszta siedzi w domu z play station czy innymi wymyslami naszej cywilizacji bleeeeee. Nie wiem jeszcze jak to zrobie ale chcialabym zeby moj syn mial dziecinstwo podobne do mojego, nie takie tam asocjalne siedzenie w domu z elektronika i jakies dodatkowe lekcje pianina czy yogi dla dzieci :rofl2:

pogadalam, ide spac :*

karaluchy pod poduchy
 
reklama
Do góry