reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
A resztę zdjęć też muszę skomentować, bo normalnie nie mogę z tymi szkrabami jak się zmieniają:tak:

Future- Gucio to taki mały amant rośnie, te oczka i dziubek normalnie do scałowania:tak:
Fasolka- aż zazdraszczam tej mozliwosci strojenia Pat, ślicznie w tej czerwonej kreacji wygląda:tak:
Axa- A ja wciąż zostaje niezmiennie pod urokiem Twojego Synka:-), on ma takie niewinne spojrzenie i milusie że aż chcialo by się wyprzytulać:-), a Didi oprócz tego że cała piękna to ma piękny kształt usteczek:tak:
Martusia- Oli to ma bardzo bystre spojrzenie na tych zdjęciach i widać że mądry chłopczyk z niego jest. A najbardziej lubie zdj. jak leży na brzuszku i główkę podnosi:-)
Kasiazabka- mina małej z lalą bezcenna!:-):-D
Verita- śliczna córcia, a z jaka powagą patrzy:-)
Kasieq- fajowe te zdj. jak Lenka się przeciaga, chyba się porządnie wyspała. I cudnie wygląda w tej panterce/ centkach(?) A pupke podnosi jak mój Arti :-)
Pauline- Córeczka choc malusia a już figure modelki ma:tak:
Nagapalma- Nati wygląda jak Aniołeczek:tak:
Tygrysek- Jaś bardzo do Ciebie podobny,:tak: Piękny chłopiec:-)
Ansure- Sliczna Alusia:-)
 
dziś pani z przychodni z rana podniosła mi ciśnienie
dzwoniła i mówi
pani musi pilnie powtórzyć badania krwi :szok:
i ja kilka godzin nie mogłam odebrać badań, bo nie mam jak wejść do przychodni z wózkiem :wściekła/y:
łech
nie będę znów się kłuć


Dzień dobry :)
witam się z poranną kawą... Mąż w pracy, dziecię jeszcze śpi... jest chwila na "poranną prasę" :-p

Ja ciągle jeszcze kaszlę, a na domiar złego Zuza zaczęła pokasływać. 3-dniówka to chyba jednak nie była, bo wysypki brak... Gorączka ładnie spadła, ale niestety zaczął się ten kaszel przez sen :/

Ech dziewczyny, sesja mi się zaczyna!!!! :baffled::nerd: Nie mam pojęcia jak wszystko ogarnąć... a z pisaniem magisterki to już w ogóle w czarnej doopie jestem! :angry: To będzie cud jak skończę te studia w terminie...:dry:



AXARAI pochłaniacz wilgoci sobie zakup - np. firmy Metylan
http://www.stopwilgoci.metylan.com.pl/ no i wietrzyć co chwila...

MERLIN witaj :) cieszę się że wojaże udane i że pozytywnie zresetowałaś mózg :tak:

AYNI haaaaa a ja tak w duchu cichutko obstawiałam pracę :-) to trzymam kciuki żeby padło właśnie na Ciebie!

TYGRYSKU buahahahaha ale się uśmiałam z hasła "naprawiłam młodego" :-D:-D oczyma duszy zobaczyłam cię jako małą Elmirkę z "Przygód Animków" naprawiającą zabawkę z błyskiem szaleństwa w oku... nie wiem skąd takie skojarzenie, ale się nieźle uśmiałam!

ANSURE mi też kudly lecą i też od fryzjerki wiem, że nic na to nie pomoże, trzeba to przeczekać

PAULINE super masz z takim śpiochem :happy: no i jaka data piękna na ślub!!! Ach zazdroszczę... hajtnęłabym się jeszcze raz! :tak: a z tą deprecha urodzinową to chyba przesadzasz hahaha faktycznie, stara baba z Ciebie... ;-) ja 28.01 też kończę 26 latek :-)

MARTUSIA zdrówka Kochanie!!!

MALUSZEK co Ty takiego czytasz hę??? :-D




Miłego dnia Kobitki!!!

zdrówka życzę
dasz radę z sesją i pracą ;)

Witam

Mała oglada tradycyjnie Teletubisie :) sielanka potrwa pewnie jeszcze z 10 min :tak::-) Młoda nadale mało je, za całądobę na spiocha i z płaczkami zjadła 400ml
Ktos pisał coś o picu, moja młoda tez od kilku dni, ani łyka

Verita - a co brałaś wtedy na ta anemię, bo ja mam juz wagę podobna do Twojej poprzedniej, biorę falvit, teraz potas i magnez na herzklekoty, a o włosach nie wpsomnę.

axa - napisz raz jeszcze ten przepis szpinakowy

Jadę zaraz po wyniki tarczycy i innych dziadostw, trzymajcie kciuki proszę za mnie, bo nie chcę mieć tarczycy. Mam szanse 50 na 50 .......

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

hej ho.
moj tata ma 39stopni gorączki. leki nie działają, co za dziadostwo. lezy w sypialni i nawet mu nie pozwoliłam wyściubiać nosa. zaraz jade do apteki, bo nie mieli wsyzstkiego wczoraj (bo byl u lekarza). nie pojechał do mamy (do miasta) bo nie mial siły jechac, wiec został i śi bidulek.
oby nic mi na dzieci nie przeszło. zaraz pakuję oba i jade po leki ;/

co do herbatek, top moj pluje. edynie wode i soczki pije. ale tez nie za chętnie. chętnie to on mleko pije.
a co do zebów to jestem juz przekonana, ze to zeby idą.

zdrówka dla taty

Anusienka, ale te szkodliwe? bo podobno nie wszystkie sa szkodliwe a u nas wszystkie kupisz:sorry2:

a co u nas nie jest szkodliwe :)

podobno są jakieś puzzle z atestem
ja tam kupuję dywanik

a co do naczyń :szok:
to się nie znam

A ja z innej beczki:-pczy ktorejs maluszek nosi juz pampuchy roz 4 ,ja kupiłam wczoraj małej jeszcze roz 3 ale to juz chyba ostatnia paczka bo mam wrazenie ze 3 juz zaczynaja sie maławe robic ,ale boje sie ze 4 moze za duze beda:confused: duza roznica w wielkosci jest nie wiecie moze? Moja podejzewam ze ok 7 kg wazy :-p:-)

my kończymy paczkę o rozmiarze 2 i przechodzimy na 3

Czesc Mamuski!

Zglaszam sie po dlugiej nieobecnosci. Pisalam Wam o moim oku...otoz Starszak tak mi je zadrapal,ze powstala duza rana na teczowce i dopiero teraz odzyskalam wzrok,ze moge chociaz chwile popatrzec na monitor i mnie nie razi. Przezylam koszmar..najpierw 8 h czekania na lekarza w szpitalu, potem codzienne wizyty w szpitalu (nieprzespane noce - dawanie kropli przez 4 dni co POL GODZINY...czy to noc, czy dzien), placz i ublaganie lekarza na pozostanie w domu (chcial mnie zostawic w szpitalu). Teraz jestem na sterydach i antybiotyku i dzieki cudownemu Greckiemu (czyt. nawet przystojnemu :-D) lekarzowi odzyskuje wzrok. Powiedzial,ze gdybym stawila sie dzien pozniej oka moglabym juz nie odzyskac.. tyle ode mnie...
dzieci w galerii cudowne, coraz wieksze, madrzejsze... nie nadrobie Was,ale postaram czytac w kazdej wolnej chwili.

wracaj do zdrówka

A ta w ogóle to rano ciapa deszcz a teraz zawieja śnieżna i znowu jest zaśniezone :0 ta pogoda jest masakryczna!

Moje dzieci jedza z naczyć z IKEA i myje je w zmywarce...

:D
zmywarka górą
 
Moje dziecko ćwiczenia na macie ma w głębokim poważaniu :crazy: Na brzuszku poleży max 3 min, w tym czasie ładnie podnosi główkę do góry, ze 3 razy sam przewrócił się na plecki, ale po 3 min już jest lament, jakby go ze skóry obdzierali. Gdzie mu do podnoszenia dupki, czy do przewracania z plecków na brzuszek :wściekła/y: Bez sensu... :-(
Jedyne co lubi to łapać się za stópki. :happy:
 
Anusienka nie tylko Twoje dziecko takie leniwe... moj nawet główni podnnosic nie chce a jak trzymam go na kolankach to do siadania się rwie...chyba te Adrianki tak mają :-D
 
Moja Mała też bez rewelacji...ładnie leży na brzuszku opierając się na przedramionach, ale szybko jej się nudzi i płacze...parę razy przekręcała się z brzuszka na plecki i odwrotnie, ale to raczej przez przypadek...Do siadania tez się wyrywa i strasznie się denerwuje, że nie może.

Ale dziewczyny to się nie ma co stresować, jeszcze maleńkie te nasze dzieciaczki...wszystko z nimi na pewno w porządku:tak: także luz!

AAA zapomniałabym my jutro na szczepienie:sorry2: aż się boję....
 
Hej Dziewczyny !

Udało mi się dziś zdać testy na prawko :-D jaka jestem szczęśliwa ze jestem o ten krok do przodu !!! Wiem ze najgorsze przede mną ale to zawsze jest radosny krok do przodu :-D
Krzysztof troszkę jakiś marudny to chyba jeszcze po tych wszystkich wycieczkach - troszeczkę przyzwyczaił sie ze jest w centrum uwagi ;-)
 
Merlin Gratuluję!!! i życzę powodzenia na drugiej części!!!
Widzę, że każde nasze dziecko coś umie bardziej, a coś mniej:-) Moja Ada się nie przewraca, znaczy jak ją położę na boku to brzuch się przewróci, ale ręki nie umie wyjąć, i się wścieka, ale za to doopkę tak wysoko podnosi, że mostek robi, i ma już bardzo sprawne rączki, łapie kciukiem i palcem wskazującym małe zabawki, obiema rączkami. Bawi się pytami, ale łapie tylko jak ją przewijam i zadrę jej do góry:-)
Trochę mnie koleżanka dzisiaj nastraszyła, że jak mała nie podpiera się na przedramionach, to może mieć wzmożone napięcie mięśniowe. No zobaczę we wtorek, młoda ma szczepienie, oraz to taki przegląd bardzo dokładny.
 
reklama
Merlin- gratki! I od razu powodzenia w dalszym etapie :tak:

Patrysia- wiercioch mały :-D wpinaj go, bo Ci wyskoczy i gdzieś pójdzie :-p

Tygrysku- Twój Jaś jest prześliczny Ma takie ładne rysy. Będzie amantem!

Kasieq- Twoja córa mega sprytna- jak ona się tak umazała?! :-D

W ogóle wszystkie dzieci są prześliczne!
 
Do góry