reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

ale się dziś w nocy z m pokłóciłam brak slow, mam dość jego wyładowywania emocji na nas cala noc przepłakałam i znów wyniosłam się ze spaniem do drugiego pokoju, był mnie w nocy przepraszać ale nie mogłam na niego patrzeć

Cloudynka dasz rade ze studiami a moje &&& Ci pomogą
palma jak wyniki?? &&& za bezbolesne ząbkowanie
patrysia tak, kocyk jest po mnie i nie wiem jak to moja mama robi ale wszystkie rzeczy nawet te co maja naście lat ma w idealnym stanie,; no, a sprawa Madzi masakra
Future zdrówka dla Taty
ayni heh no widzisz jak m o małego dba; będziesz dziecko dawać do opiekunki czy ona będzie do Was przychodzić
axari ucałuj kacka ode mnie; nie zamarzłaś?
lenkka &&& za wytrwałość w nauce
stokrotka buhhah typowy facet
malenstwo super, ze nic poważnego
bebe przesyłam worek uśmiechu na poprawę humoru
verita oj wierze, wierze, ze 1,5 godz piszesz
anusienka piosenka :szok:
RiSiA &&& za bezbolesne ząbkowanie
gorgusia oj maja facecie za dobrze, maja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Mamuski!

Zglaszam sie po dlugiej nieobecnosci. Pisalam Wam o moim oku...otoz Starszak tak mi je zadrapal,ze powstala duza rana na teczowce i dopiero teraz odzyskalam wzrok,ze moge chociaz chwile popatrzec na monitor i mnie nie razi. Przezylam koszmar..najpierw 8 h czekania na lekarza w szpitalu, potem codzienne wizyty w szpitalu (nieprzespane noce - dawanie kropli przez 4 dni co POL GODZINY...czy to noc, czy dzien), placz i ublaganie lekarza na pozostanie w domu (chcial mnie zostawic w szpitalu). Teraz jestem na sterydach i antybiotyku i dzieki cudownemu Greckiemu (czyt. nawet przystojnemu :-D) lekarzowi odzyskuje wzrok. Powiedzial,ze gdybym stawila sie dzien pozniej oka moglabym juz nie odzyskac.. tyle ode mnie...
dzieci w galerii cudowne, coraz wieksze, madrzejsze... nie nadrobie Was,ale postaram czytac w kazdej wolnej chwili.
 
Ojej Taycia współczuję:-( ale miałaś straszne przeżycia! Aż mnie ciary po plecach przeszły...Zdrówka życzę!

Fasolka a ty Używasz Dadów czy Pampersów?
 
Fasola zostały mi jeszcze 4 po Wojtku, używał ich do czasu kiedy nie siadł na nocnik, na moje oko to nie ma zbyt dużej różnicy, one są właśnie od 7 kg, ale może sama zobacz :-)

IMG_5771.jpgIMG_5772.jpg
 
A ja wychodzę z założenia,że nie ma co się za bardzo we wszystko wkopywać, bo można oszaleć i bać się wszystkiego :-p. To co istotne-oczywiście warto sprawdzić, poszukać, aby mieć pewność, ale bez przesady. Jakbym miała się rozwodzić nad każdą plastikową łyżeczką to bym dla dziecka nie miała czasu. Tyle mojego w tym temacie.

No i tutaj dochodzimy do sedna, zalezy co dla kogo jest istotne :) Dla mnie istotne jest czy rzeczy, z ktorych bedzie jadlo moje dziecko albo na ktorych sie bedzie bawic sa toksyczne.

Fasolka my od jakiegos tygodnia czy dwoch uzywamy juz 4, ale pampersow. Roznica jest spora miedzy 3 a 4, ale 4 wyżej przypadaja na krzyzu, a w nozkach nie sa luźne wiec spróbowalam ich i bardziej pasuja niz 3.
 
reklama
ANUSIENKA spokojnie ja to tak ogólnie jak to AXARAI napisała...to nie było specjalnie do ciebie(też dlatego odstep zrobiłam jak pisałam)...
RYBA tak jak RISIA czy GORGUSIA napisała nie dajmy sie zwariowac ;)ale fakt też dobrze robisz ze nie chcesz pakować chemii itp.maluszkowi...
TAYCIA o Jezusku :0 dobrze że wraca oko do zdrowia!!
FASOLKA my 3 używamy także nie pomoge zbytnio...
TYGRYSEK ajena :(
 
Do góry